Лятото дойде и СЕПТЕМВРИЙЧЕТО отива на МОРЕ

  • 15 266
  • 224
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 403

Еми какво ще разбереш, аз как съм го написала  Mr. Green
Викам , 4е може да сте нещо алерги4ни към Кларитина , затова така да е станало

# 31
  • Мнения: 910
Здравейте,момичета!
ДА ви почерпя днес малката ми принцеса стана на една годинка и правихме и кръщене. newsm38 Wine Glass

# 32
  • София
  • Мнения: 2 181
Да ти е жива и здрава  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 403
Еее писах, писах и какво натиснах из4езна писането  #Cussing out Сега наново ooooh!

Честит рожден ден на малката принцеса, да ви е жива и здрава и много да ви радва    bouquet

Ние имахме гости от София---свекито--- Изкарахме много готино  Hug
Преди малко я ка4ихме на влака, няма да ви казвам Емили как рева  newsm45 беше и много мъ4но, 4е си отива баба й, едни тъжни мутри правеше  ooooh!
Милата сигурно и утре ще е тъжна  Tired

# 34
  • Мнения: 3 537
Доренце,  Жорко е със стафилококи в гърлото, но доктора каза, че те били стандартната бактерия при всеки човек и минавало от само себе си без антибиотик, виж за стрептококи и други видове бактерии ми обясни, че без Аб не може да мине.
Цитросепта му го давам от една седмица, даже и аз взимам за себе си.Взех средната опаковка за 19 лв, 600 капки мисля, че са общо , на детето давам още и Саностол,смуча и Ефизол, това е , дали си внушавам,че е от цитросепта, но гърлото му е розовичко вече,а миналия понеделник беше в ужасно състояние огнено и надуто.Казах, на доктора, че му давам цитросепт, той па веднага"ма ти от него ли си мислеш,че е ?!", викам му " не, сигурно е от саностола " Crazy........иии ми се искаше да му кажа направо  " видя ли, че мина без АБ",а искаше директно пак да му прасне, ама викам айде тоя пък ще си замълча........,трябва да дадем пак кръв във сряда да видим дано се е нормализирало нивото на левкоцитите .... Praynig
Реших да не го пускам вече на градина, баща ми е отпуска и ще го гледа тази седмица,пък после ще видим.

dess76, Честит рожден ден ма малката принцеска!  bouquet
Много да ви слушка, радва и да ви е жива и здрава!

# 35
  • София
  • Мнения: 2 181
Мимс,за стафилококите е така,но зависи при изследването какво е числото т.е  определено количство е нормално,ако са повече трябва да се лекуват.
Ох,вече с нетърпение чакам петъка,за да си вземем Стела.Починах си добре през тези седмици,но и голяма мъкааааа преживях Cry

# 36
  • Мнения: 1 403
Нашата e moraxella catarrhalis

# 37
  • Мнения: 3 537
Ами, явно доктора е преценил, че е в нормални граници нивото на бактерията и затова така.
Това пък ми е непознато, освен да послушаш за сега докторицата, ако искаш я води и при друг лекар да си каже думата при някой специалист уши,нос и гърло.

# 38
  • Мнения: 1 403
Взимах Аугментин от дове4ера го по4вам, кашлицата се усили  Tired
Забравих да взема това цитросепта, после ще сляза да го взема и него  Tired

Аман ве4е от тия болести, писна ми  #Crazy

# 39
  • Мнения: 910
Благодаря за пожеланията! Hug
Бързо оздравяване на болните!
Ние бяхме на море за една седмица,направихме РД и кръщенето на малката и сега пак едно и също,Даниела на градина,баща и е на работа,а ние с малката по разходки.

# 40
  • Мнения: 1 403
Ох и ние излизаме, ама голяма жега ве  ooooh!
Аз немога да издържам на плажа, много ми е топло  Tired
В къщи ми е по добре на климатиците  bowuu

# 41
  • Мнения: 2 255
Сега пък жега било  Joy ами какво да е  newsm78 нали е средата на юли бре хора  hahaha
супер нека да е топло  newsm68 обичам лятото   Nature Sunny

Ние се прибрахме от гръцко    grinning039 изкарахме повече от страхотно  newsm10 наистина с кеф човек да си даде парите  Wink починахме добре  smile3501 ... сега  вече сме на работа  Rolling Eyes а Коко на ДГ  #Crazy

Змея геройски ходи без да се тръшка в сборната група...ама те са доста деца от неговата и са с тяхна учителка и лелка засега слава богу  Praynig
а от 4-ти август ще се гледат с баба му  thumbsup на 1-ви май ще е с мен, че се получава лека дупка  hahaha

# 42
  • София
  • Мнения: 2 181
Вярка,добре завърнала се Hug

Май още ти е празнично,че си написала 1 май Laughing

# 43
  • Мнения: 2 255
Вярка,добре завърнала се Hug

Май още ти е празнично,че си написала 1 май Laughing

деда беше май  Joy ама не ееее
имах предвид май не месеца а чуденка щото още незнам какво ще го правя магарето на 1-ви  newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 2 181
Аха,ясно,аз вече плача за почивка и трябва повечко да ми се обяснява Joy

Общи условия

Активация на акаунт