ЮЛСКИ мами тръпнат вече, час по час се ражда бебче (тема 69)

  • 12 655
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 9 725
Сисони, иска пароли.

# 16
  • Мнения: 925
Честити бебчета на новите мами! Буча и Марински, желая ви бързо възстановяване и много радост с дечицата и семействата ви!   bouquet   bouquet  bouquet
Юлка, много ти стискам палци за утре! Каквато си спокойна и позитивна, знам, че всичко ще е наред и скоро ще си гушкаш Даринка!
Момичета, не е истина, но в жегите и както съм надебеляла, май съм се подсякла между краката!  Embarassed  Embarassed
Голям срааам! Мазах се снощи и сутринта след банята с някакви кремчета...

# 17
  • Мнения: 30
ЧЕСТИТО НА МАМИ БУЧА И МАРИНСКИ!!!МНООООООГО ЩАСТИЕ И РАДОСТ ДА ИМ НОСЯТ РОЖБИЧКИТЕ!!!
Ех,започна се вече......Стискаме палци на предсоящите!

Момичета,дайте едно телефонче,че като родя да пусна смс с новината!
Саксиbouquet за темата!И да те успокоя,и аз имам същата болка....като някоя стара баба съм и куцам.Понякой път не мога и да стана,такава болка имам там!А като се има на предвид ,че скг не са ми много- 13.От какво ще е това чудо,не знам!

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 15:53 от alisa_13

# 18
  • Мнения: 4 371
Честити бебчета на Марински и Буча!!!
Да са им живи и здрави и много да ги радват  bouquet




Сакси, пак уцели десятката с това заглавие, много те бива Heart Eyes
Погледанх първа страница и видях скоро кой ще бъде планово опериран и ми се доплака от умиление. Вече искам и аз да е средата на юли и да знам, че това ми е зад гърба Simple Smile

Обадих се в Пигис Хаус, обичам ги тия хора, ще ми го сменят newsm44 В момента нямало черно, но към 1-ви юли да звънна казаха. Исках веднага да го сменя, че майка ми идва в края на месеца и като разбере че искам черна количка ще ме застреля, ама кво да се прави Laughing

Донка, не ми казвай, че не си се топила в басейна Shocked Как сърце ти даде да ходиш до него и да не се цопнеш?
Мен малко ме е срам да влизам (дано стане работата, чакам от хотела да ми звъннат дали в крайна сметка ще се освободи стая или не), но има доста пълно жени, пък не са бременни, аз поне имам оправдание Blush

# 19
  • Мнения: 235
Честити бебчета на щастливите мами! Да растат здравички и щастливи!
Леко раждане на останалите юлки Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 9
А и друго интерсно се сетих да споделя - пак от докито - много упорито всеки път ме пита дали продължавам да си пия магнезия. Оказва се, че от магнезия се получавало бързо и безболезнено разкритие при вагинално раждане. Бях много учудена..
  Thinking ама Магнезия нали отпуска мускулатурата и намаля контракциите, как ще се получи разкритие тогава  newsm78
Джолити, ти знаеш ли кога ще спираш Магнезия или до термин ще го пиеш? Аз не искам да питам моя доки, защото ще се сети да ми го спре, а аз не искам да раждам преди термин (ще излезе зодия рак, искам ЛЪВ)

# 21
  • София
  • Мнения: 1 946
Сисони, иска пароли.
Аха  Crossing Arms

alisa_13
, добре че го написа това за кг, защото бях започнала да си мисля, че на мен са ми се претоварили нещо костите от тези +20кг... Уф, ама много е некомфортно.  ooooh! Дано тези, дето за момента не ги боли, така да си остане, а на нас скоро да ни мине...  Между другото значи ли това, че ще раждаме тия дни или съвсем не?
Никакви контракции нямам.  Thinking

Дуци
, честито за смяната! Тия от Пигис май знаят как да се държат с клиенти. (Оня ми сън почти се е сбъднал, само дето не е било на лагуна, а на панчарево... Simple Smile )

Хора и аз съм много учудена за това с магнезия. Аз моя самоинициативно си го спрях като започна деветия, защото смятах, че успокоява контракциите, а няма за кога да ги успокоявам...  Joy НО сега ме размислихте!  Shocked

# 22
  • Мнения: 4 371
Хахах, Сакси, аз смятам пак да се съберем в лагуна, какво ще кажете? Петък?

Milena_vk82, с тоя лъв не знаеш какъв таралеж в гащите си вкарваш, питай Белинда Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 1 946
Milena_vk82, с тоя лъв не знаеш какъв таралеж в гащите си вкарваш, питай Белинда Joy
Да, и майка ми питай. Признавам си, че съм по-лошо дете от брат ми.  Mr. Green

Все ми е едно кой ден ще сме в лагуна, само да съм инф, че да не пропусна.. Вкъщи изкуквам. У мен инстинктът за гнездене яко спи, само се чудя как да се измъкна, че да не взема да избърша пода без да искам.....  Joy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 441
Сакси,   bouquet.

Весито, защо не пише?

Джули,теб утре ли ще те приемат? Стискам палци.

Един тъп въпрос  Crazy- таткото  с какво трябва да е облечен на изписването?

# 25
  • Мнения: 62


Парола 070707

# 26
  • Мнения: 782
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА МАРИНСКИ!!!

Аз току що се прибрах от разходка....ужасно горещо е  ooooh! ако нямате наложителна работа по-добре не излизайте  Stop

# 27
  • Мнения: 591
Хайде и аз скок в новата тема Simple Smile

разкритието много ме озадачи... в сряда ще питам доки и ако това наистина е така и ще има ефект ще пия магнеротче пак  Peace

Имам въпрос към майчетата, които ще раждат в Тина Киркова (вагинално) Всички ли ще си плащате предварително за избор на екип или евентуално като тръгнете да разждате? Може да ви се стори малко тъп въпроса, но... Embarassed

# 28
  • София
  • Мнения: 1 946
Инка, за таткото не мисля, че има някакво значение. Той нашия и без това е като животинка - все с едни и същи дрехи си ходи. Едва му ги смъквам да ги изпера, та тая чуденка я нямаме  Mr. Green

Сисони, много сладкък десен имат повивалника и обиколника на креватчето със завивката  Hug

Whitewitch, и после да пишеш какво е казал док за магнезия  Peace

# 29
  • Мнения: 690
Проверете с докитата за Магнезия. Аз ще го пия до като си родя и то 3 пъти по 2 таблетки. То при всеки си е различно и всеки лекар е различен...но пък ако наистина има такъв ефект този ми ти магнезий, ще съм му благодарна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт