ЮЛСКИ мами тръпнат вече, час по час се ражда бебче (тема 69)

  • 12 699
  • 292
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 946
Сакси, откакто ти започна да правиш темите и заваляха бебоците  Wink

Ехм.. понеже ми е толкова кеф да записвам бебчета на първа, че направо се разтапям от удоволствие... нямам нищо против все аз  да ги правя... Ако някой друг иска, да се обажда  Peace 
А като гледам как се пише - отива по тема на ден  Mr. Green

# 181
  • Мнения: 1 427
Я да ви питам болките от контракциите (тези наречени подготвителни, които не значат, че започва раждането) къде ги усещате. Аз имам чувството, че ми се стяга корема в горната част, където е стомаха по принцип (а сега не знам къде се е дянало милото стомахче  Joy Joy).
Много странно но е така. При всяко втвърдяване на корема ме боли горната част. Това нормално ли е. Момичетата които ходиха на лекции какво ще кажат???

И аз там усещам втвърдяване,но е като издуване,не като свиване и не е болезнено

# 182
  • Мнения: 132
моля някой да даде сайт където да си проверя да ли са ми привели парички от болничния
гледах в сайта на НОЙ ама не открих точно това което ми трябва (имам ПИК)

# 183
  • Мнения: 326
Я да ви питам болките от контракциите (тези наречени подготвителни, които не значат, че започва раждането) къде ги усещате. Аз имам чувството, че ми се стяга корема в горната част, където е стомаха по принцип (а сега не знам къде се е дянало милото стомахче  Joy Joy).
Много странно но е така. При всяко втвърдяване на корема ме боли горната част. Това нормално ли е. Момичетата които ходиха на лекции какво ще кажат???
И аз там усещам втвърдяване,но е като издуване,не като свиване и не е болезнено
Да нещо подобно. Не е свиване, просто корема се стяга.
Ама това ли е контракцията?? Аз това се питам.
Днес на записа на тоновете получих подобно втвърдяване и като погледнах апарата беше отчел уж като контракция. Ама аз като не разбирам много, не съм сигурна и реших да ви питам.

# 184
  • Варна
  • Мнения: 441
Честита принцеска, Майра!

# 185
  • Мнения: 2 765
Леле, още едно бебче  newsm44
Да и е жива и здрава Ноеми на Майра  newsm59
Момичета, понеделнишки добре почнахме с този дъжд от бебета-как ли ще завършим седмицата  newsm53
Kokolin@- аз поне от два- три месеца имам тези контракции, безболезнени, усещам ги като стягане горе точно както ти казваш, тъпото е че почват и ушите ми да горят когато е по- дълга контракцията и се задъхвам smile3506. Старая се да тренирам по време на тези контракции един вид дишане, който май denica описа  Peace
ДеЩо- невероятно елегантна си- пу пу, малката е голяма сладурана, а подаръка и- чак на мен ми се прииска такъв  smile3521

# 186
# 187
  • Мнения: 4 231
За НОИ - извадих си код, но ми е непонятно за какво става дума. Има таблица с месеци, по 2 пъти един и същ месец,  посо(ени са някакви числа, но до колкото разбирам, става дума за  внесени осигуровки, изобщо не се разбира отникъде превеждат ли ми нещо, какво или не.

# 188
  • Мнения: 132
ето ви един интересен сайт
http://www.bebealbum.bg/

# 189
  • Мнения: 69
Оф, хора, как ставаше това с продавалника? Ше си пусна една регистрация, ама още какво трябваше? НБМ, нали ти беше спеца?

# 190
  • София
  • Мнения: 3 453
Запазете ми местенце на лекцията утре. Напоследък е голяма лудница по тия лекции.
Да се оплача - моята пикла още си стои с дупето напред и дебелее, вече губя надежда, че ще се обърне  #Crazy Иначе, няма индикации скоро да излиза, което е добре, защото аз имам още месец до термина. Днес ми правиха и прословутия вагинален преглед, не беше приятно, но се преживява.  Peace

# 191
  • Мнения: 152
Имаме си нови бебчетааааааааааааааааа!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА БУЧА, МАРИНСКИ И МАЙРА!!!   newsm30 newsm30 newsm30  bouquet  bouquet  bouquet
Стискам палци на Джули за утре, да мине всичко леко! И на Инка също , като и дойде времето! Успех, момичета!  Hug Peace  fingerscrossed

# 192
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз от подготвителните болежки имам два вида: втвърдяване на корема - което си е чиста контракция; болки, като от менструация, понякога последвани от контракция, друг път не. Но едновременно болка и контракция никога не съм имала, включително и като започна раждането на Ники, не знам защо така Rolling Eyes И досега не мога да си обясня как е възможно да стигна 5 см. разкритие, мониторът да отчита сериозна родова дейност, а аз нищо да не усещам newsm78 Но си е далавера така де, да не помислите, че се оплаквам Sunglasses

# 193
  • Мнения: 690
Я един въпрос относно болничните - гледам, че ели си е получила вече нейния за май...Та 45 дневния засича стар и нов месец - май и юни. През юни само за май ли изплащат или тотално за 45-те дни (което включва и юни). Не знам дали някой ме разбра?  newsm78 Ако има такъв ще съм мнооого благодарна..

Още един въпрос - какво означава, когато шийката е омекнала?

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 22:11 от jollity

# 194
  • София
  • Мнения: 545
Честити бебчета на Марински,  Лиана85, bu4a и Майра! Да са живи и здрави и много да радват мама и тати!

Общи условия

Активация на акаунт