ЮЛСКИ мами тръпнат вече, час по час се ражда бебче (тема 69)

  • 12 685
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 114
Кетито, точно там е.  Peace

Апамче, ама защо ти е минерален басейн  newsm78, моята лекарка беше казала на повече от 27 градуса да не влизам. Иначе аз бих препоръчала басейна на "Спартак", минала година доста често ходехме /еееех спомени/. Мъж ми ги познава и казва, че определено доста се стараят и поддържат добра хигиена, друг е въпроса, че само си измисля извинения и неиска да ме заведе, последното беше че нямал бански  Crossing Arms

# 76
Привет! Включвам се да помоля Сакси или който друг може да смени датата на моето секцио - вместо на 10.07. ще е на 30.06. Болницата остава същата. Със сигурност ще се видим с Коколина  Wink

# 77
  • Мнения: 66
Олеле,да отида да се поизлегна малко,че краката ми са като самуни и ...хоп още едно бебче.Честито на Лиана!Да е жива и здрава малката принцеса!Много да слуша,спинка и папа.

# 78
  • Мнения: 2 323
Кетито, точно на мястото на стария офис на Орифлейм!  Peace

Ето нещо весело - http://vira111.files.wordpress.com/2008/06/bebe1.gif

# 79
  • Мнения: 2 762
Леле докато се прибера и две нови бебчета  #Crazy
Да са живи и здрави и много да слушкат  bouquet

# 80
  • Мнения: 326
Привет! Включвам се да помоля Сакси или който друг може да смени датата на моето секцио - вместо на 10.07. ще е на 30.06. Болницата остава същата. Със сигурност ще се видим с Коколина  Wink

Ами да, със сигурност ще се видим, най малкото ще сме заедно в реанимацията.
При кой лекар си?? Знаеш ли вече коя по ред си, т.е в колко часа ти е операцията??
Аз в четвъртък ще ходя за да ми подготват документите за приемане и тогава ще разбера в колко часа ми е операцията, най-вероятно съм 2ра или 3та но не съм сигурна.

# 81
  • Мнения: 142
Сутиена за кърмене на Bebetto, който си купих от Пигис-а за 27лв в Штъркел-а го продават за 18 лв. 
Дуци май беше споменала че в Штъркела ги имало по 18лв. Вероятно и аз оттам ще си взема. Засега имам само един, който си купих от един магазин за бременни до женския пазар. 10 лв струва и е от хубава материя, но ми се иска по-голям, а те нямаха Sad

# 82
Честито момиченце на Буча!

Честито момченце на Марински!
Днес бях на консултация, ами не ми дадоха обменна карта и това за хоспитализация. Било ми много рано и по- добре да ми го дадат по- късно, че ще взема да родя по-рано като ми оформят сега документите.
ПОследно ще съм секцио, но дата не знам Shocked
Докито като ми измери корема ми каза, че ми е намалял и ме пита дали в къщи ме хранят?  newsm78
Пък аз вярно нещо не наддавам. А другия доки ми каза, че съм била много бледа и да си пия желязото редовно.Пък аз го бях намалила с едно хапче, ама сега пак почвам по две. Mr. GreenНо не му казах естествено.
Честити придобивки на всички мами. Днес ми дойде стерилизатора и съм много доволна дори го тествах. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 2 323
Сутиена за кърмене на Bebetto, който си купих от Пигис-а за 27лв в Штъркел-а го продават за 18 лв. 
Дуци май беше споменала че в Штъркела ги имало по 18лв. Вероятно и аз оттам ще си взема. Засега имам само един, който си купих от един магазин за бременни до женския пазар. 10 лв струва и е от хубава материя, но ми се иска по-голям, а те нямаха Sad

В Штъркела има един много много хубав - турски е, марката е Доган. Миналия път бях с него, жалко, че не си взех 5 бр. Сега като ходех нямаше моя номер. Моля те, като ходиш, питай за обиколка 80 дали има, че имаше само по-големи. И ако има - ще си взема пак тякъв. На Бебетто пробвах в Пигиса - не ми хареса закопчаването и са много дебели и тежки презрамките. На Доган са също дебели, но някак по-тънички. Но пак са достатъчно здрави да държат млекоцентралите. Ще ходя да видя и този за 10 лв от магазина за бременни до Ж.пазар какъв е.

Ралка, защо ти местят секциото с 10 дни по-рано? Не става ли много време до реалния термин? Лекарите си знаят де, само питам.

# 84
  • Мнения: 326
Сутиена за кърмене на Bebetto, който си купих от Пигис-а за 27лв в Штъркел-а го продават за 18 лв. 
Дуци май беше споменала че в Штъркела ги имало по 18лв. Вероятно и аз оттам ще си взема. Засега имам само един, който си купих от един магазин за бременни до женския пазар. 10 лв струва и е от хубава материя, но ми се иска по-голям, а те нямаха Sad

Е да ама аз вече си го бях купила. Нищо де, затова писах, че поне другите да не се набутат като мене.
Аз от този модел на Bebetto си купих размер 95  Shocked Shocked Shocked Представяш ли си??? А уж не съм кой знае колко пищна.

Агата аз в стряда ще минавам от там и ще проверя за този сутиен. Ако не забравя ще пиша какви размери има.

# 85
  • Мнения: 195
Лиана, честита принцеса! Да слушка, папка и порастне голяма сладурана малката Андреа  Simple Smile
Да си призная влюбена съм  Heart Eyes ама не в мъж, ами в едното женско котенце  Simple Smile А то като ме види и пристига при мен мяукайки. Явно е взаимно  Laughing И не иска да стои при другите котенца, а все в краката ми се вре. Ужасно е игрива и любопитна. Опита храната на мамата, пи вода, успя и бентонит от котешката тоалетна да си хапне  Laughing Как ще се разделям с нея не знам  Cry

# 86
  • Мнения: 9
Milena_vk82 за магнезия дори и да го пиеш (в каквито и да е количества), ако бебето реши да тръгне да излиза той (магнезия) няма да го спре. Аз последния път на прегледа я питах моята лекарка дали да го пия и отговора беше, ако имам крампи да го пия, но ако започнат истинските контракции няма спиране.

Kokolin@, благодаря за инфото.
Сакси, Дуци, аз си мисля че ЛЪВА е по-добре за мъж, раците не са ли лигльовци; иначе знам че лъвовете доста въртят мозъци, племенницата ми е лъвица, ама нашия татко е железен при въдворяване на дисциплина. Каквото дойде!
Да ви се похваля изгладих половината бебешки дрехи, изпрах количката (от племенницата ми е, Чиполино Бевърли) и купих хавлийки, биберони-залъгалки на АВЕНТ, термометър-биберон и козметика на БЮБХЕН. Остава ми само да ми доставят от ДАНЕТ 2 шишета BFree 160мл. и гребенче и четка с естествен косъм. (ДАНЕТ се бавят нещо с доставката и пак се чувствам все едно живея на край света!)

# 87
Привет! Включвам се да помоля Сакси или който друг може да смени датата на моето секцио - вместо на 10.07. ще е на 30.06. Болницата остава същата. Със сигурност ще се видим с Коколина  Wink

Ами да, със сигурност ще се видим, най малкото ще сме заедно в реанимацията.
При кой лекар си?? Знаеш ли вече коя по ред си, т.е в колко часа ти е операцията??
Аз в четвъртък ще ходя за да ми подготват документите за приемане и тогава ще разбера в колко часа ми е операцията, най-вероятно съм 2ра или 3та но не съм сигурна.





Не знам коя поред съм. Предполагам, че ще съм първа, тъй като лекарят ми е външен за болницата - д-р Стаменов. Искат ме там в 5.00 ч!!! Каквото - такова. Която и да съм поред, няма значение. Поне засега, де  Simple Smile Това бебе го чакам 8 години. Няколко часа повече няма да ме съборят.

# 88
  • Мнения: 9 908
еее, честито и на Марински, и на лиана85, и на Буча! Здрави и кротки бебета пожелавам! Скоро искаме снимки!


джули-к, във Вита миналия път мъжът ми си остана в моята стая и си гледа тв, докато го извикали горе, показали му бебето първо на него, веднага след раждането, през стъклото на операционната/или на отделението, не знам/ и го пратили да си ходи. Няма как да се засече с други татковци, понеже операционната е на различен етаж от родилната зала, но така или иначе те нямат работа пред залите, стоят долу в стаята.

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Я да питам мамите с планово секцио - болничния нали е 45 дни преди термин. Сега аз съм излязла в болничен от 2 юни, понеже термина ми е на 17 юли. Обаче сега ако мина планово секцио ще родя да кажем в началото на юли. Нещо променя ли се за болничния в такъв случай или просто губя 10-тина дни от тези 315? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт