Имате ли любим журналист и кой е той?

  • 8 319
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 755
Всички журналисти,актуални в този момент,могат само да гълтат прахта на Кеворкян.
Някога действуваше според  девиза:"Гласност да, но ние ще кажем докъде и колко!" "
Разбираемо е. Другарите не си поплюваха, когато някой дръзнеше да каже или напише нещо против партията "любима" Sick.

# 91
  • Мнения: 1 941
Сериозно ли някой харесва Явор Дачков??????

# 92
  • Мнения: 677
Сериозно ли някой харесва Явор Дачков??????

Аз не, но ти защо толкова подскачаш при факта, че някой го харесва. Толерантност или колегиалност малко няма ли поне?
И защо не цитираш харесващият го или просто така си изокваш?

# 93
  • Мнения: 2 161
Аз харесвам Канна Рачева.

# 94
  • Мнения: 1 941
Сериозно ли някой харесва Явор Дачков??????

Аз не, но ти защо толкова подскачаш при факта, че някой го харесва. Толерантност или колегиалност малко няма ли поне?
И защо не цитираш харесващият го или просто така си изокваш?

Може и да го харесвам, не съм казала нищо лошо против него. Просто питам. А, че не четеш темата си е твой проблем.

# 95
  • Мнения: 9 258
милен цветков не е журналист а водещ

КАРБОВСКИ - стига да не залита толкова

# 96
  • Мнения: 2 485
Сериозно ли някой харесва Явор Дачков??????
Съвсем сериозно! Даже редовно купуваме в-к "Гласове". Както и "Стършел".

# 97
  • Мнения: 2 161
Каквито и да са старите генерации журналисти,все пак са журналисти.А какво да кажем за сегашните?Медиите ги бълват,а те горките,не могат да пишат правилно,култура елементарна нямат,информационно затъмнени и до болка посредствени.Тук съм чела мнения на хора,които се изявяват като журналисти.Аз бих казала,че се изживяват.Но как преживят?Че те са просто оживяла трагедия.

# 98
  • Мнения: 4 916
Каквито и да са старите генерации журналисти,все пак са журналисти.А какво да кажем за сегашните?Медиите ги бълват,а те горките,не могат да пишат правилно,култура елементарна нямат,информационно затъмнени и до болка посредствени....

За толкова пари - такова качество. Да не говорим, че вече почти няма профилиране, освен в най-големите редакции. Сега в един ден може да те пратят на Висш съдебен съвет и на пресконференция на политическа партия, а всъщност ти да се водиш икономически репортер. Не може едно 25-30 годишно човече да е компетентно по всички въпроси.

# 99
  • Мнения: 1 941
Да не бъркаме все пак репортер и журналист. Различни фази са  Wink Аз лично виждам голяма връзка между ВСС и политическите партии  Joy

# 100
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз харесвам Явор Дачков, коментарите на Веселина Седларска в "Тема", Елена Йончева, Светослава Тадаръкова, Светла Петрова, Венелин Петков, Миролюба Бенатова, Иво Инджев и още много

# 101
  • Мнения: 2 161
Цитат
Да не бъркаме все пак репортер и журналист.
Аз говоря за вторите.Много лесно се закичват с титлата,а всъщност не блестят с качества и ерудиция.Може би затова се споменават толкова малко имена от новата генерация.Ами няма ги,липсват.

# 102
  • Мнения: 592
viks76 - като че ли имам някаква карма.  Thinking Чакали са ме да се родя момиче, ама в последния момент съм ги изненадал. Явно и теб ще изненадам, но обикновено тук много се гледа, но нищо не се вижда. А аз нищо не съм скрил! И как улучи, че Сашето ми е любимка - много лесно, нали съм от Димитровград и съм приятел с Пайнера. Ама май и това не си видяла... Но да направиш това мъдро заключение - се иска малко първично мислене и всичко е готово.  Мила родна картинка Peace И все пак Ралица е най-обикновена говорителка, а тези отзад - които се появяват отзад на екранчето от различни точки на света - виж за тях можем да говорим цял ден. Те това са истинските журналисти. А надявам се си чувала поговорката - по дрехите /прическата/ посрещат ... и т.н. Не бъркай говорителки и журналисти. Първите не коментират, а папагалстват!

# 103
  • София
  • Мнения: 605
Жоро Игнатов, преди беше помощник на Миглена Ангелова. Много ми харесваха репотражите му. Но вече не е към това предаване, май само като адвокат действал. Иначе много харесвам Мартин Карбовски Flutter

# 104
  • Мнения: 421
viks76 - като че ли имам някаква карма.  Thinking Чакали са ме да се родя момиче, ама в последния момент съм ги изненадал. Явно и теб ще изненадам, но обикновено тук много се гледа, но нищо не се вижда. А аз нищо не съм скрил! И как улучи, че Сашето ми е любимка - много лесно, нали съм от Димитровград и съм приятел с Пайнера. Ама май и това не си видяла... Но да направиш това мъдро заключение - се иска малко първично мислене и всичко е готово.  Мила родна картинка Peace И все пак Ралица е най-обикновена говорителка, а тези отзад - които се появяват отзад на екранчето от различни точки на света - виж за тях можем да говорим цял ден. Те това са истинските журналисти. А надявам се си чувала поговорката - по дрехите /прическата/ посрещат ... и т.н. Не бъркай говорителки и журналисти. Първите не коментират, а папагалстват!

не бъркам говорител с журналист,колкото и първична да ти се струвам...и наистина колко е обикновенно да си прост говорител в снн,не е като да си в канал1 примерно.а и тя никога ама никога не Joy що не се информираш първо пък после ще коментираме за какво иде реч Peace

Общи условия

Активация на акаунт