Мацки,помагайте.........дългите шалове на главата.

  • 14 630
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
И ако някой знае откъде може да се купят? Hug
   hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy Ми от магазините за козметика, за платове, кинкалерии... Ти от къде искаш- от БГ МАММА ли?  hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy
Радвам ,че се грижа за доброто Ви настроение.
Всъщност такъв като показаният розов шал никъде не съм виждала

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Радвам ,че се грижа за доброто Ви настроение.
Всъщност такъв като показаният розов шал никъде не съм виждала
  Ми, то остава или да питаш J Lo от къде го е взела, или да се появи нова тема "Розовия шал на J Lo- от къде?". То форума изобилства с теми , от сорта на "Обеците на Преслава", " Пръстена на еди-кой-си", "Обувките на ХХ", та можеш да пробваш и ти ...

# 17
  • Мнения: 374
РЕД права си за това което казваш, но мисля че отношението ти няма да бъде много добре приветствано тук.винаги е добре да се изразява собствено мнение, но точно по този начин с насмешка ще бъде критикувано от останалите.

# 18
  • Мнения: 4 120
Мисля ,че в индийските магазини би могло да има, но те пък не са памучни.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 430
бягай на Илиенци,вчера ударих един тигел през Илиенци,и там има шалове, каквито искаш и евтинджос!Даже и да не се харесаш,ще знаеш,че не си се изръсила с пари

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
РЕД права си за това което казваш, но мисля че отношението ти няма да бъде много добре приветствано тук.винаги е добре да се изразява собствено мнение, но точно по този начин с насмешка ще бъде критикувано от останалите.
  Peace Просто подобни постинги и теми ме ВЗРИВЯВАТ!  #Crazy Mr. Green Sick #2gunfire

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 16:58 от РЕД

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
РЕД права си за това което казваш, но мисля че отношението ти няма да бъде много добре приветствано тук.винаги е добре да се изразява собствено мнение, но точно по този начин с насмешка ще бъде критикувано от останалите.
  Peace Просто подобни постинги и теми ме ВЗРИВЯВАТ!  #Crazy Mr. Green Sick #2gunfire
Aз не мога да разбера какво толкова те взриви теб?Момичето попита откъде може да си намери такъв шал?
И мен ме интересува,защото и аз рядко попадам на такива материи.

И като се дразниш и на самата тема,какво правиш вътре? Thinking Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 735
момичета и аз си търся такъв шал и понеже ще обиколя всички магазини, но ще си намеря ще споделя за тези от софия къде какво има  Peace

# 23
  • Мнения: 456
момичета и аз си търся такъв шал и понеже ще обиколя всички магазини, но ще си намеря ще споделя за тези от софия къде какво има  Peace





 Thinkingхмммм,а ние които не сме от София,какво ще правим(шегувам се).ще се поразходя и ако намеря нещо подобно ще пиша.Thank you  на всички PeaceИ не се карайте за нищооооооо
 Naughty Peace Peace Peace

# 24
  • Мнения: 31 183
Момичета за големи шалове проверете във верига Севън Секъндс. Има различни за плаж, но стават и за глава. Много са големи. Увиват се по всякакъв начин. Аз си взех от там.

# 25
  • Мнения: 83
А ако не намерите готов шал, може да си купите плат и да минете краищата на пико. В някое шивашко ателие могат да ви изпълнят тази услуга, ако си нямате оверлог или някой познат, който да ви помогне. В магазините за платове има много приятни памучни материи в различни цветове. Уших си блузка от подобен плат като шала на Дженифър Лопез. Просто давам идея  Wink

# 26
  • Мнения: 456
А ако не намерите готов шал, може да си купите плат и да минете краищата на пико. В някое шивашко ателие могат да ви изпълнят тази услуга, ако си нямате оверлог или някой познат, който да ви помогне. В магазините за платове има много приятни памучни материи в различни цветове. Уших си блузка от подобен плат като шала на Дженифър Лопез. Просто давам идея  Wink



Да това ми хареса и е идея.Мерсииииии Wink Peace
А в севън секънд колко им  е цената те там няма да са май много евтини? Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 374
само да споделя опита си за тези, които не са носили шалове за глава, че има доста видове материи(разбира се), но аз най-харесвам копринените, тъй като са изключително меки и следват формите на главата.много грозно стои с някои твърди памучни материи, като се завърже и стават грозни ръбове отвсякъде  Sick .за това винаги избирам възможно най- меката материя, освен коприна и тънко трико е готино  Peace

# 28
  • Мнения: 630
Ще се радвам, ако някоя варненка сподели къде е намерила такива шалове. Аз лично не съм виждала, а напоследък много съм се запалила и тази тема дойде като по поръчка Peace

# 29
  • Мнения: 156
Аз лично си купих подобен на шала на J Lo от магазин за шапки. Евтин беше - 4 лева и наистина стои много ефектно!

Общи условия

Активация на акаунт