Приятелят ми взе да става много дебел.........

  • 14 448
  • 193
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 738
Като изключа естествената суетност у жените, в повечето случаи към жените има културни очаквания да изглаждат по определен начин. С други думи, по неволя, но не вярвам много жени да си го признаят. Към мъжете няма очаквания да изглеждат добре, а да изкарват пари.

Що бе, аз към моя имам всякакви очаквания - да изглежда добре и да изкарва пари Mr. Green След като аз се справям, би трябвало и той да се справя. Иначе какво правим заедно? Не искам аз да съм по-добра от него, трябва да има равностойност в една връзка, всеки да си има самочувствието...

# 136
  • София
  • Мнения: 3 897
Разбира се, че трябва да има. С тия занижени критерии доникъде няма да стигнем.

# 137
  • Мнения: X
Ами представете си,ако напълнява като жена?Бедра,крака.Знаете,че мъжете по принцип наддават само на корем,но ако този случай не е такъв?Защо да й е приятно?
Случая с бившия ми мъж беше такъв. Сега, от разстоянието на времето, го разбирам , че му е било трудно, и съжалявам, че съм му причинила притеснения! Лично на мене обаче тогава това изключително много ми пречеше и натоварваше! кг, преживяла съм го и те разбирам. Знам всички обяснения за това, че ако обичаш, няма да ти прави впечатление. Оказа се, че не сме се обичали достатъчно и по правилния начин, защото се разведохме. Но просто си спомних колко ми беше мъчителна неговата пълнота. Дадох си сметка обаче, че всъщност проблемите са били главно другаде.
В момента и аз отслабвам. Бях 77 кг при ръст 165, за моята конструкция това е многов резултат от антидепресанти. Сега съм 70, опитвам да стана 65. Сегашният ми мъж ме приема и харесва така. Но когато бях 77 кг, усетих, че би се притеснил да стана повече, и че би искал да сваля поне малко. Каза ми го само веднъж, много внимателно и с разбиране. Не че би ме оставил заради килограмите. Просто осъзнах, че по-хубаво и приятно ще му ббъде да отслабна малко.
Въпросът е много сложен и деликатен. Аз лично не зная какъв съвет да дам или каква констатация да изкажа. Едно зная със сигурност - не само пълнотата и външния вид на приятеля на кг е проблемът тук.
кг, пожелавам ви успех!  bouquet

# 138
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
колко е дебел момъкът? и колко висок? малко статистика!  аз моя го помпя и за 6 г едва ка4и 6 кила! малко като гитадам сме, ама да не се стресираме!

# 139
  • Мнения: 189
Винаги съм харесвала по-едри мъже. На мен ми харесва когато ме стисне с една ръка и ме огъне през кръста и това не е резултат на напомпани мускули. Приятелят ми тежи двойно повече килограми от мен, но е висок и едва ли някой би го нарекъл дебел, но и никой не би го нарекъл атлетичен.

Наш познат, обаче, е на 27 години и тежи поне 120 кг/според мен, не съм го мерила/. За мен той си е също толкова симпатичен, но пък и не си лягам аз с него. Приятелката му непрекъснато му прави забележки, защото наистина циците му са по-големи от нейните, но той не поддава и пълнее дори повече.

Сам човек взима решение дали да отслабне. Ако иска, ще го направи, ако не иска и се чувства добре, който, каквото и да му говори, няма да го мотивира.

На моя приятел съм му казала, че ако стане 120 кг ще го зарежа, но няма да го направя. Бих се опитвала да му влияя, само ако здравето му зависи от това.

# 140
  • Мнения: 738
 аз моя го помпя и за 6 г едва ка4и 6 кила! малко като гитадам сме, ама да не се стресираме!

Макарони сутрин, ориз и пилешки пържоли 5 пъти дневно, протеини и фитнес 5 пъти седмично. Успех  bouquet

# 141
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
 аз моя го помпя и за 6 г едва ка4и 6 кила! малко като гитадам сме, ама да не се стресираме!

Макарони сутрин, ориз и пилешки пържоли 5 пъти дневно, протеини и фитнес 5 пъти седмично. Успех  bouquet
трябва да му дам моите две камилски мех4ета за резервни стомаси! Laughing толкова храна само язък за парата и борбата да я приготвяме! но ако тръгне на фитнес по 5 пъти, мисля, 4е ще го търся с лупа!а ми обещава да идва с мене,ве4е 3 г!  просто е такъв метаболизъм и изклю4ително капризен към храна, сладко, шоки не кусва!сладкиши като да не обиди домакинята!!а затова пък е много нервен! но аз също не харесвам дебелите, особено коремести със запасани под  корема панталони или да спя с женско олицетворение!

# 142
  • Мнения: 738
Марси, моят е със същия метаболизъм, но в момента е с перфектно тяло, което естествено е постигнал с много усилия. Аз ям повече от него, но пропускам ориза, докато той набляга на въглехидратите. С яденето се свиква, първите дни е по-трудно, после става навик.
И той като ходи на фитнес няма да върти педалите или да бяга на пътеката, а ще си прави мъжките упражнения.С треньор най-добре или поне някой да му направи една програма. Със желание всичко се постига Grinning

# 143
Много 6те ми е интересно ако някоя от тези които се отвръ6тават от дебели мъже стане така че утре мъжете им се утврътът от тях как биха се почувствали.
И о6те не6то, ако сега мъжете ви са с перфектните тела, а след няколко години когато вече имате 2_3 деца, и мъжът ви напълнее, пак ли 6те тръгнете да го зарязвате понеже вече не е с перфектното тяло.....
Сега сте на път да зарежете полувинката си понеже е качила 10 или 20 кг, а какво 6те стане ако недай боже утре вземе та се случи не6то необратимо, не6то което 6те му е за цял живот, пак ли 6те тръгнете да бягате и да се срамувате че виете изглеждате като манекенки а те ..............

# 144
  • Мнения: 1 259
Сега се сетих, че моята приятелка отслабна доста, след като момчето в което беше влюбена(вече не) и казало "Обичам те, ама ако отслабнеш ще те обичкам повече" Sick
Tова ми го каза чак когато се разделиха... а в действителност тя не беше дебела, а просто такава и е структурата...с едър кокал..., ама той беше нормален и сигурно е искал да си "подхождат"повече Simple Smile

# 145
  • София
  • Мнения: 3 897
Много 6те ми е интересно ако някоя от тези които се отвръ6тават от дебели мъже стане така че утре мъжете им се утврътът от тях как биха се почувствали.

Ако и правописът им е като твоя, със сигурност ще се УтврЪтя още повече.  Joy

# 146
# 147
за тези, които се интересуват качвам снимки, дано не ни познае някой познат Embarassed

това е той с около 8кг по-лек отколкото е в момента, в момента не обича да се снима http://images26.snimka.bg/006187415-big.jpg      дано ми прости, че му публикувам снимка! Сори мише, ако случайно го видиш!! Heart Eyes  Висок е според мен 1.78, той твърди, че е 1.80- в момента тежи 95-96кг,на снимката е около 88

това съм аз  http://images26.snimka.bg/006187417-big.jpg

# 148
  • Мнения: 738
за тези, които се интересуват качвам снимки, дано не ни познае някой познат Embarassed

това е той с около 8кг по-лек отколкото е в момента, в момента не обича да се снима http://images26.snimka.bg/006187415-big.jpg      дано ми прости, че му публикувам снимка! Сори мише, ако случайно го видиш!! Heart Eyes  Висок е според мен 1.78, той твърди, че е 1.80- в момента тежи 95-96кг,на снимката е около 88

това съм аз  http://images26.snimka.bg/006187417-big.jpg

Фитнес му е майката! Не е нужно да спре да яде, не е толкова дебел, колкото отпуснат. За 1-2 месеца ще влезе във форма, гарантирам. Подари му карта за фитнес с личен треньор, успех!


Много 6те ми е интересно ако някоя от тези които се отвръ6тават от дебели мъже стане така че утре мъжете им се утврътът от тях как биха се почувствали.
И о6те не6то, ако сега мъжете ви са с перфектните тела, а след няколко години когато вече имате 2_3 деца, и мъжът ви напълнее, пак ли 6те тръгнете да го зарязвате понеже вече не е с перфектното тяло.....
Сега сте на път да зарежете полувинката си понеже е качила 10 или 20 кг, а какво 6те стане ако недай боже утре вземе та се случи не6то необратимо, не6то което 6те му е за цял живот, пак ли 6те тръгнете да бягате и да се срамувате че виете изглеждате като манекенки а те ..............

Ай стига бе Laughing Ама много лично ги приемаш нещата, много надълбоко...Успокой се малко, дишай...

# 149

Ако и правописът им е като твоя, със сигурност ще се УтврЪтя още повече.  Joy
А за6то не вземе6 първо да отговори6, и чак тогава да се УтврЪ6тава6 от правописа

Общи условия

Активация на акаунт