Приятелят ми взе да става много дебел.........

  • 14 363
  • 193
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 214
на мен пък не ми пречи- важен е човека

# 16
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Чак пък отврат, не мисля.
Немисля че тип- Сух индийски пич е много по добре.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
абе всеки си има тип, аз шишковци не харесвам, за вичосината съм по-склонна да направя компромис, защото има и сладки мъници

# 18
Мен повече биха ме притеснили евентуалните здравословни проблеми, произтичащи от наднорменото тегло и бих му го казала. Започнете да спортувате заедно. Променете хранителните си навици.

Аз нямам нужда от спорт, природно ми е заложено да имам слаба фигура, 52кг съм при 1.70, и съм най-дебелата от цялата ми фамилия- факт,майки, баби,брат, баща всички са много слаби, т.е аз си имам нормално тегло, пък той е 178 и е 96кг, като застанеме един до друг, аз нямам и на половината от него! При него лошото е, че казва, че ще отслабне, отива един ден на фитнеса с мисълта, че ще ходи редовно и следващото му ходене е след 3 месеца! А относно храненето ядем едно и също! Той също не се харесва и само повтаря на какво е заприличал, дори в жегите може да  ви е смешно ходи с тишърти с дълъг ракав, за да не му се виждат паласките от тениската- сам го е срам от себе си, но няма волята! но е факт, че откакто сме заедно напълня, може би домошарски начин на живот му повлия на физиката, незнам и аз, майка му го съветва да отиде да си направи изследвания, той не иска!!

# 19
  • Мнения: 139
След време косата му ще побелее, а може и да оплешивее, ще има изкуствени зъби и оная му работа ще омекне.... това са нещата от живота, ти всъщност обичаш ли този човек, или единствено килата му са от значение?
Аз на негово място не бих те търпяла и минута. Моят приятел (двукратен шампион по бодибилдинг) веднъж направи коментар за теглото ми и на секундата бе освободен от всякъкъв ангажимент към скромната ми пълничка особа и пратен при 50 килограмовите мадами. Защо ли се отказа от предложението ми?
Нямаш желание за секс с него - ми намери си такъв, с когото ще бликаш от такива желания и остави човекът да си намери някоя дето ще го харесва и такъв.

# 20
И аз се отвращавам от дебели мъже.

и мен ме отвращават безмозъчни мадами с изкуствени цици, ама си трая Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 4 841
Щом на него също му е проблем, но пък и не може да спре да се тъпче, очевидно става дума за хранително разстройство.
Човек компенсира с храна други неща, които му липсват. Било самочувствие, било самоувереност, било близост... Дълга и сложна тема е това с храненето, нека приятелят ти да отиде да се консултира със специалист (психолог), или поне да поработи малко над себе си, за да стигне до основния отговор - КАКВА точно липса компенсира с храната  Peace

Но естествено, първо трябва да се отхвърли евентуален здравословен проблем.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
И аз се отвращавам от дебели мъже.

и мен ме отвращават безмозъчни мадами с изкуствени цици, ама си трая Rolling Eyes

Да не би твоят мъж да е такъв? Реагираш доста остро на думите на Serpentine . Няма лошо, само се успокой и го приеми от положителанмта страна -поне ще си спокойна, че никой няма да ти го пипа   Hug Ми така де  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 259
След време косата му ще побелее, а може и да оплешивее, ще има изкуствени зъби и оная му работа ще омекне.... това са нещата от живота, ти всъщност обичаш ли този човек, или единствено килата му са от значение?



Ами така е, ама предпочитам докато сме младички да сме и финнички, та поне на сватбените си снимки да изглеждаме добре... а то че годините ще ни променят няма начин-такъв е живота!

# 24
Да не би твоят мъж да е такъв? Реагираш доста остро на думите на Serpentine . Няма лошо, само се успокой и го приеми от положителанмта страна -поне ще си спокойна, че никой няма да ти го пипа    Ми така де  
 
Мъжът ми е бивш състезател по фехтовка, сега тренира за удоволствие. Не искам да ти описвам  какво тяло има Mr. Green

Не, просто намирам такива обобщаващи отговори за малоумни.



# 25
  • Мнения: 649
Ми както се свиква!
Накарай го да започне диетата " секс и ябълки", може да има ефект!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 841
Димана, какво му е обобщаващото на думите ми? Аз казах какво е моето лично отношение към дебели мъже, а не какво е то на всички жени по света. Но аз съм безмозъчно същество с изкуствени цици, какво ли разбирам от мъже...

# 27
  • Мнения: 482
Уважаема кг, аз двадесет години бях все около 55кг.Но хормонални проблеми, ко да прайш- миналата година бях 45- като скелет, сега гоня 70кг.Зле ми е, като си гледам бедрата!А, да , и имам пъпки, дето през пубертета не съм имала.А, и космите се увеличиха, та и по лицето, и по пръстите на ръцете!И все пак си казвам - добре, че съм жива,а другото дано се оправи!
Та не знаеш какво ще дойде утре.По- добре гледай, докато ти е приятел още, да разбереш дали той би се отвращавал , ако нещо на теб ти се случи

# 28
  • Мнения: 1 380
И аз не харесвам дебели мъже.И ниски не харесвах, ама ....съдба. hahaha
Поне не е дебел, е има леко коремче, но ина4е е слаб.
кг ако го обичаш дебелината няма да е проблем, поне аз така мисля.

# 29
  • Мнения: 289
Абе щом на 27 г. се е изпуснал да напълнее толкова, представям си какво ще е след 30-35 г.  Притеснявай го постоянно, защото иначе ще се успокои и ще продължи да качва. Моят също напоследък доста се поотпусна и му правя постоянни забележки да спортува и да хапва по-малко, защото се притеснявам за здравето му.

Общи условия

Активация на акаунт