Приятелят ми взе да става много дебел.........

  • 14 470
  • 193
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 738
Чакайте сега, тука говорим за след около 50 години Rolling Eyes Примерът е смешен ...

Познавам плешиви мъже на по 30 г., много е точен примерът.



Ок, ама ако моя на 30 години е с изкуствени зъби и мека пишка, го оставям на момента Laughing

# 61
  • Мнения: 46 609
Абе, изкуствените зъби преполагам ще ги преживея някак, особено, ако са като на холивудските актьори  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 71
Какви са тези глупости-взел да надебелява? Shocked.Да не би да мислиш,че на него му е приятно да има такава структура  -може да е наследствено.Пример е моят мъж преди 6 год. като се оженихме беше  80 кг. на ръст 180-беше на 25 год., но възмъжа и в момента е 109 кг.-не му е никак комфортно и прави какво ли не да отслабне,но не става-просто такъв е генът на майка му и нейната фамилия.Ами и аз бях с твоите мерки преди да забременея и родя,но сега съм с +17 Embarassed след двете бременности и не мога да ги смъкна-но мъжът ми ме обича,както и аз него и се приемаме такива,каквите сме

# 63
  • София
  • Мнения: 15 500
Един съвет и от мен: Като толкова те дразни ,остави го, той ще отслабне от любовната мъка по теб, ако те обича де. Но като отслабне да не тръгнеш пак да се връщаш при него, недей, ще вземе пак да напълнее и да те дразни.Глупости ръся, но се ядосах!

# 64
  • София
  • Мнения: 1 423
А авторката замисляла ли се е, че може пък да дразни горкия мъж щото е много слаба- кокали,кокали......я да надебелее да не го дразни! Аз пък не си падам по вманиачени, хърбави, болни, самозитезаващи се мозъци, които се бичуват, че са качили два килограма.....или са изяли един сладолед!!!! Незная как изглежда гаджето на авторката и на какво се дължи качването на килограмите му, но тя има нужда от специализирана помощ...или дете , за да не мисли за глупости.

# 65
  • Мнения: 35
Лоша работа.По-лошо е, че този ген може и децата ви да го наследят. Тогава какво?

Важното е да е здраво момчето, поне кръвна картина пуснете и изключете медицинските причини. От много дуднене най-много да му изостриш апетита.Желанието за промяна трябва да идва отвътрре.  bouquet

# 66
  • Мнения: 4 668
ти само заради хубавото му тяло ли го обичаш??? а като ти станеш на 35 и почнеш да се сбръчкваш той милия как ще се примири, че има сбръчкана половинка в живота????  ooooh! ooooh! ooooh! боже според мен имаш психически проблем на тема килограми честно!
Откъде пък си толкова убедена , че момичето ще се сбръчка ?
И не мисля , че има психически проблем - напротив .
Проблем имат разни хора на които не им пречи да живеят с увиснали задници , паласки и кореми  Confused

Тя казва , че той поглъща големи количества храна , така че не е от болест или структура .
А и мъж на 27 г. да изглежда така и да не се поддържа е меко казано неприятна гледка .


Аз пък бих казала на яростно изказалите се , че много съжалявам за занижените им критерии  Confused

Това мнение ми хареса много :

Тя любовта е хубаво нещо, дори и когато е сляпа. Но на 27 години е тъжно да се запуснеш така. Този младеж не е лошо да промени хранителните си навици, за да не си пати после. И да, всеки си има слабости, някои не харесват дебели, други плешиви, трети не знам какво си..Хората променят вкусовете си, може би е време авторката да прецени дали това е нейният човек или да отива на гарата и да чака следващия влак  Peace

# 67
  • Мнения: 957
Цитат


Тя казва , че той поглъща големи количества храна , така че не е от болест или структура .
А и мъж на 27 г. да изглежда така и да не се поддържа е меко казано неприятна гледка .

Тя спомена ,че се хранят заедно и ядат едно и също.

# 68
  • Мнения: 3 786
А авторката замисляла ли се е, че може пък да дразни горкия мъж щото е много слаба- кокали,кокали......я да надебелее да не го дразни! Аз пък не си падам по вманиачени, хърбави, болни, самозитезаващи се мозъци, които се бичуват, че са качили два килограма.....или са изяли един сладолед!!!! Незная как изглежда гаджето на авторката и на какво се дължи качването на килограмите му, но тя има нужда от специализирана помощ...или дете , за да не мисли за глупости.
Peace
Определено смятам, че ти имаш по-сериозен проблем с кг. от него. Mr. Green
По темата: накарай го да се влюби отново в теб, ще си върне формата( докато не го е направила някоя друга Grinning)
Успех Peace
не мога да си представя по-гадно от това, мъжът ми да спре да ме обича заради промяна във външността ми  Cry

# 69
Никъде не съм казала, че не го обичам, защото е дебел, просто казах, че не ми допада външния му вид в момента, нима родителите или приятелите на всички вас са стройни и красиви, но вие ги обичате нали??!!!!
Защо като е налице определен физически недостатък който може да бъде коригиран с малко повече воля и стимул, до продължава да бъде такъв, като всичко може да си дойде на мястото!
И пак ще кажа, аз не съм единствената, която му говори, че трябва да отслабне, майка му дори по-често от мен му говори, че на нещо не прилича и да вземе да се стегне, че е само на 27г, приятелите му му се смеят всеки път като се съберем и на него му е много кофти
Цитат


Тя казва , че той поглъща големи количества храна , така че не е от болест или структура .
А и мъж на 27 г. да изглежда така и да не се поддържа е меко казано неприятна гледка .

Тя спомена ,че се хранят заедно и ядат едно и също.


Да ядем едно и също и докато аз също не се ограничавам, но се засищам от 1/3 от неговото количество храна! Също така за мен храненето не е свещен процес, аз ако не вечерям, нищо няма да ми стане и не мисля за храна, докато той почва да нервничи,лошо му ставало и т.н.
Ето уж от вчера е на диета,-плодове, ама изяде сигурно за вечеря 2 филии хляб, една купа зеле с червено цвекло, няколко пилешки хапки, аз направих, 18 парчета- за сравнение аз изядох 3 и ми стана тежко, той всички останали  и му казвам остави нали си на диета утре ще ядеш пак- не всичко изяде и след 2 часа каза пак, че е много гладен в 23.00- казвам му достатъчно яде, искаше ябълки да яде- послуша ме ги изяде!!

# 70
да коригирам горния си пост, нещо се е разместил текста.......относно ябълките за тях ме послуша и не ги изяде Wink

# 71
  • Мнения: 957
Не може да държиш мъж на плодове цял ден, прави му салатки с пържоли , ако спортува може да му правиш и спагети и други такива (талятели, макарони), но само ако спортува. Махни хляба от вас или го замести с черен. Ти добре си направила 18..ама не ги изяждайте на веднъж.. нека яде на честичко..Прави му сокчета ,като толкова си загрижена за външния му вид.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз също имам приятел, който е склонен да напълнява. Беше дебеличък някога, но отиде да отслабва при д-р Емилова и напълно промени начина си на хранене. Когато готвя го правя в два варианта - некалоричен за него, калоричен за мен, защото аз пък се старая да поддържам килограми. Ако малко се отпусне по празници, веднага почва да гладува, и то сериозно. Абсолютно нищо не може да го накара да се откаже, има непоколебима воля. Всъщност, в това отношение много си приличаме, само дето аз имам обратния проблем. По същия начин се опитвам да повлияя и на близките си, но на този етап само 63-годишната ми майка осъзна, че тези килограми на първо място не са здравословни, а на второ - не особено приятни за окото. Сега спазва 90-дневната диета, по идея на момичетата от КМ във форума.
Аз напълно разбирам авторката. Дебелото тяло, според мен, никак не е естетично. Разбира се, че не бих си зарязала приятеля или съпруга по тази причина, но бих използвала всякакви средства да му повлияя да отслабне. Ако напълняването се дължи на някакво заболяване, освен традиционна медицина има и купища други методи за лечение, най-малкото във форума има достатъчно информация.
Дано много скоро да прочетем хубави новини от авторката.

# 73
  • София
  • Мнения: 15 500
КГ, замисляла ли се, че за да яде толкова и после пак да е гладен, а и лошо да му става от глад, може да има проблем със щитовидната жлеза или инсулина?

# 74
  • Мнения: 2 161
Щом от жените се изисква да са слаби,не виждам защо за мъжете трябва да има прошка.Освен всичко друго,затлъстяването може да доведе и до физически дискомфорт.В крайна сметка да се стегне и да отслабне.Не е приятно да си легнеш в леглото и да ти изгрухти някой от там.Като си влюбен,трябва ли и да си сляп?И за децата е същото.Не бива да допускаме децата ни да затлъстяват и да се обездвижват.Дебела нация,дебилна държава.

Общи условия

Активация на акаунт