Как да и кажа, че съпругът и си има любовница?

  • 19 058
  • 190
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Много е тежко да гледаш как пред очите ти мамят човек на който държиш

Чак пък мамят. Я, колко теми има за това, дали
се прави секс, дали не се, дали се карат вкъщи,
дали не се. Кой кого мами? Нали семейството им е
ок, какъв е проблемът тогава кой с кого и къде спи.

# 16
  • Мнения: 103
Пред същата дилема бях и аз преди 2/3 години. Замълчах си. Но когато ТЯ разбра ме направи на няма нищо по телефона. С нея се познаваме от бебета, а той ми е познат покрай нея. От друга страна пък той и е съпруг а аз съм външен човек. Не исках да се намесвам в семейните им отношения и не го направих. Пак така бих постъпила. А тя се посърди малко и и мина. Аз съм за мълчанието, кой какво прави си е негова работа.

# 17
  • Мнения: 24
 Смятам да ви послушам. Няма да се меся в семейните им отношения.  smile3505  Благодаря ви много за съветите.  Hug

# 18
  • Мнения: 342
По добре си мълчи.Ще ти се разсърди не заради това,че си замълчала,а че си и казала. Минала съм и през това в живота и ми седи като урок. Трай си света няма да оправиш ...И аз си мислех,че мога ама..........явно не става.Мислех си че на добрите си приятели всичко може да се казва,мога да ги критикувам ако грешат,да им давам съвети от страничен наблюдател...,но разбрах,че освен да ти навреди в никакъв случай не им помага, на теб също.

# 19
  • Мнения: 2 584
да много е кофти като е близка приятелка, нито да и кажеш, нито да си замълчиш
снимай го как се целува и изпрати снимката анонимно

# 20
  • Мнения: 4
Ако наистина ти е голяма приятелка и кажи. Той и без това както разбирам не се крие така , че освен теб сигурно много други са го видели. Много е гадно да носиш такива новини, но приятелството не се изразява само да споделяш хубавите неща. Няма нищо по гадно от съмнение което те разяжда. Аз бих и казала пък тя да си решава какво ще прави по нататък. На някой приятно ли ще му е мъжът ти да те прави на глупачки и най- добрата ти приятелка да знае и да не ти каже?

# 21
  • Мнения: 2
Снимай ги как се целуват  и изпрати снимката.

# 22
  • Мнения: 4
Да бе и ако може ги накарай да ти позират, за да стане снимката с по- добро качество. Не, че идеята е лоша, но е трудно осъществима.

# 23
  • Мнения: 25 615
Ако жената желае и е готова да научи истината, ще го направи и без твоята помощ. Ако не - всяка намеса ще рефлектира върху приятелството ви. Готова ли си да разбиеш семейството им и да се лишиш от приятелката си?
Не е необходимо да знае, че и ти си знаела. В случая честността не е положително качество, премълчи си.

ПП Казвала съм такова нещо на приятелка. Много съжалявах в последствие...

# 24
  • Мнения: 9 814
По-добре не й казвай. Не ти трябва да се месиш в чужди работи.
Утре ти ще излезеш виновна!

# 25
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
не и казвай,след като той не се крие и се целува пред входа като пубер,тя ще научи.но да не е от тебе,ти може да излезеш в крайна сметка виновна.знам,че искаш да и помогнеш ,но ще и стане ли  #2gunfireпо-леко ако ти и кажеш,а не някоя махленска клюкарка?

# 26
  • Мнения: 2 803
Щом сте добри приятелки подпитай я заобиколно как би реагирала ако нейните съмнения за изневяра се потвърдят! Аз не бих премълчала и бих споделила какво съм видяла, но не в прав текст а по заобиколен начин. Преди да предприемеш каквото и да е, помисли как приема тя раздялата!? Наистина рано или късно тя ще разбере и как ще се почувства като разбере че ти си знаела и не си я подготвила - може би предадена излъгана!!! Всеки човек е строго индивидуален и по различен начин приема нещата. Ти я познаваш и най-добре сама ще прецениш как и какво да и кажеш. Но по-добре не си пасувай а най-добре я подготви някак.

# 27
  • Мнения: 1 761
Нищо не казвай на никого.Те ще си останат семейство дори и приятелката ти на калъп да ги хване.Ти ще станеш от най-добра приятелка най-голям враг,понеже си разбила илюзията за щастливото семейство.
Не се меси,не казвай нищо,бъди глуха,сляпа и няма за авантюрата на мъжа и.Няма жена,която да е подготвена за новината,че мъжа и си има любовница.Дори и да го твърди,все някъде има надежда,че това не е вярно...

# 28
Не се меси в чуждите семейни отношения. Разбирам, че е от желание да помогнеш, но освен да направиш Мечешка услуга, не виждам, с какво ще подобриш положението на приятелката ти.

Бъди готова да я поткрепиш, ако сама научи.

Лиска тук се изказала добре  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 1 446
Пък ако й кажеш, може да реши да му връща с твоя съпруг иии... много мазало може да стане

Общи условия

Активация на акаунт