Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 14 ...

  • 24 017
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 249
само0 да уточня-нека сбирката ни е в 7 а не 7.15 Praynig-за да ги пострещнем Hug

# 16
  • Мнения: 917
Хич не съм в час на последък, ще изперкам направо. хем уж редовно ви чета поне, а днес отивам в Поморие и от там пращат поздравления за бала. И ми сервират, че той бил днес. Че тогава се сетих, че разправяхте преди бала да ходите да носите комплектите, а аз идея си нямам кой ден е, въобще не знам на кой свят съм. Иначе можех и аз да се включа с Бата ама на, толкова проблеми ми се струпаха на последък. Както и да е. Другият път. Но си мисля за довечера, че аз и без друго не съм в къщи и нямам какво да правя тая вечер, та що да не взема да дойда с вас на бал newsm78

# 17
  • Мнения: 2 577
Отчет:
Балът беше супер, децата много се забавляваха
Ети - фотографа се надявам скоро снимки да качи /но избрани/

Бях на косъм да се откажа, но се  радвам че отидох  Hug

Гогуна, а ти? Какво стана, надявах се да дойдеш ...

# 18
  • Мнения: 738
И на мен много ми се идваше, но нещата тези дни се обърнаха на 360 градуса! CrazyНадявам се да сте изкарали добре с абитуриентите и чакаме снимки! PeaceА аз мога да се похваля, че завършихме най-накрая бакалавърската степен ooooh!

# 19
  • Мнения: 917
запис
на линия съм, ако мога да помогна

# 20
  • Мнения: 2 249
мацки
1.имаме пратка от банда готини канадски мами-днес я взех
4 бр. Шампоани Гербер
1 бр. Вазелин (тук го използват против подсичане)
1 бр. бебешко олио
5 бр. големи кутии крем против подсичане (1,25 кг.)
25 бр. чорапи
4 големи пакета бонбони
2 пакета балони
2 пакета балонотопки - много по-големи и по-здрави от балоните са
и 50 лв кеш от Деспина-момичето,което ми ги предаде

2.бала беше страхотен-сега ако успея ще кача снимки да видите нашият отбор как се представи в танците Mr. Green
много се радвам,че бях там-надминаха о4акванията ми-децата са страхотни(кви деца де-те са си големи ве4е)-веселиха се искрено-спукаха се да ни канят на танци,някои пяха(и то доста добре) имаше едно мом4е дето ми скри шапката с танци-професионалист,но най -ми стана мило като видях колко са щастливи милите-благодариха ни за вси4ко,което сме направили за тях и повярвайте ми-благодарността беше искрена-с който от тях да успях да поговоря ме накара за пореден път да осъзная колко отговорно и прекрасно е това ,за което се бъхтим-затова от тяхно име едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА ВСИ4КИ ВАС Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

3.АЗ В 6 ДНЕС ЩЕ СЪМ В СМАРТИ ПАРТИ С НИЯ-който ще идва да сортираме в Ками-да ме търси там Peace

# 21
  • Мнения: 2 577
Ето и видео материал  Heart Eyes

http://www.bszone.info/?p=2289

# 22
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 newsm51 Момичета, страхотни сте! Hug

# 23
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ками - страхотен линк   bouquet
Момичета супер сте излезли  Heart Eyes ... а Ети е спретнала доста приличен отчет  Mr. Green
Децата искренно си личеше, че се забавляваха  Heart Eyes ... а и ДиДжея беже на ниво или поне това, което успях да чуя  Wink .... Дано и догодина да успеем да зарадваме следващите абитуриенти  Grinning

Вчера май никаква не я свършихме   newsm78 .... или поне от страна на моя милост   Embarassed .... изглежда нещо отпускарски съм се настроила  Whistling ... но в случай, че наистина никой не е успял да се появи /изглежда на всички лятото се отразява  Crazy и супер релаксиращо  Mr. Green ... не че не сме свършили малка работа до сега  Peace/ ... следващата седмица мисля да намина в някой от дните към Ками, стига на нея да й е удобно и вече без някакви уговорки от по-рано, ако някой друг има възможност .... да заповяда ....


Относно евентуално ходене към Средец, може да измислим нещо може би следващия уикенд  Thinking /до тогова се надявам пакетчетата да са готови и да действаме  Peace


А ето малко допълнително инфо, който има възможност да помогне /ще го кача впоследствие и на 1ва стр./:
Списък на деца клиенти на екип "Превенция на изаставането"
Център за обществена подкрепа
/това е центъра зад Вардар/
Децата общо са 24:

- 1 момиченце на възраст 1г. и 6 м.
- 2 момиченца на възраст 1 год. и 9 мес.
- 2 момиченца на възраст 3 год.
- 1 момиченце на възраст 4 год.
- 1 момиченце на възраст 9 год.
- 2 момичета на възраст - 13 год.
- 1 момиче на възраст 14 год.
- 1 момиче на възраст 15 год

- 1 момченце на възраст 2 год.
- 2 момченца на възраст - 3 год.
- 1 момченце на възраст 3 год. и 2 мес.
- 1 момченце на възраст 4 год.
- 3 момченца на възраст 5 год.
- 1 момченце на възраст 6 год.
- 1 момченце на възраст 7 год.
- 1 момче на възраст 10 год.
- 1 момче на възраст 12 год.
- 1 момче на възраст 17 год.

НЕОБХОДИМИ НЕЩА:
Дрехи според сезона, бельо, чехли, сандалки, шапки.
Спално бельо, пижами, калъфки за възглавници, възглавници.
Сервиз за хранпене, прибори, чашки /сервиза и чашките по възможност пластмасови, че са по-устойчиви ... но и останалите не се изключват/

# 24
  • Мнения: 738
Здравейте момичета!Включвам се по повод поста на Люси за приборите и сервиз за хранене!Майка ми беше купила наскоро от ТСМ-а за малкия купичка, лъжичка и виличка  и чинийка с три отделения от меламин (мисля, че така се казваше материала-нещо като пластмаса), за около 3,00лв.Ако някой може да намине да види, ако знаех вчера щях да проверя! baby_neutral

# 25
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ще изпратя дрешки за по-големите деца - тинейджърите. По-конкретно за кого какво по-късно. До кога трябва да ги пусна тези неща?

# 26
  • Мнения: 521
малеееееееееееееееееее,аз много съм изостанала!снощи бях нощна и за това не дойдох,в неделя и понеделник съм дневна после ако мога да помогна с нещо ми звънете че рядко влизам на напоследък нета.за Средец следващия уикенд със сигурност не мога да дойда че ще съм в стара загора,но пък ако има нужда ще мога да отскоча до Димитровград да занеса малко пясък и вода на приятно проста че тя докато се накани,то лятото ще свърши.също така бих могла да я отвлека и да ви я докарам  Whistling

# 27
  • Мнения: 6 461
Здравейте и от мен Hug

# 28
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Velvet_s чакам те!:hug: Hug Hug Знаех си,че някой много ме обича и си мисли за мен! Heart Eyes Ееееех, това се казва щастие Embarassed

# 29
  • Мнения: 2 577
ти хубаво я чакаш, ама се остави и да бъдеш и открадната, че това по- ми хареса  Joy
пусни си охрата в отпуска Naughty

Общи условия

Активация на акаунт