сама жена на почивка

  • 7 345
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Направо си мечтая да отида сама на почивка - дори и за няколко дни само...Ама няяяямааааа Laughing
Не се чуди въобще. Събирай багажа и заминавай Peace

# 16
  • Мнения: 1 495
Аз нямам още деца, даже планирам, но се чувствам безкрайно изтощена и умирам за няколко дена сама някъде. Хич няма да ми е скучно, книга, телевизор (лаптоп), разходки и ще съм екстра. А ако има и басейн... никой да не ме търси. Даже съм си харесала няколко местенца, но за някои трябва кола.
Примерно на Костенец, Езерото много ми хареса като дестинация (от интернет инф само).
Това съм си харесала още:
http://www.hotelperfect.eu/
http://hotelgaitani.com/
http://www.borovagora.com/
Нещо във Велинград и Хисаря ми се струва най-добре, като съм без кола.
Иначе аз просто се уморявам много от общуването с хората и затова си мисля, че така ще си почина най-добре.

# 17
  • Мнения: 2 401
Хехе, в Перфект съм била, много е готино, сега виждам, че и басейн са направили. Ще се посети отново, но не самостоятелно  Simple Smile.

# 18
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
минзухар мога да ти препоръчам SPA Hotel Light във Велинград  Peace

Той целия град всъщност е пълен със SPA хотели  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 947
На почивка сама никога не съм ходила, но пък не виждам причина да не отида, ако ми се прииска! Честно казано, когато съм командировка сама/в чужбина/ са едни от най-спокойните ми дни - цялото време след работния ден си е само за мене, шляя се, разглеждам, пазарувам...просто много ги обичам тези моменти Blush Човек понякога наистина има нужда да остане сам и да презареди батериите!
Братовчедка ми миналата година беше на http://bulgaria-sea-holidays.com/foto.html и каза, че е прекарала страхотно спокойно...

# 20
  • Мнения: 5 622
Че що да не отида сама? Сама от вкъщи, ама дали и там ще съм сама? Не знам  Mr. Green

Чудесна възможност ако си има любовник/ца жената/мъжа, ако питате мен...  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 617
Преди няколко години заминах за Москва. Там ме чакаха мои познати, с които изкарахме няколко дни, след което те заминаха и аз останах "сама". УСпях да се запозная с много нови хора и беше една незабравима импровизирана (тръгнах вечерта на деня, в който реших) почивка.
Сега обаче не ми се струва, че бих го направила отново.
Имах едно подобно летуване и в Италия: заминах за Неапол, след което за Рим, като и в двете места обаче пак имах приятели, с които да бъда, а и се запознах с нови.

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 21:26 от Tsugumi

# 22
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Аз по лошо стечение на обстоятелствата/свекърва ми дълго време беше болна на легло.../ години наред почивах с детето-сами, ако това може да се брои за сам.Била съм на екскурзии с приятелки сама.Тази година от доста време бяхме семейно-съпруг, аз + 2-те деца на почивка-иначе сме най-много за 1 уикенд някъде по планинските курорти и мин. басейни, ама това не не брои щото е за малко. Мисля, че всяка жена, както и мъж трябва от време навреме да ходи самостоятелно някъде.Моя съпруг ходи 1 год в Павел баня-прави си разни процедури и казва, че се чувства страхотно.Аз съм с 2 ръце за соло почивка-не винаги, но е необходима за психическо разтоварване.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 397
Ако имам нужда от подобно усамотение, защо не. Но на този етап по ме блазни почивка с приятелки.

# 24
  • Мнения: 2 768
Съвсем сама? Както каза Бубето, много вероятно е да не остана сама  Mr. Green

Не ми се е случвало, даже на служебни пътувания ме пращат с компания.

# 25
  • Мнения: 7 947
Не съвсем, само на половина Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 5 289
Ако аз имах тази възможност веднага бих отишла в Хисар,предложението на Гингерина за хотел Гайтани е страхотно.За почивка тип презареждане, Хисар смятам е доста подходящо градче,малко,някак уютно,спокойно,с хубава природа,страхотни градинки,ресторантчета пък и на всичкото отгоре доста спа услуги.Чудно е,няма да съжаляваш. Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 634
Ако бях шофьор  ooooh!, тръгвам веднага, идеята обаче да се разнасям по влакове или автобуси не ме блазни изобщо  Confused

# 28
  • Мнения: 3 622
Съвсем сама не  Naughty
Може би с приятелка или две на СПА би ми харесало няколко дена да релаксираме  Grinning

# 29
  • Мнения: 4 668
Не бих  Confused Колкото и да ми се иска понякога да хвана гората , просто знам , че не мога без мъжа си и сина си и ще ми е много мъчно за тях ...Имам приятел с апартамент в Созопол , който стои празен . Имам други приятели с хотели и т.н. т.е и да отида няма да съм съвсем сама , ще имам познати . Обаче не мога .
Всеки път се заричам да ги оставя / особено , когато сме на почивка , а малкият ни скъса нервите примерно / , но знам , че няма да стане ...

Общи условия

Активация на акаунт