Можете ли да ми преведете от руски рецепта

  • 5 084
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 324
   canu6a,снима ли тортичката?
   Рецептата ми напомня някоя от форума,не се сещам коя точно..... newsm78 Сигурно,е много хубава! Simple Smile

На мен ми напомни "френскат&# … 090;а" Wink Все се каня да я пробвам и аз...

# 16
  • Мнения: 7 418
   canu6a,снима ли тортичката?
   Рецептата ми напомня някоя от форума,не се сещам коя точно..... newsm78 Сигурно,е много хубава! Simple Smile

На мен ми напомни "френската селска торта" Wink Все се каня да я пробвам и аз...
  Абсолютно същата е! Peace
  И аз се каня,да я направя.Особено крема ми е любопитен! Simple Smile

# 17
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Селма ,направи ли тортата?!Тази на Кампари,от темата за френска селска торта?
Аз в четвъртък имам рожден ден,и яко съм се замислила коя от всички предложени да направя Thinking Утре/събота/ще направя тази,която си я написала в тази тема,но ми се иска да си пробвала и на Кампари ,и да ми кажеш отзиви........че 2 торти.....бе то аз ще ги направя,ама нали и трябва да се ядат Mr. Green

# 18
  • Мнения: 7 418
  danidji ,да си призная,не!Оттогава няколко пъти съм правила любимия си Медовик,по моя си рецепта,а до онази на Кампари  още не съм стигнала..... Embarassed

# 19
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Сега да кажа за тортата......направих я,но коя е въпроса Mr. Green
Написах си три рецепти за торти......торта Мадона,Френска селска и тази на Селма.......гледах ,гледах и установих,че блатовете са почти еднакви,с тази разлика в яйцата и в 1 от тях имаше масло....
Та аз направих по рецепта на Мадона,но добавих и масло,реших,че е добре.....Да много хубави станах блатовете,със страхотен вкус,като изпълних и технологията да се вари на водна баня сместа за тях ,но без брашното Wink
Бедата дойде от крема,като реших да пробвам този който е с гриса,понеже ми беше ясно какъв ще стане този на Селма като вкус,и реших да пробвам....Хич,ама хич не ми хареса SickПърво не съм фен на гриса,даже хич,и второ много е маслен за моя вкус,и трето въобще не стана въздушен както се описваше,че трябва да изглежда Close
Както и да е,реших да го сложа на готовите блатове пък да видим,може и да ми хареса в комбинация....но не.Не ми допадна,но в края на краищата затова и направих опит преди да я правя за деня Wink
Аз имам такава рецепта от много години,и моя си крем много повече ми харесва от този,но нали са за това рецептите......за разнообразие...на мен не ми допада,на друг пък ужасно много му харесва Laughing

# 20
  • Мнения: 7 418
  Този грисов крем и на мен ми звучи доста необичайно.
  Аз лично обичам грис,но  не знам,как бих го възприела в крем за торта.... Thinking особено в комбинация с шоколада..... Rolling Eyes
  Бих опитала по-скоро този крем от Френска селска,заквасена+готварска сметана. Wink
  Нищо,danidji,лошият опит пак е опит!Правиш изводи и следващия път не повтаряш грешките! Hug

# 21
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Да така е,но в блатовете вече определено ще присъства и маслото......невероятен вкус докарва WinkБрашното не съм го мерила,слагах на око,защото както казах съм я правила преди години и имам спомен какво трябва да е тестото Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 7 418
Да така е,но в блатовете вече определено ще присъства и маслото......невероятен вкус докарва Wink
     Ами да.....В моята рецепта присъства маслото! Flutter
     За брашното,аз винаги меря,ако има указано количество.Иначе,лесно мога да проваля сладкиша.

# 23
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Стана ми хубаво,че от твоята съм взела маслото  love001
Наистина невероятен вкус....защото тази която аз имам от време оно е без масло и другите написани от форума пак нямат,само една имаше и то твоята да била newsm53 .Просто сега като пиша,рецептите не са пред мен и незнаех чия е рецептата с маслото,затова не споменах,но се радвам,че е твоята  smile3521

# 24
  • Мнения: 7 418
  Е!Направо си изпросих комплиментите! Embarassed
  Не знам за мен,но рецептата ми(всъщност,не е точно моя,а на моята начална учителка,която беше украинка) си ги заслужава!  bowuu  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт