Съседката само кълне децата ми

  • 8 243
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
Ако се караш с нея ще стане по-лошо. На твое място бих разхождала децата си другаде. По-добре ти да се махнеш от двора и да не й виждаш физиономията, отколкото да се потискаш непрекъснато от нейните простотии. С такива хора като тази зла бабичка може да се разбереш само ако не ги виждаш.

# 16
  • Мнения: 4 916
Аз съм проклета и бих побъркала бабката от тормоз. Явно вярва в магии и заклинания. Значи почвам да и подхвърлям в двора топки конци, топки косми (от приятелка с куче Laughing), спелетени връзчици, шарени парцалчета, да и сипвам брашно и сол пред прага. Абе психически тормоз от всякъде. И ще се постарая да разбере кой го прави и защо Twisted Evil

Яко  Peace

# 17
  • Мнения: 103
Преди време имах такава съседка. Нареждаше всички наред и се хвалеше коя как била проклела и какво и се е случило. Много и се връзваха на глупостите, чак и аз се бях уплашила по едно време.  Един ден при поредната кавга между нея и друга съседка, със солидно количество псувни и клетви, другата я слуша слуша и и каза „ От устата ти та в пазвата ти „ врътна се жената и си влезна в къщата. И като се замислих установих, че всичките глупости които тази жена пожелаваше на хората и децата им и се случваха на нея. От тогава нито се всушвам, нито се впечатлявам, нито ми пука. Игнор и толкоз.

# 18
 Shocked да не ми се случва ,че както съм я чула  да кълне...... #2gunfire #2gunfire

# 19
  • Мнения: 2 131
Аз съм проклета и бих побъркала бабката от тормоз. Явно вярва в магии и заклинания. Значи почвам да и подхвърлям в двора топки конци, топки косми (от приятелка с куче Laughing), спелетени връзчици, шарени парцалчета, да и сипвам брашно и сол пред прага. Абе психически тормоз от всякъде. И ще се постарая да разбере кой го прави и защо Twisted Evil
hahaha Joy hahaha Готино!
Не знам... ако мъжът ти е по-боен, да отиде да й обясни някои неща... за живота. Е, нямам предвид с юмруци, разбира се. Ама да й обясни за какво иде реч.  Grinning
Склонна съм да се съглася с едно от мненията в темата, че на такива лоши хора злото им се връща тъпкано.

# 20
  • Мнения: 4 292
Аз не вярвам на никакви уруки, магии и заклинания, но бих се вбесила дори само от факта, че някой мисли лошо на децата ми.  Imp Не знам как бих реагирала, но при първа възможност ще вдигна висока ограда, да не и гледам физиономията! Иначе всичко друго само ще натовари и мен самата.

# 21
  • Мнения: 7 947
Аз съм проклета и бих побъркала бабката от тормоз. Явно вярва в магии и заклинания. Значи почвам да и подхвърлям в двора топки конци, топки косми (от приятелка с куче Laughing), спелетени връзчици, шарени парцалчета, да и сипвам брашно и сол пред прага. Абе психически тормоз от всякъде. И ще се постарая да разбере кой го прави и защо Twisted Evil
Аз не бих отвърнала на простотията с простотия, това не е моя начин Wink
Но бих попитала директно бабето какъв й е проблема! винаги има решение, макар и с компромиси...и една голяма ограда-зид!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Аз съм проклета и бих побъркала бабката от тормоз. Явно вярва в магии и заклинания. Значи почвам да и подхвърлям в двора топки конци, топки косми (от приятелка с куче Laughing), спелетени връзчици, шарени парцалчета, да и сипвам брашно и сол пред прага. Абе психически тормоз от всякъде. И ще се постарая да разбере кой го прави и защо Twisted Evil
Аз не бих отвърнала на простотията с простотия, това не е моя начин Wink
Но бих попитала директно бабето какъв й е проблема! винаги има решение, макар и с компромиси...и една голяма ограда-зид!
А ти знаеш ли, че дори да е изцяло в собственото ти място за да издигнеш ограда ти трябва разрешението на съседа? Познай как ще го даде любезната баба. Да не говорим колко е скъпо издигането на масивна ограда.

# 23
  • Мнения: 7 947
Виж, колкото и да е скъпо - заслужава си, ако това осигурява спокойствие на семейството ми!!!!!!!! За разрешението...ако действително е така, бих опитала да я убедя, че с оградата и на нея ще й е по-добре и т.н. Обаче никога не бих си правила труда да тичам да й заривам прага с боклуци...егати Crazy

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Ееееех, ела ми виж двуметровия зид и пак не спасява от съседи. Ако оградата оправяше работата.... И мъртва котка могат да ти хвърлят през нея.
И аз си казах - проклета съм. Никой не може да ме тормози и аз да си трая. Отмъщавам както мога Twisted Evil

# 25
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
А иначе и аз бих засадила небрееееежно вечнозелени храсти поне да не я виждам тая кукувица....
......пък, ако си вдигнете един зид най-добре, няма и да я виждаш), .....
Аз съм за зида.......не бих изтърпяла да ми се мярка пред очите тази вещица....честно ! Peace

# 26
  • Мнения: 7 947
Не че аз си трая, но какво печелиш от подобно отмъщение newsm78 - най много да я озлобиш още повече! Но първо гледам себе си - затова си осигурявам на мен спокойствие и комфорт - зид в случая, а нея...остави я, то горе пишеше, че господ сам я е наказал...

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Ами ако не подписва за зида? Какво става тогава?

# 28
  • Мнения: 3 929
Аз сигурно, съвсем първосигнално, бих побесняла. Вярвам в силата на думите, а когато се отнася за децата ми...думи не ми стигат да опиша, на какво съм способна. Най-добрата защита в такива случаи е игнорирането, положителната нагласа и енергия. Колкото повече се вглъбяваш в това, толкова по-зле ще се чувстваш. И това със зелените храсти е добра идея във вашия случай. Повярвай ми - такива хора като въпросната бабка са непоправими. Избягвай по възможност всякакви срещи и контакти с нея.

# 29
  • Мнения: 305
Убии я! Ша им са низнай и изкуфелите гадове,че как ще кълне децата тази  smile3512 Кажи и директно че я чуваш за да престане,явно е доста изперкала

Общи условия

Активация на акаунт