....

  • 3 642
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
 Joy Joy Joy Друго не мога да кажа, ама се посмях на гардеробната.

# 16
  • Мнения: 5 647
И това ли се краде вече... ooooh!

Краде се всичко....

# 17
  • Мнения: 3 880
По нейни спомени е имало едно съмнително лице,но все пак няма как нищо да се докаже.

А като й се е видял съмнителен тя защо го е до пуснала толкова близо до себе си? По-точно до джоба си? Wink
От сега нататъка дръжте всички съмнителни типове поне на повече от една ръка разстояние, че току виж и в гащите ви бръкнали без да се усетите Wink В задния джоб ли бяха? Wink
Майтапът на страна- билетите са паднали (като сяда и става човек се получава движение из джобовете), някой ги е намерил, зарадвал се е, гледал филм и т.н.

# 18
  • Мнения: 1 062
Извинявай, но и аз не разбирам от кой точно се оплакваш. Неприятно е, но кражби и загуби стават всеки ден и единствено собствениците са си виновни, че не си пазят вещите ( изключвам нападенията и въоръжените грабежи). Нормално е да не искат да ви издадат нови билети, а ако сте ги продали? Или просто искате да вкарате още няколко човека безплатно? Не се съмнявам в думите ти, но хора всякакви, няма как тези на касата да са сигурни, че ти си честен човек. Можеш да се жалваш единствено от приятелката си, че не е пазила билетите. Никой не е отговорен за вещите на другия, нито тези на касата, нито МОЛ-а ( това ме разсмя направо). Нали разбираш, че няма как да се назначи на всеки посетител по един "отговорник", който да следи дали пък клиента няма да си изпусне портмонето, телефона, билетите и т.н. или някой няма да им бръкне в джоба, чантата и да си вземе каквото му хареса.

# 19
  • Мнения: 4 586
Хората, седнали на местата ви, може да не са крадците, а закупили си билети от крадеца.
Ако ви бяха дали билети, как ще ги изхвърлите, те може би не са мошеници.
Всичко се краде, при усовие, че има някаква стойност.

# 20
  • Мнения: 592
Е, това вече не е истина  - крадеца вика: Аз съм крадеца и няма койда го хване #2gunfire

# 21
  • на село
  • Мнения: 3 966
Е, това вече не е истина  - крадеца вика: Аз съм крадеца и няма койда го хване #2gunfire
И койе крадеца, че на мен не ми стана ясно  Mr. Green.

И като вземете да стреляте  ooooh!

И ако са били загубени, а не откранати...

# 22
  • Мнения: 2 759
                       Вярно е, че МОЛ-а не носи отговорност, ако си купя баничка, изпусна я и си я настъпя. Обаче пък в крайна сметка нали е бъкан с камери - можело е да помогнат според мен... Към кого би трябвало да се обърнеш, ако те оберат там?
                       А се надявам да правят всичко възможно да помагат в такива случаи, щот пък нямат далавера да се говори из цяла Бг, че в нашту мол мноу са краде  Crossing Arms.

# 23
  • Мнения: 123
къшшшш,къшшшш змии такива  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 965
                      ... Обаче пък в крайна сметка нали е бъкан с камери - можело е да помогнат според мен... Към кого би трябвало да се обърнеш, ако те оберат там?
                      ....


Относно камерите - редът е следният: жалба в полицията, те изискват записите, разглеждат ги, виждат крадеца и т.н. (следват други процедури)...

# 25
  • Мнения: 3 268
Няма кой да се занимава с видеозаписа но охранителните камери заради 2 билета за кино.Егати и проблема!

# 26
  • Мнения: 649
Добре, че пуканки не сте си взели, иначе това щеше да бъде върха на набутванията.
Ха представяш ли си как преглеждат записа от камерите и на него как твойта приятелка ти дава билетите, обаче вие в приказки не обръщате внимание и хоп билетите с касовото бонче в коша!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 886
Добре, че пуканки не сте си взели, иначе това щеше да бъде върха на набутванията.
Ха представяш ли си как преглеждат записа от камерите и на него как твойта приятелка ти дава билетите, обаче вие в приказки не обръщате внимание и хоп билетите с касовото бонче в коша!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
момичета, смяла съм се с глас на тая тема, в офиса ме гледат като луда. но просто не мога да се сдържа, егати свежата тема Mr. Green

# 28
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Най-вероятно билетите са загубени нейде по трасето  Wink 


 

# 29
  • Мнения: 2 374
Боооже на хората коли,апартаменти им крадат ти...за два билета,трябвало е да бъдете по-внимателни,пък и ти самата си изхвърлила касовата бележка.Какво повече искаш няма как да ти върнат парите или да ти дадат нови билети.

Общи условия

Активация на акаунт