Снимки тема 5

  • 25 669
  • 316
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 517
фокси, тва дете що гледа така умно бе. моята на тази възраст гледаше леко стоунд и отнесено. като на три малки беше винаги.

Ми метнала се е на майка си и слава богу не на баща си  Mr. Green

# 16
  • на път
  • Мнения: 2 804
И аз закачих 5 снимки в общия албум от ранното море.

Захласнах се обаче по фотосесията на Бубичко  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 466
Абе аз имам името и паролата на общия албум, но нещо не мога да го намеря. Моля, дайте линкче!

# 18
  • София
  • Мнения: 9 517
Кудку, Бубчо все едно на живо го видях сладура.
Д-ива, Марти е невероятен, а като гледах снимките така ми се прииска да съм на морето, но без стомашно-чревно разстройство.
Мата, може да размислим и да отлюспим девойката от 6-я етаж.

# 19
  • Мнения: 3 715
Всички деца са много хубави.

# 20
  • Мнения: 262
Лора страхотна е госпожицата, да ти е жива и здрава и да й се радвате много много Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 084
Може ли в защитения албум да кача снимки на моите симпатяги?

# 22
  • Русе
  • Мнения: 729
Калинче естествено че можеш  Grinning Hug.Хайде чакам ги с нетърпение да ги видя.Имаш потребителското и паролата нали ?

Благодаря ти teodora_ss  , всички деца са страхотни сладури.

# 23
  • Мнения: 448
javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=259065');това е от гостуването ни в Шумен,даже и снаха си намерих .

# 24
  • Мнения: 11 916
Вие си го знаете, но и аз да кажа- страхотни сладури!Това е любимата ми тема, дори и нищо да не се пише в другите, снимките са достатъчно красноречиви!

# 25
  • Русе
  • Мнения: 729
maraia06   голям сладур, да е жив и здрав.

# 26
  • Мнения: 448
lora77 като гледам и твоето девойче ми харесва за снаха,то ние имаме вече цял харем ,но мъже...какво да ги правиш

# 27
  • на път
  • Мнения: 2 804
Как е порастнал русият Марти.

Ето снимки и от нашия ....

http://ivadim.multiply.com/photos/album/32/Marty_BD_June_2008

# 28
  • Русе
  • Мнения: 729
d_iva сладура е имал рожден ден и ние сме го пропуснали да го поздравим  Embarassed.


На патерица да е жив и здрав,много слънчеви дни ,усмивки и безгрижно детство  Hug

# 29
  • Мнения: 448
d_iva честит рожден ден на малкия сладур! newsm59 като гледам снимките голяма веселба е паднала.

Общи условия

Активация на акаунт