Снимки тема 5

  • 26 998
  • 316
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 180
Прекрасни са дечицата спор няма!

Аз сега воювам с компа, че не иска да ми сваля снимките от телефона нещо, но като се преборя с него ще кача малко снимчици и аз.


С  нетърпение очакваме снимките на малкия юнак

# 256
  • Мнения: 14 025
Миме, той си е много хубав "на живо", но и снимките са чудни!

Лили, чакаме и твоите снимки с нетърпение, а с още по-голямо нетърпение те очакваме с бебешката количка на сбирките!

# 257
  • Мнения: 1 480
Ами с доста голямо закъснение, ето малко снимки и от нас.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=280285

# 258
  • Мнения: 448
Stillness,голям сладур е този малчуган,да ти е жив и здрав

# 259
  • Мнения: 64
Maraia и Stillness, децата са ви невероятно слънчеви! Да са ви живи и здрави и много да ви радват!  bouquet  bouquet  bouquet

# 260
  • на път
  • Мнения: 2 804
Ами с доста голямо закъснение, ето малко снимки и от нас.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=280285

 Hug С една дума СЪКРОВИЩЕ!!!

# 261
  • Мнения: 883
Супер сладури! Да им се ненагледаш!
 Hug за всички мами и чудесните ви дечица

# 262
  • Мнения: 3 725
Упс, грешка, днес съм омотана.

# 263
  • Мнения: 14 025
Имам нови снимки в същия албум.Паролата е същата.

# 264
  • Мнения: 2 722
Нагледах се на красоти и бързам да си върна жеста.

http://www.mamagalia.snimka.bg/album.php?album_id=281948

Моля поставилите пароли да се смилят и да ми ги пуснат на лични  Praynig

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 20:37 от Mama_Galia_66

# 265
  • Мнения: 1 669
Мамо Галя, май и ние имаме нужда от парола Laughing

# 266
  • на път
  • Мнения: 2 804
Мили мами   bouquet Прекрасни деца - прекрасни снимки!

Побутвам малко любима тема с малко снимки ..... които ми въздействат носталгично ....

http://ivadim.multiply.com/photos/album/35/Rosenets_Aug_2007

# 267
  • Мнения: 2 722
Ех, море, море...
и мен ме хвана носталгията

# 268
  • Русе
  • Мнения: 729
Ами и аз да се включа с нашите морски снимки,та още повече да ни хване носталгията  Mr. Green http://www.snimka.bg/album.php?album_id=282988.
Сега отивам да гледам тези които съм пропуснала  Hug

# 269
  • на път
  • Мнения: 2 804
Ами и аз да се включа с нашите морски снимки......

така ми се прииска да и намачкам баджаетата и бузките  babydust7

Общи условия

Активация на акаунт