Снимки тема 5

  • 26 998
  • 316
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 358
lora_77- Ива  благодаря. Пожелавам ви много приятно изкарване на морето

# 91
  • Мнения: 448
 ето малко снимки и от нас   
http://www.snimka.bg/album_stats.php?album_id=266047

# 92
# 93
  • Мнения: 448
е на третия път се справих, smile3501 
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266047

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 15:27 от maraia06

# 94
  • Русе
  • Мнения: 729
Мила не искам да те разочаровам ама май пак не си се справила,защото излиза само една малка снимчица.

Сега излезе една снимка,ще става полицай момъка а  Grinning

 smile3501 smile3501 smile3501 Страхотни снимки ,а той е голям сладур.И моята щерка много обича котенца.

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 15:31 от lora_77- Ива

# 95
  • Мнения: 14 025
Пак ще кажа- децата са чудесни!Ние още не сме се снимали, освен с мобилен телефон, скоро ще гледам и аз да пусна снимки

# 96
  • Мнения: 13 512

Пак ще кажа- децата са чудесни!Ние още не сме се снимали, освен с мобилен телефон, скоро ще гледам и аз да пусна снимки
явно хич не ви е до снимки Laughing
виж, ние вече като сме надути гайди /нещата взеха,че си дойдоха на мястото вече/, снимаме ли ,снимаме!  И на хартия съм извадила около 300 снимки от началото на годината! Горкичката...като я взех  , ми дадоха 5-6 нейни снимки, които до една аз и бях правила. В Дома   бяхме направили албумче на всяко дете и на всеки празник, делник, когато отиявахме, им правехме снимки и след това им ги подрецдаха в албумче. Растат без никаква история тези деца , нямат спомен как са изглеждали  на някаква възраст..много тъжно. 
 http://www.album.bg/abadan/  ето няколко нови и  от нас.

# 97
  • Мнения: 2 172

............ Горкичката...като я взех  , ми дадоха 5-6 нейни снимки, които до една аз и бях правила. В Дома   бяхме направили албумче на всяко дете и на всеки празник, делник, когато отиявахме, им правехме снимки и след това им ги подрецдаха в албумче. Растат без никаква история тези деца , нямат спомен как са изглеждали  на някаква възраст..много тъжно. 
 http://www.album.bg/abadan/  ето няколко нови и  от нас.


Тъжно е.Припомням си винаги във връзка с подобни думи....Местеха един дом( от едно село) на друго място.Бяха направили на децата (от 7 до15-16 годишни бяха децата) нови албумчета, с по 2-3 снимки вътре.Това беше тяхната история. При местенето всички албумчета със снимките отидоха на боклука, защото в другата сграда нямало много място за лични вещи!!!
А май само снимката е нещото което тези деца имат като истински лична вещ. Стана ми много мъчноCry Cry Cry

# 98
  • на път
  • Мнения: 2 804

  ето няколко нови и  от нас.


Че детето е страхотно е ясно - просто няма спор, но все се каня да птам .... ако не е неудобно: "Откъде ги взимате тези прекрасни рокли моля?".
Марти не е за рокли, но като тругнем по момичешки празници все се чудя откъде да намеря нещо прекрасно.

# 99
  • Мнения: 2 084
Красоти пораснали са всички.

# 100
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=131349&pid=6564427&lp=-13580 от тук нататък са снимките от ходенето ни във Варна,срещата с Марти и мама Мария,срещата със Светкавица и Аист,мама Галя...

# 101
  • Мнения: 13 512
Ех, страхотно сте си изкарали, браво! Съобщението за  срещата във Варна гопрочетох на следващия ден , за съжаление! НАдявам се на следваща среща  във Варна Confused

# 102
  • Русе
  • Мнения: 729
Дидка изкарали сте си страхотно.Малко ви завиждам  Wink.
А ето и малко нов снимков материал от нас,от нашия ден на щъркела и последните няколко дни
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=268468

# 103
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Сладуранката сякъш към последните снимки имаше  Mr. Green тротоарна екзема на нослето!

# 104
  • Мнения: 262
lora, много ти е сладко момичето направо бонбонче Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт