Загар и секси бронзов тен, варненкИ държат мъжете в плен!!

  • 12 908
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39
Доста странна педиатърка!?
Мойто дете е родено март и от май месец бяхме по плажовете.В началото дори ми беше супер,защото през повечето време спеше.

# 31
  • Мнения: 3 971
Може би педката е имала в предвид нормално ходене на плаж както правят курортистите-от сутрин до вечер и детето да се пържи.
В интерес на истината моя син съм го водила само следобед към 17ч и несмятам за умесно порано да го излагам на пържилника. Peace
Така че не нападайте педката никак не е добре жаркото слънце за бебешката кожа.

Води го късно следобед 17-18ч Peace

# 32
  • Мнения: 106
marii4e преди да родиш да си ходила случайно на народни танци при Добрева?
Май се познаваме оттам  Laughing

# 33
  • Мнения: 3 595
Стига да не е в големия пек няма лошо да е на плажа Peace Може рано сутрин и късно следобед. Детето като е под чадър и намазано с висок фактор и на няколко дни да е не му пречи. А ако чакаш до 3 години ooooh!

# 34
  • Мнения: 29
Хелоуууу! Hug
Нищо не му пречи на детето да ходи на плаж- намазано, под чадър, в разумни часове. Peace
Ани, да ти е жив издрав малкият пухчо!  bouquet
Мацки, каталясали сте от плажа, а?
Оф, нашите нямат климатици- вредни били, незнам какво си, дрън- дрън! Close Разтопих се вече. Като си представя вкъщи какъв е кеф! Оф, хайде да приключва тоз ремонт, че вече нямам нерви. Rolling Eyes
Мойте диваненца спят, сега ще се поровя в клюкарника. Rolling Eyes

# 35
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
каквоооо,няя  го заведа на плаж ли?То същата работа да ида до рим и д ане видя папата.Аййй  иЧ ни я слушай.Днеска пак бяхме на плаж.Аз влязох да се къпя в морето и гледам от водата моя се бори с малкия, Пръзльо са заринал с пясък,лапа ръце крака лопатки  и сичко дриго и моя се видя в чудо.Излизам от водата  той потен зачервен и ми вика"оххх ай да си ходим голям зор hahaha hahaha hahaha

Викам зор ли...ам чи аз от 10 месеца го имам тоз зор,ти чак ся ли го видя.."горкия" Joy Joy Joy
Та така Хич даже не мисля д аго ограничавам от плаж,аз миналат година пропуснах заради бременоста..ама таз година няма да пропусна Peace
Бяхме на сянка  на втора буна.след 5,30 и беше СУПЕЕЕРРР Peace

ухх шибнах едн аракия с едн а огромна порция салата и ми се завъртя  китарата Crazy
айде лека и мека от мен

# 36
  • Мнения: 1 554
пиянде Crazy

бебето спи,моя ми прай пържолка жжжжжжж се 4ува Mr. Green и сега сядам да ям с един тараторен и да се боря с поредната 4ушка bowuu

голям кеффф на плажа,утре пак съм там Peace

Петц,ти къде беше днес? newsm78

# 37
  • Мнения: 50
marii4e преди да родиш да си ходила случайно на народни танци при Добрева?
Май се познаваме оттам  Laughing
Ами да. Има една такава работа.

# 38
  • Мнения: 317
Саши, Марийче как да ви пратя снимките newsm78

# 39
  • Мнения: 1 554
ка4и ги в нета и после им пусни линк на ли4ни Peace

# 40
  • Мнения: 518
Олее, пак ли има промяна на мястото за следобедни срещи ooooh! Утре ще трябва да пускам граничарски кучета да ви търся Shocked Rolling Eyes

# 41
  • Варна
  • Мнения: 893
чшшшш ей кукуминдри, що избягахте така бе ало,без да се обадите че има нова тема!?
а Буба Мара лично ще я глобявам че не ме е известила  Naughty  Mr. Green
аз да се чудя ко става , що не пишете,по плажове и паланки ли забегнахте Rolling Eyes
аз още не съм стъпвала на пясъка  Embarassed

да ви подшушна под сурдинка, ще правим второ бебе скоро,най-добрата ми приятелка е бременна (да са живи и здрави  Praynig) че и аз да не остана по-назад  Whistling бяхме решили чаветата да са набори и те кат нас, ама аз я изпреварих, та сега с второто ще наваксваме  Laughing

# 42
  • Мнения: 29
Добро утро, милички! Hug
Ех, пак спите бе! Я гледайте какво страхотно време е навън. Бързо да ставате и- на плажа! Sunglasses
Аз сега ще си доизпия кафенцето и ще чета на Емито за Франклин- една костенурка, дето прави белички. Laughing
 Virginity , бравос! А, така! Трябва да се множим. hahaha Не, сериозно, чудесно решение. Аз се чудя що не пишеш- пък то какво било- правели бебе нашите. Joy
Изоставям ви засега, то не че има някой де! Crazy

# 43
  • Мнения: 29
Аааа, Марийче, видях те! Добро утро! Какво прави Кики, хапнахте ли вече?

# 44
  • Мнения: 50
Добро утро Саши, хапнахме, сготвихме, перем, изпратихме мъжо да се труди и сега си играем. Изобщо жена за пример!!! Joy

Общи условия

Активация на акаунт