Загар и секси бронзов тен, варненкИ държат мъжете в плен!!

  • 12 927
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 617
Петс, ние ще сме в морската, днес няма да ходим на плаж, ако Славена не спи, идвай  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 212
sashy81   големи са ти сладурковци  Peace
marii4e   а твойта бузанка е само за мачкане  bowuu Hug  bouquet

айде и аз да не остана по назад да си наредя и аз гарджетата тук Simple SmileSimple Smile

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=256000

# 62
  • Мнения: 29
Мая, леле какви буби! Определено водят класацията, че и две! Че и дама и господин. Ти си една щастлива мама!
Марийче, ти може и да си в бойна поза, ама Кики гледа точно дето трябва. Laughing Може да стане фотомодел. Joy
Не мога да се организирам да излизам сутрин, ама скоро ще оправя графика и съм с вас.
Тони, съчувствам ти. И ние един път се напълнихме с бълхи. Бях бременна с Емо и мъжът ми взе генералното решение да изгоним любимото ми коте- Лаура. Въпреси ужаса с бълхите, още ми е мъчно за нея. Много си я обичах. Викаш ги да пръскат, излизаш на разходка и после проветряваш. Не става ли така?

# 63
  • Мнения: 2 960
Добро утро мацета...  bouquetГледам биете отбой от плажа.Ами как тогаЗи ще добием онзи "загар и секси бронзов тен".Може би с автобронзанти JoyЪхЪ.

БРРРРР ..човек трябва мноОООго лекичко да пристъпва тези дни във форума ,че едно hahahaбебеправене се е развихрило Rolling Eyesда не вземем да прихванем!!! #CrazyПу-пу да не е в мойта манджа ...вече съм се отчела за пред света ,родата и ротата!!!

Вержи,и аз с моята най-добра приятелка решихме бебетата ни да стават заедно...само дето ние изпреварихме с пет месеца и половина.Но все пак успяхме да нагласим работата заедно.Много е гот така!!!

Саши,страхотни сте с двамата сладури.Трябва да си сложиш нов Аватар ..много сте приказни и чаровни с малкия Сашко-усмихнал ,че е като за реклама Heart EyesИ Емо е готин ,но усмивката на Сашко в теб и твоето лице в този момент -направо са за "корица" Peace

за детската куФня-ами като не работи кухнята на Цар Освободител аз защо имам купони и за събота и неделя.От къде ще трябва да я взимам тази храна newsm78хмммм странно.

Лято,къде ги размахвате тези цици брейййй...да идваме да ги щракнем със едно заглавийце"Развихрени варненски мами ,вадят цици в горещините и утоляват глада на чедата си он-лайн"!!

Деси,някои деца по трудно свикват самички да се занимават.Въпреки това ,като се започне от рано резултатите са по успешни.

Кака Мая,пу-пу големи сладурковци са Тони и Алекс Heart EyesДа са ти живи и здрави и мнОООго послушни.Незнам колко е трудно да се гледат близнаци ,но пък със сигурност е стархотно да получиш такъв дар-две създанийца ,свързани по между си и с теб по неповторим и специален начин!!

Незнам вашите бебоци как спят ,но моят Виктор от десетина дни спи по много през деня-отцепва два часа и половина преди обяд и пак над два часа следобяд.И вечер си отцепва от 9.30-до 8.00 сутринта.... newsm78дали е от жегите?

Айде отивам на веранду да си пийвам от кафенцето с колегите!!!
Гуш-гуш от мен за най- прекрасните мами Heart Eyes


# 64
  • Мнения: 50
 kaka Maya благородно ти завиждам за сладурковците  Heart Eyes Много са сладки  Hug

Данинка за другата събота и неделя  Peace

# 65
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
добро утрооо

ейй ше изгорим начи,а с амо кат се сетя че ще става по зле ooooh!направо незнам ко ше прайм Shocked
защо няма д аработи кухнята  на Цар Освободител newsm78

ВЕрджи,мацко  ввви бая рано  ги почнахте опитите.Аз ще почакам докато зверо стане поне на 5 Peace
че карам сложна бременност и няя мога да са опрая Sick

днеска съм доволна,дрисльо спа до 7,15 bowuu bowuu

Последна редакция: ср, 25 юни 2008, 10:09 от ani-bani

# 66
  • Мнения: 2 631
Какво поведение аз съм ги свикнала, питай ги как размахвахме цици заедно, ама изоставиха ме самотна, е вече не съм  Heart Eyes

ми самотна, като не свиркаш за срещи  Crossing Arms  Whistling

# 67
  • Мнения: 3 595
Какво поведение аз съм ги свикнала, питай ги как размахвахме цици заедно, ама изоставиха ме самотна, е вече не съм  Heart Eyes

ми самотна, като не свиркаш за срещи  Crossing Arms  Whistling

ауу, довечера след ясла сме навън  Blush
Данинка 1-7 август ще ги размахваме официално на седмицата на кърменето, а неофициално довечера след 5  сме в градината Mr. Green

# 68
  • Мнения: 317
Кака Мая, страхотни са бебоците Heart Eyes Heart Eyes
Да са ти живи и здрави малките душички Hug

# 69
  • Мнения: 3 595
бебетата са невероятно сладки  Heart Eyes някои от снимките са като от списание

# 70
  • Мнения: 317
бебетата са невероятно сладки  Heart Eyes някои от снимките са като от списание
аха Flutter направо за картичка Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 319
Така като ви чета май всички тук се познавате и лично и общуването ви в тази тема става много лесно и непринудено Peace
аз се чувствам  малко като изтърсак Wink

Кака Мая децата ти са бонбон Heart Eyes /сещаш ли се,че с теб сме се засичали на училището за бременни в Окръжна?Аз те помня  Mr. Green /

ами хайде да ви покажа и някои снимки на моя пухчо  Wink

Дани

# 72
  • Мнения: 3 595
Сисе много е пораснал и е голям сладур, ами в градината се засичаме, то аз напоследък излизам късно ама Whistling

# 73
  • Мнения: 319
Въпреки,че живея в Аспарухово често ходя и до Морската,но ние не сме много за разходки Confused Мразим количката,ревем в нея,повръщаме....правила съм опити за разходка с няколко мами,но се получава затова се разхождам тука в кварталния парк-Сама TiredМоят син е с характер..не е от лесните бебета /ако мога така да ги нарека неревящите и спящите/ Wink

# 74
  • Мнения: 2 631
Сиси, да не би да е овен  Twisted Evil Все едно Алекс си описала  hahaha Joy

Без позволение на лято ще сложа снимки на нейната принцеса и моя сладур  Crazy

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236086

Общи условия

Активация на акаунт