камчия

  • 28 292
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 518
като започнат да инвестират , мястото ще се превърне в същата бетонава безвкусица като останалите курорти . затова има и природа да й се порадваме , защото  е запуснато !
така е в България - или , или - няма средно положение !
не мисля ,че плажът е по-мръсен от останалите , дори и да се е случвало някакви корабчета да акустират там , е достатъчно дълъг да има място за всички  Mr. Green. аз лично такова нещо не съм виждала .базата е остаряла и ако търсите нещо което поне бегло напомня лукс , едва ли ще го намерите ! все едно да тръгнете на поход в планината и някой да мрънка , защо в хижата няма климатик и сауна !
приемайте го така : почивката сред природа изисква някои жертви Laughing!

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дано да не е толкова мръсно както казваш. Аз не търся лукс ако искам лукс знам къде да отида. Притесних се от това, което прочетох http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-07-30&article=242121
Все пак не ми се иска да има много кучета и боклуци. Това значи, че ще има и зарази.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В къмпинг Нимфа няма места до края на август Sad Някой може ли да ми пусне телефони на други бунгала (с дете сме).

# 48
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Ние резервирахме на "Сирена".Надявам се да останем доволни.Ходили сме на Камчия и много ни харесва,затова и решихме да отидем пак там.

http://pochivka.bg/o-836-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0 … D0%B5%D0%BD%D0%B0

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Каква е цената на нощувката в Сирена? Били ли сте друг път там, Знаеш ли какви са условията? Аз доколкото знам е близо до реката и има много комари.

# 50
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Тук се пише за любимият ми курот. От 11 и аз резервирах отново за Романтика


Да допълня - от 3 год комари около бунгалата не съм срещала, има около реката.

Мечта - минала беше затворена, за тази не знам. Работеха само вили Тайна

Аптека или по-точно лекарства се продават в здравния пункт на Романтика.

Ако и този курорт го направят в бетонни стени, май ще почиваме вече не в България.

Ооо има сладкарница, ама тази година съм на диетаааа  smile3532 оплаквам ви се

ето тук има и снимки от там http://www.avren.org/index.php?option=com_content&task=view& … =60&Itemid=28

проекта - http://www.avren.org/index.php?option=com_content&task=view& … =51&Itemid=21









# 51
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
При нас май остава варианта- на место. Пък каквото стане....

# 52
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Каква е цената на нощувката в Сирена? Били ли сте друг път там, Знаеш ли какви са условията? Аз доколкото знам е близо до реката и има много комари.

Точно на тази не сме ходили.Цената е 40 лв на вечер за бунгало със закуска.Питах за комари,жената каза - няма,пък ще видим. newsm78

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
А Сирена не е ли откъм реката?

# 54
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
А Сирена не е ли откъм реката?

Да,но ние винаги там сме ходили,по-спокойно е,по-тихо.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
А възможност за палатки има ли? На Камчия, независимо на коя база точно...

# 56
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А възможност за палатки има ли? На Камчия, независимо на коя база точно...
На Рай май има, т.е миналата година гледах там палатки

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
dorothy,   bouquet

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Лина благодаря ти за инфото  bouquet

# 59
  • 7800
  • Мнения: 243
Миналата седмица бяхме на Камчия. Комари нямаше. Това за зърната на Памела Андерсен и папура на Рики Мартин е вярно, но пък раздвижваше обстановката и специално на мене не ми пречеше - малката се уби да яде понички и царевица. По велосипедната алея се движат предимно автомобили, така че не е много разумно да се юрнеш с колело, 'щото е доста тясно. Плажът е широк и дълъг и можеш да си разпънеш хавлията и чадъра, където си поискаш. Вярно - има боклуци, но това е нормално за доста места на България, така че се примирявах с факта, че поне аз не допринасям за развитието на мръсотията.

Общи условия

Активация на акаунт