мнения за 2 соу, 32 соу, 30 соу, 31 соу, 7 соу и 33 ЕГ за след 7 клас

  • 56 575
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
По избор - немски, руски, френски.

# 16
  • Мнения: 65
Супер! Вече ни е в списъка! Благодаря! newsm53

# 17
Аз пак пристигам с въпросите Оле излязоха ни резултатите и наистина всичко ще е на кантар и късмет.Da 7037дъщеричката с какъв бал влезе.Благодаря и аз за изчерпателните ти отговори моля те не изчезвай.Появявай се за кураж и инфо.

# 18
  • Мнения: 65
Силве, къде видя резултатите!

# 19
Май съм днес със приемущество вече от 1час нагоре ги видях само,че аз съм София област.Успех

# 20
  • Мнения: 65
да аз ги видях, но ние още чакаме за нашите! как се е справило детенце!

# 21
Затова питам за бала на момиче за 7СОУ.Чесно не съм доволна талкова труд положи цяла година ама да е жива и здрава мат.-4,бел-4.875

# 22
Дери ти с госпожица или момченце.Как сте се справили.Стискам ви палци дано да се радвате на успехи.

# 23
  • Мнения: 65
Е добре се е справило детето! Сега е нашата работа по записвания и класирания! Ще видиш, че всичко ще е наред! Бала за мимичета в 7-мо е бил 29.75 – 31.964 с първи език немски и втори английски! УСПЕХ1

# 24
  • Мнения: 65
29.072 – 31.142 - ТОВА Е БАЛА ! ИВИНЯВАЙ НО СЪМ МАРКИРАЛА ЗА 31 СУЧЕМ! ВЕЧЕ ИЗТРЕЩЯХ ОТ ЧАКАНЕ И ТЪРСЕНЕ НА РЕЗУЛТАТИТЕ!

# 25
  • Мнения: 65
Нашата е госпожица! Чакаме резултатите, но и аз очаквам резултати и по двете между 4.50 и 5!

# 26
Дано и аз си мислех по бел 5.30 а то ама айде.Стискам палци.Ще се подкрепяме тука взаимно.Резултата ако ви е такъв ще изкарате по висок бал и може да ви стигне по напред в класацията.Тука ще си пишем и поддържаме.Дано днес да ви ги изкарат резултатите.

# 27
  • Мнения: 65
А то и аз мога да остана разочарована, все пак това са ми само очакванията! Но не се притеснявай резултатите от миналата година могат да ти послужат само като критерий за това кое училище е било предпочитано! Все пак резултатите на входа са едни, а после на матурите нещата малко се разминават! Така че споко! Образованието в училищата, от тази тема е на едно ниво общо взета, така че с този бал може да влезете без проблем!

# 28
Дери здравей как сте резултатите разбрах са излезли.Сигурно има голяма радост.Как сте.

# 29
  • Мнения: 65
Здравей Силви! Снощи излязоха след 11 часа! БЕЛ-5.054 и МАТ-4.25! Аз съм доволна!!!! Е винаги може и повече, защото и на нас подготовката ни беше стабилна, но....... мисля че този резултат е добър и ще успеем за 7 или 33ЕГ, където имаме желание! Ти обмисляш ли вече варианти за училища!

Общи условия

Активация на акаунт