Въпросче за керамичния плот

  • 8 996
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 195
ехааааа
много обичам печени чушки с доматен сос, но от както съм с керамичен плот рядко ги правя Blush не знаех че става Simple Smileа за кьпулу пък даже не съм и помисляла  Confused утре ще пробвам Simple Smile
а за фолиото да ви питам обикновенното ли ползвате или по-дебелото  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Вариантът на Стефани ми се видя най-чистичък и ги направих на тефлонов тиган. Станаха перфектни!!! Много съм благодарна на всички за съветите и споделения опит  bouquet

Mpulle, а печените чушки ги права във фурната, върху решетката, с включен вентилатор и тава под решетката, за да има къде да капе сос и да не цапа. Стават като на чушкопек и не е нужно да ги обръщаш, много съм доволна!

# 17
  • Мнения: 3 268
Радвам се,че съм ти била полезна. Grinning

# 18
  • Мнения: 3 641
Може л ида попитам като печете чушки в тава във фурната слагате ли олио или вода в тавичката? Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 774
Не,аз не слагам нищо....направо мяташ в тавата и после  във  фурната.Не съм се сещала да ги сложа на решетката,както каза belinda.Мисля че ще е по добре .Мерси   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Може л ида попитам като печете чушки в тава във фурната слагате ли олио или вода в тавичката? Embarassed
Аз не разбирам съвсем какво питаш Rolling Eyes Ако пека чушки на манджа - пълнени с ориз или кайма, или яйца и сирене - да, слагам и вода, и олио, или сос. Ако ги пека за "печени чушки" - не знам как иначе да го напиша Laughing, абе за салата както се правят или за чушки с доматен сос - не ги пека в тава, а върху решетката. Тава слагам отдолу, за да не ми капе във фурната.

Общи условия

Активация на акаунт