моля ви за предложение-някъде за 2 дни...да не е много далеч от София

  • 2 065
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 957
Враца - комплекс "Чайка"/ за Спа? не знам/, пещерата "Леденика"

# 16
  • Мнения: 5 370
brazilka, позволявам си да използвам темата ти, за да не пускам отделна и се надявам, че нямаш нищо против!  И пожелавам приятно изкарване, на което и да е чудно местенце!   bouquet

Аз търся подходящ хотел, комплекс, в който да поканя приятели за рождения си ден през август. Смятам да бъдем без децата, по двойки (около 10-12 души). От тях ще се иска само да пропътуват разстоянието до съответното място, което ще избера, предпочитам да е на 100-150 км. максимум от София. Идеята ми е да ги откъсна за един уикенд от ежедневието, децата и да ги разнообразя, поглезя, а вечерта ще празнуваме. Не искам битов стил, а хотел със спа процедури, басейн.. разбира се, ако градчето е интересно ще се разходим, ще го разгледаме.
Очаквам предложенията ви!  Hug
За Спа хотел-в момента има доста добри намаления в Катарино Спа, стая двойка с вечеря и закуска и някоя и друга екстра извън сезона е 130 лв. Не съм ходила още, но се обадих на девойките от агенцията, потвърдиха, че цената е такава до края на ноември.
А мястото, на което съм ходила и от което съм МНОГО доволна, но няма СПА, се нарича Крушарската къща в Говедарци. Много спретнато и симпатично хотелче, с опция вкусно похапване навън на една гоооляма поляна.

Общи условия

Активация на акаунт