Харесва ли ви името Белисима?

  • 9 497
  • 219
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 203
По-ужасно име не бях чувала,   newsm11никога не бих кръстила детето си така. Според мен цял живот ще му се подиграват.  smile3532

# 61
  • Мнения: 3 675
Не, не става за име на бебе, ако е това е идеята на темата.Аз имах ученичка, която се казваше Бяла, това е близко до желаното име, може на авторката да й хареса.

# 62
  • Мнения: 3 092
Не особено ... Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 5 393
Не ми харесва.

# 64
  • Мнения: 1 277
Не ми харесва изобщо. А и с българска фамилия  Sick... Хубави женски имена с Б са Биляна, Бояна, Боряна, Белослава, Бела...

# 65
  • Мнения: 14 654
Смешно е, особено ако момиченцето не е първа красавица.

# 66
# 67
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, но по - важното е на вас да ви харесва и най- вече да ви звучи нормално.
Все пак сме доста консервативна нация и ако го кръстите така, ми се струва, че на един по - късен етап, доста подигравки ще отнесе. Трябва преди всичко да мислим и за бъдещото самочувствие на децата ни. Не само да измисляме "интересно - звучащи" ни имена...  Sick

П.С. Аз бих заложила на Белла. Wink

# 68
  • Мнения: 14 654
П.С. Аз бих заложила на Белла. Wink
Като маргарина Simple Smile

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Принципно да, но го намирам за крайно неподходящо в комбинация с българска фамилия. С други думи, ако става въпрос да се кръсти така дете в България, аз лично не бих го направила.

# 70
# 71
  • Варна
  • Мнения: 957
Не ми харесва  Naughty И наистина е прилагателно.
От предложените, най-много ми допада Бояна  Peace И Белла не е зле, но го свързвам с корите за баница  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 583
Ако Ви харесва и държите на него .......,иначе Белослава ми допада повече.

# 73
  • Мнения: 411
Харесва ми.Но много хора не го възприемат,защото подобни имена при нас не са често срещана практика...
Не мисля,че ще й се подиграват за името...
Не мися,че е смешно,по-скоро е нестандартно за България.

# 74
  • Мнения: 2 324
Не ми харесва!

Общи условия

Активация на акаунт