За какво служи любовта?

  • 4 585
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 423
За оглупяване служи.

# 61
  • Мнения: 647
За пеперудките в стомаха ли си говорите ?
От жегата ще да са тези размекващи теми....
  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny
Всички сте прави , и Liska най-вече...

# 62
  • Мнения: 649
Любовта ни кара да остаряваме преждевременно, а когато младостта отмине, отново ни подмладява! Тя е храната за нашето съществуване!

# 63
  • Мнения: 919
Когато има любов сме щастливи и доволни, по-добри  Peace
Peace

# 64
  • Мнения: 191
За сваляне на килограми,не мога да преглътна нищо-не само мозъка ами и стомаха ми ври.Като се гледам май скоро не съм се влюбвала.А иначе обичам безумно сина си-за него съм готова на всичко,но за другата любов обаче това правило не важи.

# 65
  • Мнения: 3 621
За оглупяване служи.

за оправдание също

# 66
  • Мнения: 143
Скоро гледах един филм - "Теория на хаоса".
Това са репликите,  които ми въздействаха :
" Най-важното нещо за любовта е, че решаваме дали да я дадем и решаваме дали да я получим, което я прави последното произволно нещо в цялата Вселена. Тя превъзхожда кръвта, тя превъзхожда измамата и цялата мръсотия, която ни прави хора."

# 67
  • Мнения: 139
Скоро гледах един филм - "Теория на хаоса".
Това са репликите,  които ми въздействаха :
" Най-важното нещо за любовта е, че решаваме дали да я дадем и решаваме дали да я получим, което я прави последното произволно нещо в цялата Вселена. Тя превъзхожда кръвта, тя превъзхожда измамата и цялата мръсотия, която ни прави хора."

Нещо не разбрах......Как така решаваме дали да я дадем или да я получим ?!?
Да не би да си искала да кажеш точно обратното???
Май така ще да е станало Thinking

# 68
  • Мнения: 5 940
Темата не беше ли за предназначението на любовта, а не за нейната дефиниция? За какво служи, ние ли й служим ....

# 69
  • Мнения: 2 018
Темата не беше ли за предназначението на любовта, а не за нейната дефиниция? За какво служи, ние ли й служим ....

Ако осъзнаем, че избора е наш - то тя на нас служи. Ако ли пък си мислим, че се влюбваме не по наша воля - то ние служим на любовта.  Wink

# 70
  • Мнения: 1 517
Ако осъзнаем, че избора е наш - то тя на нас служи. Ако ли пък си мислим, че се влюбваме не по наша воля - то ние служим на любовта.  Wink

Много вярно. АПЛОДИСМЕНТИ   bouquet

# 71
  • Мнения: X
Темата не беше ли за предназначението на любовта, а не за нейната дефиниция? За какво служи, ние ли й служим ....

Ако осъзнаем, че избора е наш - то тя на нас служи. Ако ли пък си мислим, че се влюбваме не по наша воля - то ние служим на любовта.  Wink
Аз нарочно и преднамерено никога не съм се влюбвала newsm78

# 72
  • Мнения: 4 585
Тя като те натресе, че ще пита, искаш ли, не искаш ли, нарочно или без да искаш.
Ако нещо може да се контролира, то не е любов.

# 73
  • Мнения: 5 710
Да ми осмисля живота.

# 74
  • Мнения: 12 663
Мъж зарязва бременната си жена - влюбил се в друга.
Жена развежда мъж с деца - влюбена била.
За какво ли служи

Общи условия

Активация на акаунт