"Вървежни" ли сте...

  • 14 971
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 959
не ме опипват в трамвая  Rolling Eyes

Е, не, това си е гадно от всякъде.
Не мисля, че има жена, на която и харесва подобно "внимание".

Искаше ми се споделите как стоите на фона на другите жени там.
И коментар за поведението на мъжете...

# 16
  • Мнения: 7 914

В ДИС се бистрят браковете с чужденци и
как харесвали различното от преобладаващото.
отивам да видя какво се бистри Crazy


не мога да кажа, че холандците са флитартаджии Rolling Eyes

категорично мога да кажа, че не ми липсват "опипващите" погледи от БГ...
 а дали съм вървежна, определено не след последните години на дебелеене, но съм по вървежна  тук отколкото в БГ Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 334
Не знам дали сьм вьрвежна, но не пропускат да ме погледнат, откроявам се с черти различни от тукашните. Поведението на мьжете на улицата е небрежно, в компания е различно.

А в Бьлгария, си разглеждат от главата до петите, на мен ми става неудобно, при положение че не сьм тип красавица.

# 18
  • Мнения: 2 379
Дирокчето вече е казала за италианците, че са си женкари и в Италия жените се гледат много, ама МНОГО!
И съм убедена, че по света няма държава с толкова много задници и цици по телевизията Laughing Няма значение кво е предаването, в началото за отскок има танцувален балет от поне 5 каки по сутиени и символични полички; задължително водещият има и асистенка, която се усмихват на високи токчета; предаванията тип 'спортна неделя' имат манекенки, бивши или настоящи гаджета на футболисти, които са там за да "коментират" футбола. hahaha
И сега, след този увод, да направя един паралел с БГ.
Направило ми е впечатление, че италианските мъже определено харесват 'симпатичните' жени, т.е. усмихнати жени, с много позитивно излъчване, весело бърборене и даже, ако щете, с детинско поведение.
По интервюта виждам, че повечето мацки от телевизията също залагат на такова поведение, а не на фатален сексапил тип 'ела, вълчо, изяж ме', както ми се стурва че е тенденцията в БГ.
В БГ колкото по-кльощава и по-перверзно предизвикателна е една жена, толкова е по-'секси'.
В Италия също гледат цици, задници, крака, обиколка на талията, абе всичко Laughing но, ако отгоре не грее една усмивка, а е увиснала надута и скумросана физиономия, девойката се котира по-малко, отколкото някоя веселячка, па макар и с едър дуп. Wink
Така ми се струва на мен.

А иначе конкретно за мене. Не се откроявам много от местните, понеже съм с кафеви очи и светло кестенява коса - много стандартна комбинация. Но пък мисля, че чертите на лицето ми са много типично български, понеже момите, дето ги е рисувал Владимир Димитров - Майстора, всичките приличат на мене. Mr. Green Без майтап. Laughing
Усещат се, че съм чужденка, но пък и в говора ми все още прозира акцент, така че не мога да кажа съвсем обективно...
Обикновено ме спрягат за източноевропейка, да. А и с италианка са ме бъркали, но от друг регион (Венето). Laughing

# 19
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Аз никъде не съм казала, да ме опипват в трамвая.
А и всяка жена се радва ако получи комплимент от противоположния пол или един поглед с възхищение.

# 20
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Различавам се доста от холандките. Тъмна коса, кафяви очи, други черти на лицето.  Мисля, че се различавам и по начин на поведение. Холандските жени, дори и да правят грешки в работата си ( примерно) няма да си признаят и извинят. По друг начин гледат хората, когато говорят с тях ( от мен). Ясно им е, че съм чужденка, но българка не са уцелвали.

Най-много се различавам по факта, че много младея, а те на моята възраст изглеждат доста по-възрастни ( има ли го това и в други държави? Тук си е просто до тип жени). Все се каня да почна да се обличам по-така ( не толкова спортно), но не мога да се напъна и започна да се обличам като тях.
 Confused

Мъжете не са по подсвиркванията и това ми харесва. Мразела съм го винаги по някои ширини.  
Не съм вървежна ( за лошо или за добро).

# 21
  • Мнения: 2 379
А, по отношение на комплиментите от случайни минувачи, да ви сваля малко на земята и да ви кажа, че ако отидете на почивка в Италия, задължително ще получавате поне по 10 възторжени "Ciao Bella" на ден, но това пак не пречи да сте си крокодил. Joy

# 22
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Нали ще се почувстваш добре, а както се чувстваш така те възприемат и хората.

# 23
  • Мнения: 191
А, по отношение на комплиментите от случайни минувачи, да ви сваля малко на земята и да ви кажа, че ако отидете на почивка в Италия, задължително ще получавате поне по 10 възторжени "Ciao Bella" на ден, но това пак не пречи да сте си крокодил. Joy

Това е в абсолютна сила и в Испания. Тук въобще не са претенциозни, за тях всяка жена е красавица, а и са на особена почит дебеланките.

# 24
  • Мнения: 1 550
При едно проведено социологическо проучване сред европейските мъже за типът жена, по който си падат, холандците посочват определени черти от характера (приветлива, сърдечна, грижовна, весела и т.н. ) като важни за изборът им на партньорка.
И на мен ми прави впечатление, че не са особено придирчиви що се отнася до външния вид на жената. Харесват се веселите, непринудените и спонтанни жени. Дали са слаби или едри, модерно облечени или спортен тип- няма кой знае какво значение.
На улицата мъжете са по скоро сдържани. Оглеждат жените, но само с гледането си остават Mr. Green По принцип жените вземат инициативата в свои ръце.
Колко съм 'вървежна' не знам Thinking Хора разни, вкусове разни.
Имам славянски черти и акцент (тоя холандски никой чужденец не може да го говори като местните ooooh!).
Когато дойдох тук бях 50 кила и все ме питаха дали не съм болна от нещо Crazy Вече +10 кила и все още чувам коментари, че съм била слаба Thinking

# 25
  • USA
  • Мнения: 559
Много интересно ми стана да чета за италианците.  Laughing На мен пък в България ми прави впечатление как на всяко ТВ шоу има някакви девойки да се кълчат, явно в Италия е още по-засилено това.

Впечатленията ми от тукашните мъже са, че определено харесват чужденки. Интересни са им. Някои момичета са много по-вървежни тук, отколкото в собствените си страни.

Явно на всички българките (в България  Laughing) им се виждат слабички. Спомням си едно международно обучение с хора от цяла Европа. "Най-вървежна" беше най-едрата ни колежка.

Калинка, как се обличат холандките? На мен ми се стори, че се обличат спортно, но нищо повече.

# 26
  • Мнения: 3 804
тук на по4ит са слаби4ките-40-50 кг,останалите освен ако не са бели и руси трудно се котират

# 27
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Не се различавам много от израелките на външен вид, обикновено ме мислят за местна, но акцентът ми го разчитат като "южноамерикански" - испански...

Приемат ме за слаба (50 кг), а когато бях 40 кг един семеен лекар ми даде направление за лечение на анорексия при социален работник... Много му се обидих!  Mr. Green

Жената тук е поставена на пиедестал - не и подсвиркват, но я заговарят, с лекота и оставят телефонния си номер... Ако тя откаже под предлог, че си има приятел, и се отговаря "Приятел не е стена" (т.е. може да се "премести"); но, ако каже, че е омъжена, и се извиняват за безпокойството и я оставят на мира. Мисля, че местните мъже умеят да флиртуват, внимателни са, но не знаят много-много как се кавалерства...

Слаба жена с голям бюст, светла кожа и коса би била най-ухажвана по тукашните ширини  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 386
Хм, не знам дали съм вървежна, но комбинацията черна коса и сини очи май е интересна навсякъде.  Laughing
Често ме мислят за рускиня или испанка. Хората са толкова дръпни по тези ширини (Seattle freeze),  че и да има нещо.. няма как да разбера. 

# 29
  • Мнения: 2 849
Вървежна Thinking
Дразня се като ми заговорят на испански  Twisted Evilне мисля ,че приличам на мексиканка  Rolling Eyes
Флиртове ,не ....не  ми се е случвало  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт