Яйца с доматен сос

  • 11 001
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Не съм готвила такваз манджичка....но мисля да опитам...вкуснично ми звучи ! Благодаря за рецептите  bouquet

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Снощи направих доматки задушени с лук и мерудийки, после поръсих сирене, чукнах 6 яйца и ги метнах във фурната да се запекат. Стана много леко и приятно ястие. Мерси още веднъж за рецептата   bouquet

# 17
  • Мнения: 280
Аууу,много ми харесаха тези рецептички с яйце и доматки.Довечера мисля да експериментирам Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 461
Благодаря за рецептите.
До сега не съм приготвяла яйца с доматен сос.
Ще пробвам задължително  bouquet

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Брей, че странна рецепта  Thinking За първи път я чувам, но интересно звучи, а и лесно.
Ще я направя. Благодаря за идеята   bouquet
И аз така!  Peace

# 20
  • Мнения: 216
И аз мисля да я пробвам.Мерси,че я сподели с нас !

# 21
  • Мнения: 256
И аз не бях чувала за такава манджичка,но ми звучи вкусно и ще я спретна тези дни. Благадаря за идеята  Hug.

# 22
  • Мнения: 936
Добре , че ме подсетихте. Майка ми много често правеше рецептата през лятото. Наистина е вкусно и леко ядене.
Научих и друг вариант - или в гювече, или на тефлонов тиган.  Най-отдолу се слага дебел резен домат, отгоре плочка сирене. След като се запече леко, се чуква едно яйце и готово.
Бон апети!

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Добре , че ме подсетихте. Майка ми много често правеше рецептата през лятото. Наистина е вкусно и леко ядене.
Научих и друг вариант - или в гювече, или на тефлонов тиган.  Най-отдолу се слага дебел резен домат, отгоре плочка сирене. След като се запече леко, се чуква едно яйце и готово.
Бон апети!
Еее, това си е сирене по шопски!  Peace

# 24
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Добре , че ме подсетихте. Майка ми много често правеше рецептата през лятото. Наистина е вкусно и леко ядене.
Научих и друг вариант - или в гювече, или на тефлонов тиган.  Най-отдолу се слага дебел резен домат, отгоре плочка сирене. След като се запече леко, се чуква едно яйце и готово.
Бон апети!

Не е нужно да се запича предварително,направо с яйцето в МВ-то за 6 минути без капак и готово.

# 25
  • Мнения: 6 017
Еее, това си е сирене по шопски!  Peace
Аз пък за сирене по шопски знам друга рецепта...

# 26
  • Мнения: 23
Има и друг вариант,след като доматите са почти готови се слагат яйцата и се разбъркват.Така също става много хубаво,а и по бързо спестявасе времето за печене и готовност на яйцата.

# 27
  • Мнения: 795
Никога не съм яла такова нещо, но звучи интересно - ще пробвам някоя от рецептите   bouquet
И аз не съм, но ще опитам Peace

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Еее, това си е сирене по шопски!  Peace
Аз пък за сирене по шопски знам друга рецепта...
Каква друга, аз знам само тази!  newsm78  Или поне в ресторанта, в който работех като студентка го правехме така.  Peace

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Снощи направих доматки задушени с лук и мерудийки, после поръсих сирене, чукнах 6 яйца и ги метнах във фурната да се запекат. Стана много леко и приятно ястие. Мерси още веднъж за рецептата   bouquet

Това смятам да го спретна довечера!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт