Отговори
# 15
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Хайде аз да почерпя по едно разхладително питие за рождения ден на Ани.  Hug

# 16
  • Мнения: 378
Ха честито на Ани - един от най младите ни членове  - ако правилно си спомням Wink
много радост. много щастие и безумно много любов да те съпъстват цял живот!
целувки от нас

Волтажче - стискам и аз палци -дано стане

Злато -радвам се че се появи - пак макар и с две думи само Simple Smile Разкажи как е малък Тони. кога ще ги събираме нашите дечица да се запознаят - те вече се забравиха Simple Smile

Надина- поразсмях се аз със теб - ама кой знае дали и аз нямаше такива да ги свърша Simple Smile

Чух се онзи ден с Надинка- обеща да ни събере на среща- ама като гледам- не се е обадила, та кой знае....

айде целувки от нас по много и все за вас

# 17
  • София
  • Мнения: 4 575
Ани, честит рожден ден, да си здрава и много щастлива!
Меги, с малко закъснение, ЧРД и на теб, много усмивки и любов.
Желая ви всичко най-добро, много усмивки.

Ние в това хубаво време не можем се прибра, камо ли на комп да седна, вечно сме по градинките, а вечер по кръчмите  Mr. Green. Добре сме, на градина, на ясла. Вал от вторник отива в групата на Наско, дано се справи, пък се надявам и него да пази от гаменчетата там  Crazy.

# 18
  • Мнения: 391
АНИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН![/size]
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СИ МНОГО ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА, МНОГО ОБИЧАНА И ИЗОБЩО ОТ ВСИЧКО ХУБАВО ПО МНОГО!

БАБКА ЖАБКА, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ТЕБ! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА АНИ И ДА ТЕ ЗАРАДВА С ОЩЕ ВНУЦИ!  bouquet

# 19
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Ани, честит рожден ден! Жива, здрава, усмихната, готина и много обичана!


Нади, смях се с глас на твоите преживявания!!! Аз имам такова предложение- да направим срещата у вас. Хем децата ще си играят на двора, хем ние ще се къпем по ред на номерата. Joy Така де, приятел в нужда се познава! Ще се изкъпем вместо теб!  Hug

Меги, честити придобивки! Колата е супер готина, и ние сме с РенДЕ, но Клио - мъжо още не е заработил за по-голяма!  Wink

Съжалявам, че съм ви разстроила с писанията за заминаването - ама виждам, че са писали все деца на моряци, които знаят какво е да го няма тати! Всяко нещо си има цена и дано да не е прекалено висока!

Снощи взех тест и го направих - отрицателен, ама още нямам никакви признаци за това, че ще идва М. Гърдите ми са доста напрегнати - хихи, дано, дано, данооооооооооооо!
ще ви черпя!!!

Имам предложение за варненската среща:
Да я направим в Пицарелата над АГ - супер е- голям двор, много места, трева, оградено, децата си играят супер. Само ще сме без резервация, защото отказват такива детски мероприятия, но има много места. Особено, ако отидем към 17.30 - 18.00.

Среща - Варна- Пицарела
Сряда 2 юли - 18 часа

Желаещи, моля!!!

Хайде, изчезвам! Цунки

# 20
  • Мнения: 1 187

Честит рожден ден Ани. Бъди щастлива, изпълнена с настроение и желание за нови победи... Здраве, късмет, пари и много слънчеви мечти.  Heart Eyes

За срещата - аз съм до 18 на работа, така че 100% няма да успея да се включа, колкото и да ми се иска... Но нищо - другия път.  Hug

# 21
  • Мнения: 5 282
Честит Рожден Ден, Ани! Бъди щастлива и влюбена!


Меги, честито ви количка, много е хубава   car003!
Волтаж, чакаме хубави новини  stork-girl.

# 22
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Благодаря, момичета, за окуражителните думи, но явно не е писано да стане  Sad
Като се прибрах от работа и видях, че надеждите са напразни! Много ми стана криво, дори и когато преди години Сами не ставаше като че ли не ми е било така Cry
В понеделник започвам да движа нещата към тема асистирани репродуктивни методи...

За срещата - може и да не е на тази дата! Предлагам да измислим ден и час удобен за всички, защото трудно се събираме така или иначе. Може да остане за по-следващата седмица.
Аз следващите петък и събота съм извън ВАрна.
Хайде лека

# 23
  • София
  • Мнения: 4 575
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПЕПИ НА АДИ! ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО ДА СЕ СЛУШАТЕ.
Честит Имен Ден на Пепи на Ер. Да ти е жив и здрав, да се обичате много.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ! И моят мъж включително. И да ви почерпя виртуално за 6 годишнината от моята сватба.   bouquet

# 24
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Мерси Танче за пожеланията.
На всички празнуващи днес много здраве и късмет.
Ние изкарахме прилично... като изключим дивотията на Пепино, ама ще ви разправям утре.
Весел празник на всички. Аз отивам да се контя и да се занасяме към кръчмата.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 320
Благодаря ви момичета за пожеланията, да ви се връща!  Hug
Ади, да са ти живи и здрави днешните именици!

# 26
  • Мнения: 5 282
На всички празнуващи днес - честито  Hug!

# 27
  • Мнения: 378
И от мен - честито на Пепино на Ади, на мъжа на  Ани, и на Танчето на мъжа - много радост да доставят вашите мъже и да ви обичат по много !

Волтажче - дай си малко повечко време - много бързо се ориентира към алтернативите??

Ади -чакаме разказче

ние два дни сме на Панчарево -малкият се побърка от кеф- наемаме лодка или водно колело и карат с баща  му - абе кеф, после на полянка , хапване на тиферич, игра с топка, пускахме кайт (това е хвърчило ама за големи - мъжо по случая мнго изгоря, та сега е като розово прасенце ). понеже имаше и дървета мног - та честитчко го закачаха кайта п върховете, та имаше и катерене по дървета - абе веселба. хубаво беше. ама както се казва - свърши.

а пък аз отивам да спя, че утре съм пак сама на фронта с децата

# 28
  • Мнения: 1 209
Здравейте и от мен... Сигурна съм, че ме помните  Joy въпреки, че съм много несериозна на последък.

Ние се завърнахме от морето, бая дългичко се задържахме, че накрая чак исках да се прибираме, но Крум беше на друго мнение.  Laughing

Сега отивам да попрочета малко, че доста изостанах... Обещавам да бъда по редовна въпреки че от бачкането ми е малко трудно, но ще се постарая  Peace

# 29
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Здравейте!
Честито на всички именици от изминалия ден! Да са живи и здрави!
Зори, не е много рано. За Сами се опитвахме близо 3 г. периодически, разбира се, имайки предвид отсъствията на "майстора".
Опитите ни от миналата година и сега за второ бебе ги правих с изследвания, стимулации и т.н. Проблем при мен са тръбите - хормони, овулация всичко е наред, ама заради пустите тръби няма как да се срещнат ИН и ЯН  Wink А тоа си е предпоставка за инвитро
Все пак времето си тече - вече съм на 34 и нещо. Много исках сега да стане, за да не се налага да се връщам на работа. Повече от 3.5 години откакто не съм на работа в университета, а толкова промени и нови неща, с които трябва да свиквам.
В четвъртък по всяка вероятност ще отскоча до АГ, където работят асистираните методи, единият от лекарите ми е бегъл познат и ще говоря за вариантите и алтернативите.
Не съм се отчаяла, но нали има един лаф "Човек предполага, господ разполага!" Та, каквото ни е писано!
Стига толкова за това.

Да Ви кажа какво ми се случи вчера. Към 11 ч наобяд както играхме със Сами, влязох в банята да му изпера столчето и по едно време той идва и вика "Мами, аз папках лекарства, от жълтичките"  #Crazy Направо подскочих! Оставила съм фолиевата киселина на масата и той я докопал и си похапнал хапчета. Незнам колко са били - поне 10. Имаше в кутийката на дъното, а бяха останали само 2, които са паднали на земята. Добре, че дойде да ми се похвали, за да разбера какво е станало, иначе можеше и до днес да разбера и да стане по-лошо.
Веднага го вкарах в банята и със зор предизвиках повръщане. Оттам в спешното на окръжна за промивка. Детето се държа чудно - изпи 2 големи чаши "кафе" активен въглен, повърна порядъчно. Оттам в спешното на терапията, тъй като при такива лекарствени интоксикации се лежи 24 часа в болница за наблюдение.
чакахме поне 30 мин, докато лекарката разгърне дебелите книги и види що е то вит В12 и има ли някаква опасност. Говори с лекар токсиколог и се оказа, че няма опасност, но въреки всичко искаха да ни приемат на системи, но отказах.
Вкъщи всички лекарства са прибрани и завързани в торби, но поради моята разсеяност стана белата!
ВНИМАВАЙТЕ МНОГО С ЛЕКАРСТВАТА!

Друго - днес след 20 дневен престой у дома пак сме на градина. Сутринта ме направи крива още със ставането - тръшкане, ревове, опитах с добро, но не стана и накрая му се развиках, хляпнах го. Дори му ударих един шамар по бузката  Embarassed Cry
Той реве, и аз рева! И нарежда пак за баща си...
В градината пак плака. Ох, не знам, тръгнах си със свито сърце и дори по улицата не можах да си сдържа сълзите. Сега пак...
Поръча довечера баща му да отиде да го вземе.  Cry Как ли ще я караме занапред  newsm78?

Извинявайте, че ви занимавам с неприятности, ама ми е много свито. И плачливо.
Прегръщам ви всички и ви благодаря, че ви има!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт