AMIX 200 за отслабване

  • 9 246
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
СМЯТАМ ОБАЧЕ ДА ГИ ПРОБВАМ, ПИЛА СЪМ КАКВО ЛИ НЕ, НЕ ЧЕ НЯКОГА СЪМ БИЛА СЛАБА, НО ВЕЧЕ СЕ УМОРИХ ОТ ХИМИЯ И ДИЕТИ, А РЕЗУЛТАТ НИКАКЪВ, ТА ЩЕ ПРОБВАМ И ЩЕ ВИ ПИША

ninamig, какво става, пробва ли хапчетата?  Whistling

# 16
molia kajete kak se 4yvstvate sled tabletkite.Ima li rezyltat.Kak e zdraveto

# 17
moeto dete ima nyjda .... :cry:ninamig molate ako smata6 4e ima dobar rezyltat kaji mi Praynig

# 18
  • Мнения: 9
И аз си ги поръчах преди да прочета мненията Confused и сега се чудя дали всъщност да ги пия....Поръчката ми ще пристигне на 28ми, може би дотогава някой ще сподели вече резултата от тях. Чакам с нетърпение мненията ви... newsm50

# 19
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Ще следя с интерес за отзиви!
Много ми възбудиха интереса а и доколкото разбрах срока е до 6 месеца от получаването им че могат да ти върнат парите newsm78
После си мисля ако пък чак толкова са добри никоя "звезда" ли няма да им е рекламно лице?

# 20
вече трети ден пия тези хапчета  и съм свалила 1 кг.Няма странични действия но  пия 3 литра вода
на ден ,докато преди успявах да изпия най-много 1 литър.Ще пиша по късно за да ви кажа дали наистина отслабвам

# 21
Искам да знам как се приема препарата.Колко пъти на ден и по колко таблети/капсули/.Не можах да разчета правилно указанията.

# 22
Здравейте и от мен.Аз също четох статията за тези хапчета и бях заинтригувана.С голям интерес прочетох и вашето мнение,но и аз си го поръчах вече.Не знам как ще ми подейства ако го пия,но все пак ще пробвам.И аз съм опитвала какви ли не глупости и известни и без известни,но няма ефект,та се надявам с това поне малко да сваля.Ако има резултат или няма,ще ви пиша да ви кажа

# 23
of i az 6tqh da si pora4vam amix 200 no sega kato pro4etoh nqkoi ne6ta ot tuk i se kolebaq dali naistina deistvat ili ne  newsm12

# 24
Здравейте момичета! Споделете моля ви дали действат тези хапчета - ако изобщо действат и дали имат някакви странични ефекти  Thinking

# 25
  • Мнения: 9
Аз си поръчах 3 опаковки за свалянето на 25кг. Изпих вече една опаковка и ефекта  е никакъв, ще ги изпия и другите 2, но не вярвам да има резултат. Иначе няма странични ефекти, не ти става лошо от тях и не чувстваш нищо по различно, поне при мен е така. Ако има някой, който да знае други хапчета "чудо" нека ги сподели, дано все от някои се появи желания ефект. Sad

# 26
   момичета изпих 2 опаковки и отслабнах само със 6кг а трябваше да е с 15-20кг. Мисля да се обадя за да ми върнат парите,нали така е в рекламата.Ще видя какък ще е отговорът им Crazy

# 27
   момичета изпих 2 опаковки и отслабнах само със 6кг а трябваше да е с 15-20кг. Мисля да се обадя за да ми върнат парите,нали така е в рекламата.Ще видя какък ще е отговорът им Crazy


KONERI, а има ли някакви странични ефекти при теб?

# 28
нямам никакви странични ефекти но  и не отслабнах колкото трябваше.Затова се обадих във фирмата и си поисках парите обратно.Изненадах се когато ми казаха да върна празните опаковки,да си напиша точният адрес и ще си получа сумата.Ще видим дали това ще стане Simple Smile

# 29
Ох този amix 200 е пълно нищо.Изпих една опаковка и няма никакъв резултат,но и няма странични ефекти.Мисля да се обадя и да пробвам и аз да си върна сумата,ще видим какво ще стане.
Та да знаете не си го поръчвайте само ще се набутате.

Общи условия

Активация на акаунт