АНТИМАЛИГНОЦИТ-ние болните от рак,молим за подкрепата Ви!!!

  • 95 505
  • 897
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 23
Това “лекарстово”, може и 10 работни групи да се съберат, но единственото, което ще регистрират е на баба ми хвърчилото!!!! Защо ли!? Защото това е една подла и гнусна лъжа! И не мога да разбера, как може ей така да вярвате на голи думи от рода:

"Лекарството Антималигноцит е направено от 2 билки - Див Божур и Овча Опашка. Лекарството лекува всички видове ракови заболявания, като унищожава само раковата клетка, без да вреди на здравата. Лекарството е 100 % нетоксично, за което има съответните документи за токсичност. Антималигноцит е клинично изпробван в Раковия Институт - Виена върху животни и хора, а по-късно в личната частна клиника на Продан Христов. Всички пациенти в клиниката са били в последен стадий на болестта, такива, при които са били изчерпани всички възможности за лечение - операция, облъчване, химиотерапия. Именно при такива пациенти лекарството е показало до 70 % лечимост."

Та сега предстои едно дълго писане, но няма как, ще действам
!
1. Някои твърди, че Дивия Божур и Овчата Опашка, да лекуват рак! ОК! След подобно твърдение, логично е да опишеш как! На какво дайства?... например пречи на ДНК/РНК синтеза; Разрушава клетъчната мембрана; Цитоплазма, и съответно как действа, какъв е точния механизъм. И е длъжен да го каже! иначе гори!
2. Лекува всички видове рак!? Аз знам поне по 10 вида рак на всеки орган, като всеки произлиза от различни клетки, с различна степен на малигненост, съвсем различна проява и съвсем различна етиология. Раковата клетка представлява мутирала нормална клетка, която е загубила контрол върху деленето и се различава от нормалната, толкова повече, колкото е степента на малигненост. Как точни ги лекува всичките видове, как си ги избира само раковите клетки като те много често имат близка структура до нормалните клетки, толкова близка, че чак имунната система, която разпознава безпогрешно промяна на дори една аминокиселина, не ги разпознава като ракови!? Цитирам: "Тази субстанция е свързана с аминокиселини, които я пренасят върху раковата клетка." Че коя е тази велика субстанция!? "Приказки от Шипковия Храст". Научна фантастика!
3. Лекарството е 100 % нетоксично, за което има съответните документи за токсичност. Ами много ясно, че ще ги има! Ти какво очакваш от Див Божур и Овча Опашка. Аз има документ, че "Туристическия билкоб чай"  и той не е токсичен! И какво от това!?
4. Антималигноцит е клинично изпробван в Раковия Институт - Виена върху животни и хора, а по-късно в личната частна клиника. Какво точно са му изпробвали!? Дали са го на 20 здрави доброволци да го пият и са доказали че не е токсично!? Дали са го на 1000 пациента с рак, и са го сравнили с още 1000 дрги, които са лекувани с доказано лекарство, и после са сравнили резултатите!? Кой ги е контролирал!? http://www.fda.gov/ или http://www.emea.europa.eu/!??? Защото това са двата основни контролни органа за каквото и да било "КЛИНИЧНО ИЗПРОБВАНЕ". Това са т. нар. FBI и ЦРУ във фармацията, които гарантират, че всяко твое твърдение относно призведеното от тебе лекарство е ВЯРНО!!! Но те на твърдения от рода "субстанция от ......" не вярват! Вземат ти лекарството и почват да го изследват, изследват и пациентите, изискват ти всички документи и с две думи ти разкатават фамилията, и чак тогава го одобряват! И всички лекарства са подложени на техен контрол! Но за  ANTIMALIGNOCYT, никъде не открих да са го одобрявали!? Е как така, като е толкова добро и велико, та чак всички ракове лекува!?
5. 70 % лечимост!? Тази дума не съществува в медицината!!!! Лечимост!? Смешки!
Има 2- 5 - 10 - годишна преживяемост! Има Reccurence free survival = време без поява на рецидив! Cancer specific mortality = раково специфична смъртност! и още много други показатели! Така се описва един лечебен метод! Например -  при 200 пациента лекувани с АНТИМАЛИГНОЦИТ в стдаий Т1N0M0 имаме 70 % 10 годишна преживяемост, 70 % RFS на 5-тата година и т.н. Така звучат сериозните данни! Но такова животно ЛЕЧИМОСТ няма!  Та на такива твърдения трябва да се вярва и то само ако са контролирани от двата контролни органа иначе нищо не значат!


И това е само първия абзац, от първата страница на сайта. А колко други глупости по-нататък! Щял и СПИН да лекува!!!! ... защото рака бил един вид СПИН!!!! Е такава глупост не бях чувал скоро! Това може да го каже само един пълен невежа в областта, и кво очакваш -цели 7 семестъра медицина учил Проданчо, от 14! И не му трябват повече! Хората я учат по цял живот и не им стига! Кой знае, за какво са го изпъдили левака!?

А това, че някакви смешници са отишли да се срещнат с някакъв си пожарникар, бил той и премиер, НА НИКОЙ НЕ МУ ПУКА! Няма премиера да ме лекува, ами предполагаемото лекарсво, за което ми искат 1000 лв.! И за да го приема аз като избор, ИСКАМ ДОКАЗАТЕЛСТВА!!!

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 12:56 от pecko

# 781
  • Мнения: 246
 Прехвърлихте писаното от други форуми...Мерси!
по този въпрос е писано, писано...няма нужда де се повтаряме.

# 782
  • Мнения: 23
Прехвърлихте писаното от други форуми...Мерси!
по този въпрос е писано, писано...няма нужда де се повтаряме.

След като прочетох небивалиците, които сте написала по темата, смятам, че не само има нужда да се повтарям, ами ви съветвам да порчетете много внимателно написаното от мен!
Просто не мога да повярвам, че има хора, които приемат думите ви насериозно! За какъв ИАЛ, за какво МЗ ми говорите, за каква регистрация!? Като какво да го регистрират там, като лекарство!? Против какво!? На базата на какво да ви регистрират!? На написаното в сайта на асоциацията, на базата на проведени проучвания, на базата на някакви доказателства!?
Покажете нещо, черно на бяло! Да го видим! Защото от това, което аз виждам като информация, за "медикамента"  ви е "No records found"!!!! Е как да ви повярвам, на глупавия сайт, или на празните ви приказки!?

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 13:39 от pecko

# 783
# 784
  • Мнения: 246
Не на вас трябва да даваме документацията, тя е там където трябва..А  в глупавия сайт има глупави хора, които са излекувани, защо ли са искали да живеят,.... а пък и тези глупави майки, как можаха, да излекуват децата си с Антималигноцит, а не ги оставиха да умрат....
защото тези глупави хора са повярвали, затова са живи, а ако вие не вярвате, си е ваш проблем, не подкрепяйте, не го пиите, но и не пречете.
 Доказателствата са това:
http://www.malkiobyavi.com/cell/izlekuvani.php
 а също и документация от 1000 стр. кл. изпробвано на 1400 пациента в последен стадии.

# 785
  • Мнения: 23
Е точно там е проблема, че там къде трябва да я дадете предполагаемата документация НИКОЙ не е чувал за вас и измисленото ви лекарство!
А тези майки, дето са излекували децата си също са толкова измислени, колкото и лекарството ви!!!!
А докато продавате този болкук, и докато разпространявате лъжи и мамите хората, и докато не изкарате нещо черно на бяло, скапаното ви лекарство ЩЕ Е МОЙ ПРОБЛЕМ!!! ОК!?

# 786
  • Мнения: 246
До колкото ми е известно, темата е създадена в подкрепа на Антималигноцит...
Не се ли срамувате да обиждате тези майки, които са извадели децата си от гроба с Антималигноцит, и мен майката, която намерих силите, въпреки случилото се, да се боря, за това болните да имат избор...ЗАЩОТО моето дете нямаше, ....защото днес 60 човека са погребани от рак, между тях 5-10 деца, утре също, а дрегиден  също.
Сигурно за стотен път пиша, но не искате и да чеуте, че никой и никога не е продавал Антималигноцит, и че сдружението работи на добра воля,...ЗАЩО НИ Е НУЖНО ТОГАВА ДА ГО ПРАВИМ, АКО НЕ ТОВА, ЧЕ КАЗВАМЕ ИСТИНАТА и ЗАЩИТАВАМЕ ЕДНО ОТКРИТИЕ......ЗАЩОТО ТАКА ТРЯБВА!
 Спрете с клеветите, поне заради тези майки, ЗА БОГА, вие майка ли сте или незнам какво...
 Между другото, ако ви потрябва лекарството и го НЯМА, ТОГАВА МОЖЕ ДА ИМАТЕ ПРОБЛЕМ!

# 787
  • Мнения: 23
Още малко и ще се разплача!!!!
Не се срамувам ни най-малко, защото никой не обиждам!!!! Вие трябва да се срамувате, защото подвеждате хората с подлите ви, наивни приказки и празни надежди, че с Мужик Корен ще се излекува рак!
60 човека били погребани от рак....... е и!? Какво от това! Такъв е живота, "Човек и добре да живее един ден УМИРА!!!"! Това е положението! Хиляди умират на ден!!!!  Антималигноцит ли щеше да ги излекува!?

...ЗАЩО НИ Е НУЖНО ТОГАВА ДА ГО ПРАВИМ, АКО НЕ ТОВА, ЧЕ КАЗВАМЕ ИСТИНАТА и ЗАЩИТАВАМЕ ЕДНО ОТКРИТИЕ......ЗАЩОТО ТАКА ТРЯБВА!

Каква истина бе!?? Истината трябва да я докажете, колко пъти да ви го повторя!! Докато не го направите си оставате лъжци!!!!

Като сте толкова благородни душици, защо го продавате за 1000 лв., тогава!? Спецялната молекула!!! Смешки!!!!!
Защото сте една банда заблудени ламери, събрали се с единствената цел да крадете нещастниците, като се криете зад някаква измислена асоциация!!!! За това ви е нужно!!!
И такива ще си останете, ако ще да изкарате и 500000000000 списъка с имена, ако ще да се срещнете и с папата, защото нито едното, нито другото доказват, че скапаното ви лекарство действа!!! ЕИ ТОВА Е ИСИТИНАТА!!!!!!!
И докато не го направите както трябва, ще си останете мошеници, защото защитавате една гнусна и подла лъжа!!!!!!!!!!!!

# 788
  • Мнения: 246
нАЯПРОТИВ ОБИЖДАТЕ, ЧЕ ТЕЗИ МАЙКИ СА ИЗМИСЛЕНИ, ЧЕ СА ИЗМИСЛЕЛИ ДИАГНОЗИТЕ ЕДВА ЛИ НЕ, НА ДЕЦАТА СИ....А ТОВА МОЖЕ ДА ГО КАЖЕ ЕДИН БОЛЕН МОЗЪК.
Кой ви го продава за 1000лв. защото нито аз, нито някой от сдружението го прави, а доказателствата са факт, а като не ги приемате си е ваш проблем.
Темата е поставена от Хули, ЗА АНТИМАЛИГНОЦИТ..
така, че пишете другаде.
Ето една измислена майка, и един онколог смешник, който прилича много на вас...
http://www.vbox7.com/play:86267578

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 16:45 от почева

# 789
  • Мнения: 23
Значи аз съм болен мозък!? Че вярвам в доказателства!
В голяма заблуда сте ако си мислите че със "съзли и сополи", с някакви сърцераздирателни лозунги, с някакви измислени списъци, и с някаква измислена асоциация ще ми докажете, че антималигноцит действа!!!! Не става така тая работа - никъде, дори и в медицината! И слава богу, че още има здравомислещи хора, които да вярват на доказателства, а не на измислените ви, ламерски бръщолевици! Гледайте си там смешната асоциация, надъхваите си се, колко много ви е помогнал антималигноцита, а не операциите, лъче и химиотерапиите, и когато покажете накакъв документ ДОКАЗВАЩ някакъв ефект, чак тогава имате право да се обаждате! ОК!?? До тогава си оставате едни мошеници, които заблуждават болните, и трябва да знаете, това граничи с престъпност! Това че вие сте заблудена, и вярвате че антималигноцит лекува нещо, не ви дава право да го препоръчвате на никой, докато нямате железни и неоспорими доказателства за това, защото в противен случай това се нарича ПОДВЕЖДАЩА РЕКЛАМА, което е престъпно, особено когато се отнася за живота на хората! Осъзнавате ли че вие им предлагате лекарсто против рак, което няма никакъв доказан ефект и си преписвате лекарски правомощия!
Така че пак си помислете кой точно е болния мозък в цяката ситуация!!!!

# 790
  • Мнения: 246
Не химията и лъчето са помогнали на 6г. Деница, която получава рецидив след лъчетерапията, а прогнозите са 6мес. живот, днес тя е на почти 20г. след лечение с Антималигноцит. Не лъчето е спасило Мирослав от Сливен, които получава рецидив след лъчетерапията на 14г., а сега е на 25г. след лечение с Антималигноцит. Не операция и лъче, са спасили Таня Кацарава на 9г., която сега е на 15г., защото нито е оперирана, нито лекувана, а оставена в къщи да умира, във кома от самия тумор, а след лечение с Антималигноцит днес е жива... Не операцията и лъчето са премахнали туморът на Мария от Червен бряг, а  Антималигноцит. Не лъчето и химията са излекували Богдана Бонева, с 10см. тумор на черния дроб и метастази в две трети от него, защото не се е лекувала, понеже са казали лекарите, че немогат да помогнат, а Антималигноцит и т. н.
 Не операцията, лъчето и химията са излекували Николай Тошев, с ММ /кожен рак/, защото е нямало такива, а е излекуван с Антималигноцит
1. Деница Желязкова - 19г от гр. Пловдив, през 1996г. на 6г. мозъчен тумор /астроцитом/ - рецидив.
- - - - - - -родител - Емилия Желязкова - 0886 4067 76
2.Мирослав Стойнов - 25г. от гр. Сливен, през 1998г. на 14г., мозъчен тумор /астроцитом/ - рецидив .
родител - Елка Стойнова - тел. 0888 4093 14
3 Мария Кацарова - гр. Пловдив, през 2003г. на 9г. мозъчен тумор /астроцитом/, неопериран, морфин, в кома- днес жива и здрава родител - Мария Кацарова - 0886 15 16 66
4.Мария Минкова - гр.Червен Бряг, през 2003г.на 9г.мозъчен тумор /астроцитом/, частично опериран
родител - Ани Минкова - тел. 0894635113
5.Станислава иванова - на 17г. през 2009г. мес. май оперирана от мозъчен тумор /астроцитом/ и рецидив през юни- проведено лечение с Антималигноцит, няма остатък

6.София Василева - 19г гр. Пловдив, на 6г., през 1996г.частично оперирана от мозъчен тумор /медулобластом/, взема веднъж годишно Антималигноцит, без рецидив
родител - Диана Василева - тел. 0885 37 53 46
7. Николай Тошев - гр. София, през 1998г.хистологично доказан ММ, неопериран - тел. 0877585225
8. Петър Паунов - гр. София, през 2000г. рецивив от тумор на гр. стълб - 0885 25 95 77
9.Асен Адемов - гр. Перник, 2007г. опериран от рак на бял дроб, без лъчи и химияприлагал лечение с Антималигноцит - 0879 88 00 01
10.Богдана Бонева - гр. София, 2008г. тумор на черния дроб с р-р 10,5см, с метастази в същия - 0899 39 02 04
11..Латинка Цветкова - рак на гърдата, оперирана, отказва лъчи и химия, ле.с с Антималигноцит
12. Албена Беловарска - баща й с рак на пик. мехур - гр. София, рак на пик. мехур, проведени няколко тура, провежда лечение с Антималигноцит през2006г. след което такива повече не са правени, мехура е със възстановена стректора, без наличие на рак тел- 0898 50 84 27
13. Красимира Ангелова - гр. София, на 55г., 2008г. оперирана от рак на стомаха с метастази в няколко лимфни възела, лекувана само с Антималигноцит, тел. 0886 07 41 94
14.Бистра Боюклиева - гр София, през 2007г. рецидив от рак на слюнчената жлеза- тел.
15. И. С.- рак на гърдата - София, през 2007г. оперирана от рак на гърдата с мет. в лимфни възли, без лъчи и химия - 0887 48
А че за вас това не са доказателства,  си е ваш проблем.
 Измислени списъци няма, а всеки които иска може да дойде и да се запознае със епикризите на тези болни...
 Естественно, че само болен мозък, може да каже, че майки са си измислели най страшната диагноза на децата си....незнайно защо обаче..
 А тези хора,  са излекувани, защото според вас, аз ги подвеждам и лъжа. Те обаче са ми безкрайно благодарни, защото  заради сдружението и това което правим те са научили,  и днес живеят и не си чакат рецидива, защото Антималигноцит  лекува, а не както при химията....
Престанете с обидите и си намерете друг форум, този е ЗА АНТИМАЛИГНОЦИТ.

Последна редакция: сб, 12 дек 2009, 20:33 от почева

# 791
  • Мнения: 23
Списъка ви е абсолютно измислен, защото не доказва НИЩО!!! Освен антималигноцит тези хора са пили и вода! и какво сега, дайте да направим асоциация "Водата против рак", и да пишем по форумите сърцераздирателни постове, и да спекулираме с хорското нещастие и мъка! И като ни попита някой е как пък тая вода лекува всички видове рак, да му викаме болен мозък, защото не ни вярва и единстеното доказателство за твърдението ни е селектиран и със съмнителен произход списък на 15 човека, които са се "излекували"! Ей това правите вие!!! А вие сте страна по въпроса, и вие сте финансово заинтересовани "лекарството" да се рекламира, и вашето мнение не се зачита! Къде е безпристрастната оценка, на някои регулаторен орган, къде са ви медицинските доказателства! Къде е списъка на умрелите от рак, въпреки че са пили антималигноцит?!?! Защо нищо не казвате за този списък?! Защото не ви е удобно за това!! А той е реален, ламерската ви объркана мисъл, не може да осъзнае, че медицината не е детска игра и асоциации и празни приказки, и никой никога няма да ви регистрира лекарството, въз основа на смешните ви твърдения, защото когато препоръчвате лекарсто за каквото и да било, носите отговорност, както за успехите, така и за неуспехите и усложненията, произхождащи от това!!!!
А хората на които препоръчвате бойлука си, трябва да са наясно с всичко това, и когато искаш на някои 1000 лв., за да пие подсладена вода, си длъжен да му докажеш как точно си разбрал как действа тази вода, и съжелявам, но сърцераздирателни постове и списъци ни са достатъчни!!!
Похвално е желанито ви да се борите с рака, но не си приписвайте функции и дейности, за които нито сте квалифицирана, нито имате право, и оставете подходящите хора да се занимават с това!
А това не са нито Бойко Борисов, нито папата, нито нещастните майки за които роните крокодилски сълзи!   

# 792
  • SA
  • Мнения: 3 196
Доколкото разбирам основната идея на вьпросното сдружение е лечението с препарата да се заплаща от здравната каса. Понеже човек като не плаща нищо- защо пьк да не го опита. Виж, ако трябва да плати за пробата 1000 лв, ще се замисли и ще потьрси информация. Трагично е, че всичко това е за сметка на тежко болни и отчаяни хора, готови да се хванат и за сламка.

# 793
  • Мнения: 246
Никога и никой от нас, не препоръчва Антималигноцит, първо защото не го продаваме / за кои ли път го пиша/ и второ, даваме само информация, за това за което се борим.
Списъците не са измислени, а който иска да види епикризите на тези хора, да заповяда. Много преди да бъде създадено сдружението има излекувани хора, така че не обвинявайте в нещо, което не е вярно, излекувани са много преди аз самата да науча и може да видите по годините...96г., 97г., 98г., 2003г. сама вижте във списъка, аз ли заблудих тези хора, когато не съм изобщо знаела, че съществува лекарството.
Има телефоните им, обадете се и говорете със тях, вижте епикризите и тогава пишете глупости.


Какво не трябва да говорим, какви резултати има след лечение с Антималигноцит, така ли смятате, защото ние това правим.
 Според вас, аз не мога да пиша и говоря, че след като пих Антималигноцит 20 дни, моята бучка в гърдата от 11мм. изчезна, защо трябва да мълча, знаете ли на колко жени днес им откриват такива, не може ли да си решат проблема, така както аз, без да изпадат в паника и страх...
Не, трябва да се говори, хората трябва да са информирани, и един да има излекуван с Антималигноцит, трябва лекаря онколог да каже, как, защо, защото може да има и втори и трети, а това е живот, спасен живот...а както се вижда не са един и двама.
      Всеки ден ми звънят хора, да търсят лекарството, на които казвам няма от къде да се намери, като се регистрира тогава ще го има, и ми става мнаого тъжно, а не да обвинявате, че предлагаме боклук и лъжем .....
Да, има починали след лечение с Антималигноцит, но нека се знае, че го търсят такива на които лекарите са казали ние бяхме до тук и тогава опитват, но няма как да се случи, когато имаш месец живот, така както и при детето ми.
Имало е случай, когато лекарството е дошло, а болния вече е починал, ето такива го търсят...

Мисля, че трябва да спрете да пишете тук, аз МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА СЕ НАМЕСЯТ ЗА РЕСКО

# 794
  • Мнения: 246
Доколкото разбирам основната идея на вьпросното сдружение е лечението с препарата да се заплаща от здравната каса. Понеже човек като не плаща нищо- защо пьк да не го опита. Виж, ако трябва да плати за пробата 1000 лв, ще се замисли и ще потьрси информация. Трагично е, че всичко това е за сметка на тежко болни и отчаяни хора, готови да се хванат и за сламка.
Да, така е, когато се регистрира, ще се поеме от държавата, ...но тези хора, които са искали да го ползват и тези които са излекувани, никой не ги е молил и не им е предлагал лечението с лекарството, те са молели Христов плачейки по телефона му, така както и аз му плачех през 99г. когато детето ми беше отписано

Общи условия

Активация на акаунт