"Рецепти" за по-бързо почерняване

  • 92 292
  • 159
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 068
не само моркови, а всички оранжеви и червени плодове и зеленчуци.
те съдържат бета-каротин Peace
докато бях бременна прекалявах с доматите и цялата ми кожа беше станала червена  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 39 761
Аз съм чувала за бирена мая (за мазане). Но не знам къде може да се намери такова чудо.

# 17
  • France
  • Мнения: 726
През първите дни, престой на плажа, се мажа с 20 фактор и съм на сянка. След като кожата ми придобие малък загар, а това става на 4-5 ден, се мажа със зехтин. Продава се олио за бърз загар, но трябва да имаш основа, преди да се ползва.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 271
Една приятелка се мажеше с някакво плажно олио, съдържащо морковен екстракт, или нещо подобно и имаше голям ефект. Ще я питам как точно се казва и ще пиша.

# 19
  • Мнения: 3 211
През първите дни, престой на плажа, се мажа с 20 фактор и съм на сянка. След като кожата ми придобие малък загар, а това става на 4-5 ден, се мажа със зехтин. Продава се олио за бърз загар, но трябва да имаш основа, преди да се ползва.
аз съм страшно бяла
миналата и по-миналата година направих страшен тен, по подобна "рецепта"
първите 4-5 пъти се мажа с 15 фактор (но истински, много важно е да не е фалшив, че има много такива Twisted Evil), след това почвам да се мажа с 4 или 6 фактор олио за по-бърз загар. Напоследък съм много доволна от българските масла/млека. Майка ми работи в една фирма в лабораторията, няма да казвам коя да не стане реклама и ми донесе млека и олиота с разл.фактор, които имат действително обявеният фактор.
А това дали ще мажа 4, 6 или 8 фактор олио, зависи от това колко и кога се пека, ако не е много силно слънцето или не се къпя много в морето мажа 4.

# 20
  • Мнения: 280
Горещо БЛАГОДАРЯ на авторката на темата!  Hug
Страхотна е! Запис  Peace
Иначе да споделя,че като малка баща ми ме мажеше също с йод и още не що,но не помня какво.И аз съм много бяла и мноооогоо трудно хващам тен Sad
Тази година ще опитам с бира,както казвате,но след като вече съм хванала малко загар Simple Smile
Хубаво лято на всички   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 388
Освен стандартните - олио и масло, специално предназначени за плаж, знам още няколко:
- Зехтин
- Олио ( изключително вредно, кожата буквално се "пържи", но пък тен се хваща )
- Краве масло ( една възрастна съседка процедираше така ).
От трите аз не съм прилагала никой метод.
Различното с което съм се мазала е кокосово или какаово масло ( това, което в нормално състояние е твърдо ). Наистина се хваща страхотен тен.

# 22
  • Мнения: 1 313
Миналата година видях в Ремедиум някакви витамини за по-бързо почерняване. За съжаление не си спомням марката, само че бяха в някаква червена опаковка. Сигурно пак ще се появят. На опаковката пишеше колко време преди да отидеш на море трябва да се приемат. Не зная дали имат ефект, но ми е любопитно има ли някоя, която ги е пробвала и колко силен ефект имат?

# 23
  • Мнения: 329
Аз пък като съм на морето си взимам едно пръскало за вода.Слагам си вода от морето (има йод и по-бързо се почернява от него) newsm03.Обаче предупреждавам ви,че се разваля помпичката,тъй като няма как освен вода,слагаш и пясък,колкото и да се стараеш.

# 24
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Какаово масло. PeaceЕдин наш познат преди години работише в захарния завод"Кристал" и оттам ни снабдяваше с цели буци истинско какаово масло.Мирише страхотно,а ефекта е шоколадов тен придобит за отрицателно време.Незнам вече къде може да се намери обаче...

# 25
  • Мнения: 636
И аз препоръчвам какаово масло.Има го аптеките за 100гр към 5-6лв

# 26
  • Мнения: 1 289
Мен така ми е гадно да се мажа с каквото и да било на плажа - ме мога да се понасям намазана и лепкаща и после пясъка по мен... Даже и на шезлонг, пясъка все намира да се налепи..

За лице обаче ползвам Юсерин, за да не ми почервенеят бузите и носа.

Но смятам да пробвам в момента рекламиращия се спрей на Гарние, защото казват, че не лепне. Дано да се почернява от него бързо...

Иначе майка ми се е мазала със зехтин или олио миналата година и доста беше поченяла, но тя търпи този дискомфорт, не като мене:)

# 27
  • Мнения: 1 318
Аз знам за кравето масло от моя позната, но тя си беше мургавелка така или иначе. А за какаовото масло знам от братовчедка ми, която е много бяла и щом при нея има ефект, би трябвало наистина да действа. Ще си купя от аптеката и ще споделя:)

# 28
  • Мнения: 1 692
froda ,мерси мерси  Wink
и на теб хубаво лято и да почернееш  Naughty


Днес ще се пека на терасата яко  Money,но се чудя дали да се мажа с крем фактор 15 или да карам без защото смятам че ми е още рано за бирка или зехтин.Страх ме е да не изгоря - от следващия път обаче ще съм лепката  Grinning

# 29
  • Мнения: 824
Днес ще се пека на терасата яко  Money,но се чудя дали да се мажа с крем фактор 15 или да карам без защото смятам че ми е още рано за бирка или зехтин.Страх ме е да не изгоря - от следващия път обаче ще съм лепката  Grinning

По-добре се намажи,че слънцето,както знаем,не е безобидно.Дори и вече с тен,пак трябва да се използва продукт с по-малък фактор.

Общи условия

Активация на акаунт