"Рецепти" за по-бързо почерняване

  • 92 378
  • 159
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 70
За варненки - пробвайте в Аптека Попова- под БМС на центъра..ако следваме логиката че тези масла ги има в аптеките,където приготвят лекарства,значи там ги има Simple Smile

# 92
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Това, което използвам аз /и тена ми става наистина шоколадов Blush/ е:

1. Piz Buin за по-бързо почерняване. Ефектът е умопомрачителен, недостатък е ниският фактор - 2, но до сега не съм изгаряла с него, просто първите три дни НЕ стоя на плажа м/у 11 и 16 часа, после по цял ден си откарвам Sunglasses.

2. Какаовото масло на Carroten. Мирише страхотно, наистина се почернява бързо, но то пък изобщо няма фактор. Използвам го след първото ходене до морето, или ако съм за по-дълго след 10ия ден /тогава горе-долу ми свършва и Piz Buin-а/.

За протокола - не съм мургава, но не съм и млечно бяла. И двете си ги купувам от аптеката. Цени  -  какаовото масло е около 20лв., а Пиз Буина е малко над 20.

Дано съм била полезна Peace.

# 93
  • Мнения: 6 155
Nik`s mom, някое от тези ли е какаовото масло?
Не съм попадала до сега на тях.

 

# 94
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Да се включа за какаовото масло...имам прилично количество/мъжът ми работеше във фирма, занимаваща се с производство и преработка на какао/.
По принцип какаовото масло нормално е в твърдо състояние, започва да се размеква на температура около 37 градуса/като шоколада/, а се втечнява на по-висока. Днес на плажа го държах около час и половина на слънце, за да мога да се намажа. И естествено, после пак се втвърдява. Което ме навежда на мисълта, че в слънцезащитните продукти, които уж го съдържат, ако го има е в някакви минимални количества.
Иначе прави страхотен тен Laughing.

# 95
  • Мнения: 1 941
Искам и аз какаооооооооооооооооооооооооооооооо  Flutter

# 96
  • Мнения: 758
Искам и аз какаооооооооооооооооооооооооооооооо  Flutter
и аз,като се върна започва да търся! Peace

# 97
  • Мнения: 2 069
Nik`s mom, някое от тези ли е какаовото масло?
Не съм попадала до сега на тях.

 
мисля че ги видях днес във Фантастико в Скай сити

# 98
  • Мнения: 1 179
Аз също се сдобих, за 50 гр. излиза около 4 лв. Мисля да разтопя част на водна баня и почвам мазането.  Sunglasses

# 99
  • Мнения: 1 941
Aera , oт къде го взе??

# 100
# 101
  • Русе
  • Мнения: 250
аз съм от Русе и непременно ще ида до аптека Николови да си купя!
преди година или 2 си бях взела на Palmars каково масло в кутиика се продаваше-имаше нарисувана бременна жена на капа4ката( нали помага с/у стрии) и него ползвах година и нещо ,вклю4ително и на морето с него като преди това имах няколко солариума като за основа.

# 102
  • Мнения: 1 179
От една аптека на "Стамболийски" или по точно на 10-та поликлиника.

# 103
  • София
  • Мнения: 357
От една аптека на "Стамболийски" или по точно на 10-та поликлиника.
Много ти БЛАГОДАРЯ!  bouquet

# 104
  • Мнения: 6 038
Много ми е интересно едно! Какво значение имат "фактор-ите" на слънцезащитната козметика?

Общи условия

Активация на акаунт