Колко често ползвате ваната си?

  • 4 509
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
...кое точно ви се струва нехигиенично, при положение, че е собствената ви вана в собствената ви къща. Да не говорим за препаратите, които има на пазара за почистване.
                      Обожавам да взимам вана, но ако съм се изкъпала сутринта, трябва пак да се изкъпя преди и след ваната. Иначе съм с собствен сос + цялата събрана през деня мизерия по улиците и т.н.т... Да не споменавам козметичните препарати, с които съм се намазала сутринта... Всичко това събрано ми идва нехигиенично. Ако се изкъпя и преди ваната обаче е малко по-добре. И накрая, вече изкъпан и отпочинал трябва да го миеш цялото това чудо. Иначе е гот.
                      Има и други неща, но ще ги спестя  Blush.

# 16
  • Мнения: 1 541
ок, така разбрах, ако се чувствам мръсна и аз си тегля един душ преди това. Абе с две думи процедираш като с басейн.

# 17
  • Мнения: 2 759
                       Ако някой в семейството има гъбички по краката примерно - във ваната ги накисва и си представям, че плувват навсякъде. Същото важи и за други такива неособено приятни работки... Много препарати и упорито търкане се искат в такива случаи  Whistling.

# 18
  • Мнения: 46 518
                       Ако някой в семейството има гъбички по краката примерно - във ваната ги накисва и си представям, че плувват навсякъде. Същото важи и за други такива неособено приятни работки... Много препарати и упорито търкане се искат в такива случаи  Whistling.

Не знам дали се предават така, но тогава ще се хващат и от седалката на тоалетната чиния, от теракота под душа ...

# 19
  • Мнения: 2 169


Не знам дали се предават така, но тогава ще се хващат и от седалката на тоалетната чиния, от теракота под душа ...
[/quote]
За теракота под душа затова ползваме джапанки, а от тоалетната чиния няма как да хванем гъбички по краката...

# 20
  • София
  • Мнения: 39 765
На ТЕЦ сме, но рядко използвам ваната.

# 21
  • Мнения: 750
Имам две бани които нямат вана,третата ще я правим скоро.Там ще сложа.
По скоро мисля да сложа джакузи.Незнам колко ще се ползва,но е хубаво да има такова нещо.Понякога наистина изпитвам необходимост да си напълня една вана,да си пусна релаксираща музика,да си запаля много свещи,да сложа ароматни масла и разпусна...И всеки път когато имам нужда от това ходя на СПА.Искам да го имам у дома и ще си сложа вана.
Не било хигиенично,незнам си к'во си....ей като вземете да се превземате ама!
Ама като сте такива гнусли що ходите на басейни бре?Знаете ли как бъкат бактериите там?Или вие дезинфекцирате водата преди да влезете и миете краката на всеки който реши да се топне там!Ама много принцеси имало тука бе....

# 22
  • Мнения: 2 169
Кой е казал, че ходим на басейн???

# 23
  • Мнения: 46 518
Гъбичките си имат симпторми, а и все пак спя в едно легло с мъжа ми, детето също дошляпва по някое време, по теракота ходим лятото боси, не може да се изолираме и да живеем в стерилна среда Laughing

# 24
  • Мнения: 750
Кой е казал, че ходим на басейн???
А въобще къпите ли се? Mr. Green
Количките в БИЛА и Пикадили със ръкавици ли ги пипате...щото преди теб 1 000 000  човека са ги бутали!
Или вие и на шопинг не ходите!
Достатъчно е,че си държите четките за зъби в банята.Няма да ти давам линк да прочетеш в такъв случай какво бъка из четката ти с която си миеш зъбите!
Ясно ли ти е колко бактерии обменяш с мъжа си когато го целуваш?
Или вие и не се целувате! ooooh!

# 25
  • Мнения: 3 621
В апартамента майка ми имаме вана, за 10 години лично аз съм я ползвала 3-4 пъти, затова сега когато обзавеждахме нашето си жилище , бях абсолютно против това да слагаме вана

# 26
  • Мнения: 2 169
Кой е казал, че ходим на басейн???
А въобще къпите ли се? Mr. Green
Количките в БИЛА и Пикадили със ръкавици ли ги пипате...щото преди теб 1 000 000  човека са ги бутали!
Или вие и на шопинг не ходите!
Достатъчно е,че си държите четките за зъби в банята.Няма да ти давам линк да прочетеш в такъв случай какво бъка из четката ти с която си миеш зъбите!
Ясно ли ти е колко бактерии обменяш с мъжа си когато го целуваш?
Или вие и не се целувате! ooooh!
Не виждам смисъл да отговарям, защото ще превърнем темата в заядливи подмятания. Все пак не говорим за микроби, а за гъбички, които могат да се прихванат във водата или просто от солите или шампоана в самата вода във ваната човек да получи сърбежи. Все пак не говорим за чиста течаща вода и за еднакви по чувствителност кожи. Всеки има право на мнение и начин на живот. Не разбирам защо трябва злобно да нападаш този, който е с различно мнение от твоето.

Последна редакция: чт, 26 юни 2008, 22:08 от Дева

# 27
  • Мнения: 1 541

По скоро мисля да сложа джакузи.Незнам колко ще се ползва,но е хубаво да има такова нещо.Понякога наистина изпитвам необходимост да си напълня една вана,да си пусна релаксираща музика,да си запаля много свещи,да сложа ароматни масла и разпусна...

Е, точно това имам в предвид, не съм уточнявала, че става въпрос за джакузи, а може би е трябвало, не мился че това променя нещата де.
А колкото до хигиената аз съм на мнението на Джейн и Никол, все пак става въпрос за семействата ни, пък и ако някой   има такова заболяване обикновено го лекува....  bouquet

# 28
  • Мнения: 13 191
                       Ако някой в семейството има гъбички по краката примерно - във ваната ги накисва и си представям, че плувват навсякъде. Същото важи и за други такива неособено приятни работки... Много препарати и упорито търкане се искат в такива случаи  Whistling.

Не знам дали се предават така, но тогава ще се хващат и от седалката на тоалетната чиния, от теракота под душа ...
Ами, уви да. Хващат се и така.

# 29
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ние ползваме банята горе-долу веднъж в месеца. Понякога и 2 пъти. Защото аз искам да имам половин час спокойствие щом я напълня. Но с 2 малки деца не ми остава много време.

Общи условия

Активация на акаунт