Чай с нане, шиша, сладки - на мохабет при мамите "арабки" - 75

  • 28 373
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 100
Кате, нямам какво да ти кажа - и ти си права, не бива човек да се крие като мишка... За родата попитах, защото точно преди разказа ти спомена, че има проблем с родата...ама то е перманентно, така че може и аз да не съм разбрала правилно, извинявам се за което...

Инак, не е трудно да се сети човек, че щом съм мрачна, Хасакето е замесено. Нищо, нищо, те са моя билет за рая  . Живи и здрави да са и все в тоя дух да продължават, ще дойде време ханджията да извади хесапите  Twisted Evil 

ето поради това попитах..... Hug
А като знам охраната в Ст.град - аз не бих разчитала на нея... влизали сме всеки път, когато сме пожелали там, а уж имало контрол...
За себе си - отдавна нямам доверие нито на полиция, нито на никой...
Днес идваха полицаи при мен - разпитваха колко пари има в офиса, има ли сейф... ми и на тях не казах нищо - знам ли ги колко са полицаи....  Whistling
Живеем в условия, в които и на себе си вяра да нямаш...
Много съжалявам наистина за случката, неприятна работа...
 Hug пазете се!

Имам новини от Дала, добре се чувства, като се върне ще разказва с подробности...  Heart Eyes

Elisinia, непременно ще пробвам кафето... моята слабост  Party

Снежна - мнооого сладка маймунка  Flutter

Последно какво стана сега - КОЙ ще прави новата тема??

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 16:33 от Eye of Ra

# 271
  • Мнения: 113
Привет  Hug
Преди малко се замислих и се сетих, че точно преди една година- на 30. 06. 08- за пръв път стъпих на афганистанска земя. И се надявам да има и втори... и трети...
Вени, Ели- да ви се похваля : след като вие ми разказахте за книгите на Халед Хосейни се поразрових из интернет и прочетох много възторжени отзиви. И днес реших да направя проверка в нашите книжарници. Открих ги още в първата и вече имам и двете- "Ловецът на хвърчила" и "Хиляди сияйни слънца". Само да мине цялата суматоха около приключването на учебната година и бумащината и започвам усилено литературно четене.
Ажда- я не се халосвай, пиле. Сега е времето да тържествуваш, че мръсникът се тормози  Twisted Evil Преди няколко години и на мен ми се случи нещо подобно, когато първият ми приятел ме заряза заради друга. И аз като теб молех Господ един ден да се влачи в краката ми и да ме моли за прошка. И се случи... след две години. Но аз  Naughty
Кате 1, Кате 2Hug
Мелани- замина ли вече за Ливан?
Ей, щях да забравя- днес видях внука си за пръв път. Голям сладур, ей  Heart Eyes Един пухкав, бял, блажено усмихнат насън  baby_neutral
А знаете ли какво ми подариха моите хлапета за края на учебната година? Дръжте се да не паднете- една играчка: детска въртележка с кончета, която се навива и кончетата започват да се въртят, като в същото време звучат камбанки  Laughing Казаха ми, че това било пожелание за бебе...но с изричното условие да ги изчакам да завършат 12-ти клас, т.е., още 3 години  ooooh!

# 272
  • Мнения: 110
Марси, да, изключително рядко си ходя във Варна - трябва да се работи, пътуванията са много, те ми идват на гости повече. Варна не е източник на добри емоции.

Елисиния, и аз загледах кафенцата в бутилчици, ама още не съм си купувала. Ще опитам, като казваш, че е хубаво, но пък и на мен лятото ми се променя режима - следобед съм като изпрана, направо спя с отворено очи, а будувам и работя нощем. По принцип се зареждам с аргинин, но не винаги мога да изразходя енергията качествено и докрай.

Рали, мерси, че се обади  Hug Hug  . В неделя, иншалла ще се видим с теб и ще си подивеем! Grinning         

# 273
  • Мнения: 468
А здравейте и от мен. Много съм изпуснала, но ням и как да наваксам сега. Sick Sick
Понеже най-прясната новина е нападението над Кате 1 само мога да се присъединя към всеобщото мнение - какъв ужас и беззаконие.  Close #2gunfire Е в такива моменти имам искреното желание да разбия нечия глава, чак се плаша от тъмните си помисли. Но си заслужават лекетата му гадни. Не един и двама. Кате, и аз мисля - търсете си правата докрай, няма да оставяме такива плужеци да им се размине.  #Cussing out
Ясмнике, къде да видя бебето? Party
Еленке, включи ли се директно от Ливан? Пиши ми ако се появиш. Hug
Снеже, засега не обещавам нищо за среща. Praynig За 3 седмици съм излязла само веднъж.   bouquet
Кате Акхиал, едно голямо БЛАГОДАРСКО, че мислиш за мен.  Hug Hug
Лили, как е насторението, нещата оправят ли се? Heart Eyes
Креми, как ще те изключим бе? Peace
Тед, видяхте ли се вече с общата ни позната? Grinning
Дезъртке, дойде възмездието. Така е, всеки да си получи заслуженото. Hug
Дес, пиши понякога на скайпа, Карим го използвам като секретар. Mr. Green Joy

На всички целувки, Heart Eyes Heart Eyes не че не исакм да се обърна към всички, но не мога. Sick Свалила съм още килограми и ми се реве. Искам да стана поне мъничко дебела.....

Много нови хора и работи.... newsm78
Ох, уморих се, чао.

# 274
  • Мнения: 590
Шилан, Ахмед не иска да се занимава с жалби , а ти ? Ще предприемеш ли нещо или ...се отказа също .

Магда , добре , де , как да очаквате нещо от полицаите като вие самите не спазвате законите  Confused Ако съм разбрала съпругът ти е разбил прозореца , а не другия  Rolling Eyes , разбира се , че полицаите ще го посъветват да подаде жалба , той е в правото си . Бутнал ви оня , викнете полиция, като иска мъж ти да го гони ок , ама по нататък ....Вместо вие да излезете , като пострадали от ситуацията  , сами сте си вкарали автогол . Или аз нещо не разбрах или ....

 amal ,  Hug

# 275
  • Мнения: 689
Аудубилла Кате!Радам се,че си по-добре...Аз съм ,,за,,да го съдите до дупка...обаче най-вероятно ще е опасно за сигурността ви,щом финансово са добре мама и тате Rolling Eyes
Е как да искам да живея в БГ Confused

Дезърт-пак ли си тъжна принцеске?Ама нахалник е онзи,нямам думи Close
Я вземи ги забрави тия мъже и тоя и кюрда....живей си живота...срещай се с приятелки,само неприятности с тези мъже,ех защо не съм млада сега?Преди 30г няма да се женя Crossing Arms

Амал-теб какво ти е?Под 45кг ли си паднала,ти добре,че изчезна,иначе щях да ти се карам за тия килограми NaughtyЯж бе момиче,торти,пасти,хляб...дори насила NaughtyПий разни шейкове от аптеката,това бебе от къде ще яде,ти мускули сигурно нямаш на тези килограми,бива ли така:арабска булка не пада под 60кг,излагаш ни като общност Naughty Simple Smile

Аз пия тия гадни хапове,косата ми пада,но не като преди,гади ми се всеки ден...но ефект има,дано другия месец да е по-видим...Ходи ми се на плаж,значи съм по-добре Simple Smile

Катя марок-много е снажен младежа,хубаво е,че се уважавате с роднините...на днешно време това е рядкост...скарани я за земя,я за имоти или други глупости...

Коя от вас каза,че сестра и има сърдечни проблеми?Съчувствам и,какви са причините на такава възраст?

Мариам27-мерси за инфото за Кюрдистан  bouquetПрочетох го на съпруга ми и коментирах,че те са 50 милиона,а ния в БГ сме 7.6 милиона...а той вика:малко сте,пък и език си имате!-разсърдих му се,обижда ме национално Crossing Arms Laughing Винаги ме майтапи,че сме малко хора-колкото е населението в неговия град Crazy
Разкажи още,има ли шанс за отцепване,Сирия едва ли ще понесе подобно нещо,след отцепването на Ливан ThinkingС Иран и Турция как стоят нещата?

# 276
  • Мнения: 800
ехе,аз продължих със зулумите. Ядосах се нещо и изтресках вратата на терасата, та досега събирах стъклата  Confused

Манел, не знам дали да продължаваме. Въпроса не е само, че е богато дете, ами майката била важна клечка в МВР  Confused Нали тя дойде в РПУ с един мъж, и как гледаха , все едно ние сме престъпниците.  Представям си сина ми да е пиян, да влиза в чужд дом, да бие момиче, а аз да го поощрявам  ooooh!  Другото - това, че е с чисто съдебно минало. 
Това е, ще пием една студена вода, ще се потюхкаме и ще си плащаме данъците...
Нямам представа колко ще ми струва да повдигна частно обвинение  newsm78  Не ми се харчат средства на вятъра. А на производството от държавата, не се доверявам, имайки пред вид фактите.

А нищо чудно и той да подаде жалба среу нас, че сме го били  Confused Няма какво да си кривя душата, мен безславно ме наби, ама с моичкия се тупаха здраво, така че не се е измъкнал непокътнат и той, та знам ли....


Амал, по-добре, че не си излизала, тия жеги и блъсканица, едва ли ще ти се отразят благотворно. Още няколко седмици и ще отмине, нали така казват, че само първите 2-3 месеца са проблемите, докато се адаптира организма.

Лили, питка-любопитка си ти  Laughing  Я кажи, и другите мами също да кажат, може ли гримирана жена да се кланя, или не.  В някакъв сайт за фетви, пишеше, че могло , в друг-че не може?

Рали, Кате, не бе, не. Сега се сетих , че ми беше сдухано, заради поредното изявление на хасакци. А развихрилия се купон дойде като бонус.

Марси,
мила, теб пък какви новини те разстроиха Sad  край няма тая пуста орисия.

# 277
  • Мнения: 689
Така ли ми се струва или всички арабелки-хубавелки са в лошо настроение Thinking Sad

Шилан-може,но да не ти е размазан грима...но с лак-не!освен ако не си направила измиването преди да се лакираш Winkлосиони,кремове-всичко може.
Абе Шило,пусни си Куран...Сура Ал Бакара.Ще ти дам манзил ако искаш...

# 278
  • Мнения: 3 804
кате,мило как ми се искаше да си познала 4е съм по пазарите,ама уви,снощи щяла нощ не спах от един мъдрец/последния/ та днес се заметох при зъбаря да го извади въх ве4е съвсем останах мозък  Mr. Green,моте корни са закривени настрани та горкия 4овек доста се изтормози докато го извади Sick,засега съм добре ама още не ми е минала упойката
мари  ам много позната история-голямата ми беше така,сега и станк не можеш да я изкараш от леглото,не са арабски но са то4но за нейната възраст
http://www.dailymotion.com/videos/relevance/search/bebe%2Blilly
снеже верни са температурите,4е и малко отгоре  Wink
амал4е рекох да не те притеснявам  Hug
лили бързо оздравяване Hug

# 279
  • Мнения: 800
Деси, мъдерците ме мъчат от 6-7г. На година по малко растат и повдигат малко от венеца. Едно парче от венеца ,такова колкото грахово зрънце, се надига, гноясва и стърчи, държи се само на тънка ципа. Първия път ми взеха 80лв да го отрежат /сега е повече/, болеше адски, упойката не ме хвана навреме, и тоя ме режеше и не вярваше ,че боли. Като излезнах от кабинета бях цялата в кръв. Вървя по улицата  и плювам кръв, блуза, яке мазало всичко.

Оттогава като ми става така,  го изстисквам подутото с памук  Sick  не ми се ходи на зъболекар.  А симптомите са болко в гърлото и трудно преглъщане, зашото гнойта от зъба се стича в гърлото  Confused 


# 280
dtti  песничките са супер свежи и готини.Благодаря ти много.

# 281
  • Мнения: 100
Новата тема е почти готова...
Тоя път ще я публикувам точно преди да я сложа тук...  Mr. Green

Коя мама е насреща - бързо бързо в темата гореща.....   Party
 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=310026.new#new

Да видим днес коя е бърза и  първа в темата се върза??????  Joy

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 23:33 от Eye of Ra

# 282
  • София
  • Мнения: 18 055
Здравейте момичета,
Аз след работа пак скиторих с девойките..Заедно с приятелката ми рожденичка, съпруга й и сина й ходихме на ресторант, а после макар и преяли не простихме и на сладоледите Пианеди до нас Rolling Eyes
Бях ви обещала следобяд да ви почерпя виртуално с производството на щерките/изфабрикувано уж под зоркия поглед на мама и баба/, ама работата ме завъртя и не смогнах..Та го правя сега.Не бъдете много критични,щото все пак тричките вместо да правят, повечко разваляха... LaughingРазсипаха част от компота от ананас, натрошиха блата,а най-голямата мазня беше с шоколада.Докато трошаха парченца шоколад и ги пускаха в киселото мляко, последния се топеше ли топеше, а те волно или неволно бършеха ръчички в придвидливо поставените от мен кърпи и покривки.. Та затова ще извините неестетичната кърпа под чинията..Хем поорязах снимката, та да се не видят петната, ама... Wink Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=259143
Амал,много се радвам, че се включи.Дано всичките ти неразположения, свързани с бременността скоро отшумят, та да си отдъхнеш!И наистина хапвай, че тоз бебок и той трябва да се храни! Heart Eyes
Малееее, отворихте най-ненавижданата от мен тема за зъболекари..Аз ги посещавам, колкото и да е безотговорно и разрушително за самата мен, само ако ще мра..Ужасен страх, насаден още от ученическите ми години, когато училищната зъболекарка ме одра с машинката..Години наред все нея обвинявах, ама като се познавам, ще да съм мръднала, нали съм шуга.И съответно резултатът е налице.Скоро сигурно ще се наложи да си изградя две мостчета или пък чейненце... CryТолкова се надявах щерките да са взели на татко си зъбите / в устата си има цифром и словом една пломба/, ама не биде..Не ги е страх, ходят спокойни на зъболекар, ама са с калпави зъби.Каката на 11 год. вече има пломба и на постоянен зъб ooooh!А утре на една от близначките ще режат френулума, т.е юздичката, тъй като е закачена твърде ниско и разделечава предните два постоянни зъба..А тя лудата се радва, щото зъболекарката /днешната рожденичка/ й казала, че заради двете шевчета е препоръчително да хапва мека и студена храна, т.е СЛАДОЛЕД! Party
Рали,с нетърпение очаквам новата тема, предусещам аз, че ще е по-така... Wink
Хайде да спирам, че  се поолях..Лека вечер на всички ви и чао - Засега..После пак ще се мярна, знам си.., да инспектирам нощните птици.

# 283
  • Мнения: 8
Привет, момичета!!!!!!!!!!!!!
МНОГО, МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕКРАСНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ПРАЗНИКА НА МОЕТО МОМЧЕНЦЕ!!!!!!!!! smile3525 smile3525 smile3525
РАЗПЛАКАХТЕ МЕ ОТ УДОВОЛСТВИЕ, МНОГО СЪМ ТРОГНАТА!

Още веднъж - Огромни благодарности за поздравите и пожеланията!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Докато ми остане време да пиша и вие приключихте и нова тема.................... Браво на вас! Преминах набързо през темата. Сега се връщам да чета....................но докото чета, да не приключите и новата............ Wink

Общи условия

Активация на акаунт