Слънце лятно напича, а СВИщовлийче на море ще тича

  • 11 820
  • 286
  •   1
Отговори
# 195
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Руми, скоро правила ли си шопинг по плевенските магазини??? Трябват ми патъци за Димана и се чудя да потеглям ли натам newsm78
Dididi още не е родила, вчера пиеше кафенце Grinning
Къде ги намирате тези работни места в Свищов се чудя?

# 196
  • Мнения: 11 679
Миме има едно магазинче в "Дома на книгата" на първия етаж, точно срещу " Малките гъзарчета " . Само за обувки е и има всякакви модели. Трябва да са заредили вече  Peace

Току що видях Миша - в едно много сладко магазинче за детски обувки. Ново. Само, че нищо не можах да избера за Лили  Cry Пустия 27-28 номер нито при малките серии, нито при големите  Rolling Eyes

# 197
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 HugАз пък да ви се похваля ,купих страхотни боти на Дуда от Михаелка!Български са и са видимо доста здрави и красиви!Но са н23!И тя си ги харесаа много и цял ден ги гушка! Hug Hug Hug

# 198
  • Мнения: 883
Не съм родила, да...  Sad Не знам какво става! Не знам до къде съм? Имам зверски киселини, а док ми изписа фамотидин. Но на листовката пише, че не са за бременни и кърмачки.  Shocked Пих първите два дни, сега се чудя вече... Док няколко пъти каза, че за секциото е добре да не е започнало раждането и да си избирам дата, а в петък каза, че трябва да има разкритие?!? Shocked Shocked Shocked
Това е за сега. Иначе съм добре.
И аз искам на панаир, ама ще го пропусна.

# 199
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 preggo Диди,не се притеснявай-ще излезе мацката,явно е срамежливка!!!Ти ще имаш най-хубавия подарък от панаира-принцеска  ylinfant
А колкото до киселините-и аз имах такива и си спомням че ме караха да ям лимони,но не помня супер много да ме е облекчило!!!! Thinking
Още малко стискай и всичко ще мине!

# 200
  • Мнения: 2 015
Здравейте момичета  bouquet!
Е, по малко я бутаме темата Hug!
 Хвърчило, даже не съм я чувала тази оптика.
 rummi_pl, тази серия е доста търсена и се надяваме началото на Октомври да заредим с хубави ботушки от нея серия Peace.
dididi, още малко остана.Пожелавам ти леко раждане Peace!
mama_mima, ела да видиш какви патъци има и при мен, пък може и да си харесаш нещо Heart Eyes.

# 201
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Здравейте момичета  bouquet!
mama_mima, ела да видиш какви патъци има и при мен, пък може и да си харесаш нещо Heart Eyes.

Да дойда, ама пак не казваш къде точно!!Трябва ми номер 29 или 30. Ако искаш може и на ЛС  за да не излезне като реклама. А какви са обувките детски, дамски ,мъжки??? Ей, че ме гложди любопитството Sick
Dididi, ако се вярва на стари приказки от бабите на твоята мацка сигурно и расте сега косата. Не знам дали сте я чували тази приказка но когато имах киселини с първото бебе така ми казваха. Синковеца се роди с набола почти първи номер коса. Вторият път нямах киселини а госпожицата се роди с дълъг и тънък  кичур влизащ и в очите Grinning

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 21:08 от mama_mima

# 202
  • Мнения: 362
  Привет момичета!!!!!! Пиша Ви вече от новия ни дом  Simple Smile,от една седмица вече живеем в къщата все още свикваме с новата обстановка и ние и Явор.Все още половината от багажа ни е в чували,кашони Confused хич не ми достига времето,но гледам с Явор да се разхождаме докато е още хубаво времето,че лятото май свършва вече(егати дългото изречение дето сътворих)  Laughing. Иначе сме добре.
 Мими магазина където работи Михаелка е нагоре от Свобода срещу горния магазин Шери нали има едно тото и там зад тотото(ох дано ме разбра),наистина има готини обувчици.
 Диди стискаме палци за теб  Praynig всичко ще бъде наред.
 Руми купихме кухня от вашия магазин,много са любезни момичетата от магазина на велишана Peace
Яни благодаря за поздравите за новия ни дом и да ти се връща и на теб пълна къща с бебета  Mr. Green
Ferarra честит нов дом и на вас  bouquet нека е изпълнен с много спокойствие и усмивки.
Хвърчило и аз незнам телефони на тази оптика,дано някой намери.
 За среща май няма да успея по скоро съм за дневна среща,но май много се разминаваме в гафиците всички Thinking


   Е май много писах,надявам се да не съм пропуснала някой.Лека вечер на всички  Hug
 

# 203
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Цитат
Яни благодаря за поздравите за новия ни дом и да ти се връща и на теб пълна къща с бебета 

 Е,поне ще ги разхождаме заедно Mr. Green

# 204
  • Мнения: 2 015
Мале, още сме с лятната тема ooooh!!
Днес бяхме на гости.Сестра ми има имен ден, та си хапнахме и пийнахме подобаващо.Ама като пийнах две чаши бяло винце и така съм спала, че сега се чудя какво ще правя цяла нощ Rolling Eyes.Май малко ми се мотае главата, ама от виното ли е или от съня по никое време newsm78?

# 205
  • Мнения: 883
Лятна тема... ама скоро и панаир иде, нещо есенно, винарско...  Wink
Мише, така и така не ти се спи - вземи та направи нова тема. Или трябва да стане 15 стр.?!?

# 206
  • Мнения: 2 015
Или трябва да стане 15 стр.?!?
Аха, а до 15-та има още доста ooooh!.

# 207
  • Мнения: 883
Ами ако взема да родя и докато ме поздравите... и докато ви разкажа и ще станат ...  Hug Wink
Между другото вижте какво правят другите кметове ... - http://varna.dir.bg/2008/09/14/news3377060.html

# 208
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 Partyми Диди айде раждай,че да минем в есенна тема Party
Бъзикам се,всичко с времето си! Peace

# 209
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 HugЗдравейте мами!Вижте какво хубаво време днес!Насладете му се  bouquet
http://media.snimka.bg/0700/007655443.jpg

Общи условия

Активация на акаунт