Слънце лятно напича, а СВИщовлийче на море ще тича

  • 11 811
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 362
 Нимфетка дано всичко вече е зад гърба Ви и да не се повтаря  Praynig Hug.Свекърва ми е санитарка временно в детско (иначе е  в родилно) казва се Янка с дълда черна коса може да сте се засекли на някое от дежурствата й.
 Ние да чукна на дърво пу пу сме вече по добре,не повръща,не дриска рядко и хапва повече надявам се това чудо да е вече лош спомен  ooooh!,че направо се измъчихме.
 Моля се всичките ни деца да са здрави и да се радваме на лятото   Nature Sunny 1swing
     Явор заспа аз отмарям с едно кафе  Coffee

# 31
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Здравейте момичета   bouquet Някои от вас ме питаха от какво друго имат нужда децата от дома за който събирахме проходилки. Ето малко инфо ДМСГД - гр.Дебелец - 145 деца от 0 до 3г
имат нужда от бебешки пюрета всякакви,сухо мляко заместващо майчината кърма,каши,биберони,проходилки,микровълнови фурни,бебешка козметика

Това е от мен засега  Simple Smile Лек ден на всички!

# 32
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Като гледам нещата за дома в Дебелец не са скъпи. Мисля че не е проблем да отделим по 2 лв. за шише или залъгалка newsm78. Проходилка нямам, но за пюретата и кашите санитарно разрешително за качество не се ли изисква при такова дарение?
В трескаво очакване сме на резултатите с оценки а за регион В.Търново все още няма никаква информация Sick

# 33
  • Мнения: 1 616
Нимфетка дано всичко вече е зад гърба Ви и да не се повтаря  Praynig Hug.Свекърва ми е санитарка временно в детско (иначе е  в родилно) казва се Янка с дълда черна коса може да сте се засекли на някое от дежурствата й.

Разбира се, че я знам - познаваме се още от раждането на сина ми. Сега се смяхме, като си спомняхме как тръсна земетресение и с бебетата тичахме навън в студената октомврийска вечер. Освен това се познават с майка ми от години, защото брат ми и Тихомир служиха заедно. Да я поздравиш! Hug

# 34
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2  bigdance2



 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

Хайде и ние да почерпим!!!!Днес ставаме на  1 годинка!!!!!

# 35
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Честита рожденничка  ura Нека Вилиянка расте здраво и много щастливо дете за радост на мама и тати  smile3525

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 10:13 от ferarra

# 36
  • Мнения: 2 015
Честита рожденничка  bouquet!Нека ти е жива и здрава, което е най-важно Peace!Да ти носи много радости в живота на теб и нейния татко Hug!

# 37
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Като гледам нещата за дома в Дебелец не са скъпи. Мисля че не е проблем да отделим по 2 лв. за шише или залъгалка newsm78. Проходилка нямам, но за пюретата и кашите санитарно разрешително за качество не се ли изисква при такова дарение?
не искат такива документи  Simple Smile приятен ден   bouquet

# 38
  • Мнения: 362
  Честит рожден ден на Вилиянка!!!! Да е жива,здрава,весела и игрива!!!!   newsm38 newsm59

# 39
  • Мнения: 883
Честит рожден ден!
Да е много здрава и щастлива! Да е румена, игрива! Да е радост най-голяма и на татко и на мама!!!

# 40
  • Мнения: 49
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИЛИЯНКА  bouquet!!!
Да ви е много палава и винаги да радва мама и тати!

P.S.Дайте да съберем по 5лв. и да купим най важните неща за децата

# 41
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
  party023  party023  party023  party023  party023
Благодарим на всички за милите пожелания!!!На всички пожелаваме весели игри!!!
 1swing 1swing 1swing 1swing 1swing 1swing 1swing

p.s.Аз ще ви дам 5 лв

# 42
  • Мнения: 2 015
Аз ще дам и 10лв. щом се нуждаят дечицата.
ferarra, на тебе ли да ги даваме?Не се съмнявам, че ще купиш каквото е необходимо.Дай на лични телефон, за да ти се обадя.

# 43
  • Мнения: 362
 ferarra събира парите,няколко майки днес я срещнахме и дадохме,тя ще задейства купуването и изпращането.
 Явор спи,аз готвя и почивам  Wink

# 44
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Здравейте мамчета  Simple Smile Да ви се похваля, вече имаме 20лв в касата  Simple Smile Предлагам след като съберем паричките да обсъдим какво точно да купим. Хайде чао засега. И аз отивам да готвя  chef

Общи условия

Активация на акаунт