Слънце лятно напича, а СВИщовлийче на море ще тича

  • 11 822
  • 286
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 46
Има ли това лято работещ басейн в Свищов. Искам да заведа малките на детски басейн, но чух от някъде, че на Русалка не работели басейните. Не знам и тези на Ловната дали работят.  Ако има такъв, то каква е цената и топла ли е водата, че миналото лято ги простудих в Русалка. Когато ходехме водата все беше студена. А сега след морето сме на вълна басейни и като ги пратя там искам да ги водят в почивните дни. Кажете ми впечатленията си, моля.

# 91
  • Мнения: 362
   Момичета минавам да почерпя днес имам рожден ден   party023 Wine Glass
     

# 92
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59
Честит Рожден Ден,Наталче!Да си все така грижовна майка и добра приятелка!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 93
  • Мнения: 2 015
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59
Честит Рожден Ден,Наталче!Да си все така грижовна майка и добра приятелка!
 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Peace
Весело изкарване Hug!

# 94
  • Мнения: 0
Честит рожден ден Натали, бъди много щастлива и обичана мама и жена от твоите мъже! Весело изкарване на вечерта.       bouquet  bouquet  bouquet

# 95
  • Мнения: 11 679
Честит Рожден Ден ! Бъди здрава, щастлива и желана !

  bouquet Желая ти прекрасна празнична вечер   bouquet

# 96
  • Мнения: 2 140
 bdbaloni,Наталия!
Бъди здрава,обичана и много приятно изкарване на празника!

# 97
  • Мнения: 49
Малко на патерици  newsm59!!! Да си жива ,здрава и много обичана.

# 98
  • Мнения: 84
Здравейте мами!
Нас днес ни изписаха от болницата. Вече сме (уж) здрави, само че незнам как ще се престраша да изведа Ралица междо другите деца да не лепне пак нещо. Много тежко го изкарахме тоя път, а и за нейните година и 5 месеца вече трети път лежим в болница. Важното е, че вече се оправи и започна пак да бесува.

Честит рожден ден на Вики (на патерици)! Да е жива и здрава и да радва мама и тате!

Честито и на Наталия (пак на патерици)! Да си глезена и обичана мама и съпруга!

# 99
  • Мнения: 362
  Благодаря на всички за пожеланията,много сте мили  Hug.Дано всичко което ми пожелавате да стане  Laughing
  Благовеста от какво сте били болнички? Confused Дано всичко е зад гърба ви вече  Heart Eyes.Ох само вируси в тоя град какво е това чудо ooooh!

# 100
  • Мнения: 2 015
  Ох само вируси в тоя град какво е това чудо ooooh!
Моя от като се е родил само от вируси ми е боледувал.Вкъщи дори спим на климатик и нищо.Междо другото последно аз лепнах нещо в Полувисшия.А от как се е родил малкия всички вкъщи се редуваме свекървата, мъж ми, аз, малкия и пак наново в омагьосания кръг.Докът си го предадем всички ooooh!.Сега сме добре, но все се питам до кога newsm78!

# 101
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НАТАЛИ newsm51! С малко закъснение но е поздрав от сърце!
Аз успях да стегна багажа за утре и само за едно се моля да случим на добро време за  grinning039 ,че като гледам прогнозите май само Wear Umbrella Sad
Спокойна седмица на всички мами а болните дечица да оздравяват! Ще се "видим" на 4 август а защо не и почерпим!

# 102
  • Мнения: 2 015
Купих си нов фотоапарат, а днес бяхме на село, та реших да го изпробвам.Ето, може да се посмеете малко-селски туризъм

# 103
  • Мнения: 2 140
Страхотни снимки,Михаела!
Особено като видях Picture 511, голяма носталгия ме хвана. Cry
Не съм ходила във Варна от м.10.2007г.

# 104
  • Мнения: 199
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВЧО НА ПЕПИТА! newsm59  bigdance2

Петя, пожелавам ти да расте много здраво и щастливо дете!

Общи условия

Активация на акаунт