Отговори
# 720
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ!!!
Днес се добрах до нещата си най-сетне! Великолепни са! Влюбих се! Heart Eyes Цял ден се разнасям с единия потник. Мъжа ми също много си хареса тениската. А качеството на платовете и на щампите е страхотно!

Страхотни сте!  bouquet

# 721
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Честита седмица на кърменето на всички ви. Аз с голямо закъснение разбирам за поръчката на тениски и чанти  Sad ако ще се прави втора поръчка, ще участвам  Simple Smile

# 722
  • София
  • Мнения: 320
И аз изпуснах  ooooh!, така ме е яд  Sad
Нещата са много красиви и при втората партида (есенно-зимната) на всяка цена ще искам да се включа.

# 723
  • Мнения: 6 206
И сега - въпрос малко късно
Може ли да се поръчва допълнително, има ли изостанало нещо?
Бебешки бодита, дамски нещо, така под тезгяха  Simple Smile

# 724
  • София
  • Мнения: 246
Вижте каква нова тениска си има Габи.



# 725
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 205
Mного благодаря за намерените ми потници  на Шаманката![/
color]

Можех и на ЛС да ти пиша,но заслужаваш похвала пред строя!
БЛАГОДАРЯ!
Нещата са страхотни и с гордост ги разхождаме Simple Smile

# 726
  • Мнения: 4 971
Ей, тия потници направо през носа ми излязоха. Вчера докато правих втората среща за раздаване ни дигнали колата. Няма да ви казвам какво ми чуха ушите от страна на мъжото... Sad То не, че някой друг беше виновен освен него, но естествено аз бях обвинена ЗА ВСИЧКО. Съответно глоба, акт и т.н., а дори не беше спряна на булеварда. Това като капак на целия ужасен ден. Извинявам се, че помрачавам настроението, но имах нужда да споделя...
Иначе се киприм с тениските и потниците и много гордо обясняваме на незнаещите!

# 727
  • Мнения: 2 818
Нещата са прекрасни!!! Благодаря и аз най-съдечно!!!  Hug Heart Eyes Киприхме се ние по морето  Mr. Green

# 728
  • София
  • Мнения: 830
И аз искам да изразя благодарности на Шаманката, която впрегна всички усилия и собственото си семейство, за да получа поръчката си.
 newsm20 newsm20 newsm20

Днес дори съм на работа с потника, макар че метнах една риза отгоре, че сме с дрескод, ама на кой му пука  Mr. Green

# 729
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 858
Ако някой в София или Бургас има копие от диска с дългия ЛЛЛ клип, сега е моментът да каже:)

# 730
  • Мнения: 10 769
Момичета, ще има ли още потници?

# 731
  • Мнения: 3 718
zigizagi, няма да има. Шаманството отива на море  newsm41
По този повод има още няколко неприбрани поръчки в мен. Magrat, Vercho, Веселушка, shoshi84, Р0кси, трите чанти на hrisiv.   Трябва да си ги вземете, защото изчезвам следващата седмица и нямам идея на кой да ги оставя.

# 732
  • Мнения: 94
Шаманче, ако момичетата не смогнат да си ги вземат преди да заминете, може да ми ги оставиш на мен. Ние ще сме си в София до края на август. Подвизаваме се между Младост и Разсадника. Ако мислиш, че е удачен вариант, взимам ги. Grinning

А на вас, приятна почивка Hug

# 733
  • Мнения: 1 735
Някой може ли да ми прати pdf-и или jpg-ци с картинките на тениските и потниците?   bouquet
Поща: falcet@gmail.com

# 734
  • Мнения: 392
Момичета, не ми става потника!!! newsm45

Уж си мислех че XL е достатъчно голямо за мен, но уви...
Така че, ако някой иска един потник с печат 1, размер XL, да ми пише на ЛС. Предвид това, че съм го прала, гладила и обличала 1 път за проба, го давам за 5 лв
За ориентировка на кой ще стане - гръдната ми обиколка е 113см, висока съм 176 см и потника ми е тесен и къс (ръкавната извивка ми е малка)

Общи условия

Активация на акаунт