Стара Загора 52 - С водка, бира и Юрая ще посрещаме Джулая!

  • 13 200
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 280
Лабрадор,само двама-трима са най-големите ентусиасти,дето издържат в момента на жегите.Другите обикновено вечер се присъединяваме.А ти кой си,апропо?И на мен ми е интересно да те видя.Много ми харесва подписът ти.

Единичке,аз откакто пазя Иван само от улиците и го оставям да се търкаля до насита навсякъде,съм доста по-спокойна.Само дето не е лошо да поотслабна малко,ама...

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Като говорим за вечерно излизане да обадя, че тази вечер сме на хубавото заведение със зелената градинка в Хрищени. Вече се разбрахме с Даниел и Херка.
Други мераклии?
Лабрадор? Тъкмо да преведеш точно втората част от подписа ти, макар да подозирам значението  Grinning

# 17
  • Мнения: 109
Принцеске пак ли болести бе душко CryЯ се стегнете,че то така не може.

А биропиещите-не ходите ли на работа бе хора или си удължавате обедната почивка Laughing

Някой има ли информация дали на новия комплекс в Ягода има детски басеин,че в неделя ми се ще да си допнем д.....та във вода някъде Sunglasses

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Обедната почивка е един час бе Гери, тъкмо време за една бира, макар че рядко пием бира по обед. Обикновено врътваме неограничени количества кола.
За Ягода знам, че има нов комплекс с басейн, включително детски, но не съм сигурна дали за него питаш. Експри може да даде по-подробна информация (естествено Mr. Green), той имаше бизнес-взаимоотношения със собствениците.

# 19
  • Мнения: 280
От много време се каня,ама май няма да се наканя,така че реших да свърша работата поне наполовина.Който ме познава знае какви са техническите ми умения.Та проблемът ми е,че не мога да снимам едни картички,после да ги кача на сървър и да сложа линк към тях.И затова ще ви опиша за какво става въпрос.Знаете ,съдействахме,за да бъдат дадени едни пари от Клуба на работодателя,с които преди половин година купихме и подарихме на дома в село Петрово едни диванчета.Аз от тогава си поддържам връзка с директорката и бях дала моя домашен адрес  за кореспонденция.Та за Първа пролет и след това,за Първи юни жената ни изпрати едни много хубави картички -покани,да присъстваме на празниците им.Аз не бях тук за Първи юни и затова не съм писала във форума,а и не успях да отида.Ако ни канят за някакви следващи техни инициативи,ще се постарая да пиша навреме,за да се присъедини ,който иска.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
От много време се каня,ама май няма да се наканя,така че реших да свърша работата поне наполовина.Който ме познава знае какви са техническите ми умения.Та проблемът ми е,че не мога да снимам едни картички,после да ги кача на сървър и да сложа линк към тях.
Ако ти е важно може да ми ги донесеш в офиса. Ще ги сканирам и ще ги кача някъде, така че да са достъпни за всички.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Някой има ли информация дали на новия комплекс в Ягода има детски басеин,че в неделя ми се ще да си допнем д.....та във вода някъде Sunglasses

Комплексът се казва Терма... Хотелът отваря другиден... Тоест и целият му спа-комплекс... Басейнът (външният, щото има и вътрешен) работи от повече от месец... Има детски басейн... Водата е минерална и достатъчно топла да оставиш келешът да се кисне колкото си иска, без да се притесняваш, че ще се простуди... Ха сега дай пет лева...!

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
къде по-точно се намира това?

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
къде по-точно се намира това?
Не знам за кое точно питаш. За басейна не мога да ти кажа, но заведението, на което ще ходима тази вечер се намира някъде в Хрищени. Трудно ще го обясня. Ти само кажи, че ти се идва пък ние ще организираме екскорта ти Simple Smile

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Питам за комплекс Терма.
А за виждане .... утре към 10-11 няма ли да пиете кафе на бирхалето?

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз не, за другите не знам. Ще ходя на селска ваканция.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Събота и неделя бягаме по-далеч от Бирхалето... На Чифлика, например... Теб май те достраша... Като се каза, че ще плащаш бирата... Mr. Green

Терма се намира в с. Ягода... Движиш се по първокласен път Е85 на север... При село Ягода завиваш вдясно по третокласен път 5007... Слизайки от "детелината", подминаваш първата бензиногазостанция... Продължаваш нататък, подминаваш втората бензиногазостанция, която е по-голяма от първата... На 200 м след втората бензиногазостанция виждаш вдясно от пътя, навътре, на около 50 метра... Една постройка в цвят керемидено червено/светло бежово/бледо розово с голям двор и басейн... Това е комплекс Терма... Ха сега и ти дай пет лева... Приемам ги и в натура... Като уши с бира...

О-о-о, Роси, добре дошла... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 243
И аз не. Това вместо "запис".

Иве, спри Ави от ясла за лятото, за да се стабилизира малко. Нали нямаш повече изпити?

# 28
  • Мнения: 109
Благодарство за изключително изчерпателния отговор  bouquetЯвно ще плащам да видим само кога Mr. GreenЩе отидем да се поцопаме пък после ще дам отзиви.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Не че има какво да ви кажа ама да отразя вместо едно "запис-че" Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт