Стара Загора 52 - С водка, бира и Юрая ще посрещаме Джулая!

  • 13 275
  • 280
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 750
Асенце страхотни снимки Peace,а дъщери4ката ти е страхотна Hug.Малко сладко ангел4е Heart Eyes

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Асенце страхотни снимки Peace,а дъщери4ката ти е страхотна Hug.Малко сладко ангел4е Heart Eyes
Малко сладко англче, чиито рогца са скрити от къдричките   Grinning

Асе, много добре изглеждаш  Heart Eyes

Днес Бирхалето ще е към 13:00. Някой желаещ да се присъедини и да си поделим търпенето на Експри?  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 619
Аз продължавам с майсторите.Писна ми вече.Освен това съм на ръба на физическите възможности поради небивали досега болки в главата и зъб,неминаващи за повече от 3 часа....Ако не пиша скоро значи не съм оцеляла...

# 78
  • Мнения: 3 926
Ооо, рогцата направо си бляскат и се подават здраво Wink
Но мерси за комплиментите Blush Явно детето е взело хубави черти и от двама ни, но и проклетията на двата джинса..., ама нейсе - да ми е жива и здрава. Вече пита кога ще се ражда бебето Crazy
Джейди, хубава с дрехи, нали Wink Щото тумбака е почти гигантски Mr. Green А вече взе и да ми се яде сериозно... само дето нямам място да го побирам и току си връщам, за да си направя ooooh! Мани, бременски работи. Но днес реших, че ще си се изкефя поне на края на бременността и така си гушкам тумбата... аз й се кефя от началтото, де, ама сега взе да ми досвидява и да искам да си постои още малко Crazy И така - по последни данни ще раждам естествено (дай Боже) и трябва да устискам до края на юли, че докторът ми е в отпуск до тогава Grinning
ох, как ми се идва при вас... ама няма да ме огрее преди да измътя, защото хич не ми понася пътя вече. Последната трета от Шипка до София като се прибирахме от почивката направо ми взе здравето Confused
Но пък после ще дойдем с все наследника Sunglasses А татко ми е задвижил въпроса с апартамента, тъй че.... ама си траем - като стане - идваме на жилищен пазар Wink
Само Господ здраве да дава Praynig

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Какво друго, освен успех да ти пожелаем. И за жилищния пазар и за измътването. Grinning
А тумбака ти е повече от пИрфектен!

Иве, ще оцелееш, душко! Хич не се съмнявам в това  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 750
Днес Бирхалето ще е към 13:00. Някой желаещ да се присъедини и да си поделим търпенето на Експри?  Mr. Green
Жади абе само през деня ли се събирате newsm78,много жега бе душко Rolling Eyes.Дайте да се организираме някоя ве4ер след 19h.
По жъзможност някъде в Железник Mr. Green newsm53

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
И в Железник става, и след 19:00 също. Само мераци да има Wink

А ника ми е Jade! От испанскоро "ийхада", пренесено в английския като "Джейд". Означава нефрит - един камък дето лекува бъбреци и нервни разстройства  Wink

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 15:33 от Jade

# 82
  • Мнения: 11 344
И в Железник става, и след 19:00 също. Само мераци да има Wink

А ника ми е Jade! От испанскоро "ийхада", пренесено в английския като "Джейд". Означава нефрит - един камък дето лекува бъбреци и нервни разстройства  Wink
Нидей са фръцка толкоз. Тъй се пише на всички людски езици. На немски се чете Яде, на френски Жади и тн.
Другото му име е хематит. Mr. Green

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Нидей са фръцка толкоз. Тъй се пише на всички людски езици. На немски се чете Яде, на френски Жади и тн.
Другото му име е хематит. Mr. Green

Бъркаш за хематита, т.е. съвсем друг камък - черен на цвят, а нефрита е зелено-жълт в повечето случаи. Всъщност jade се използва събирателно за два вида камъни - нефрит и жадеит.

Ама какво ли съм заобяснявала за камъните, като не са те в основата на ника ми. Всъщност другите значения на думата точно в английския са "кранта", както и "кучка" и "невярна жена" Mr. Green

"Невярна жена" е много дълго, така че или си изберете между кранта и кучка, или ми викайте просто "Джейд" Wink

# 84
  • Мнения: 6 243
Имам въпрос - всъщност, два въпроса.
Знае ли някой място, където мога да предам хартия за вторични суровини.
И вторият - трябва ми голямо количество кашони. Откъде мога да купя нещо като 20 - 30 средноголеми кашона? Демек - има ли в града производител на хартиен амбалаж и ако има, къде е.

Снимки от морето - по-късно, че сега имам багаж за оправяне.

# 85
  • Мнения: 11 344
Хапке, доколкото знам от нашите Практикер имат така наречените кашони за пренасяне, предполагам, че ще имат и в местния.
За хартия - питай Вторични суровини, ако все още съществуват, ако не - из циганската махала.

# 86
  • Мнения: 6 243
Кате, доколкото зная, в Практикер няма такива кашони. Нали се сещаш, че не ми се обикалят магазини, за да събирам оттук - оттам по 2 - 3 броя.

"Вторични суровини" няма отдавна, а аз в циганската маала не стъпям. Нали се сещаш, че на всяко кьоше ще си намеря поне по двама мераклии да ми теглят една гора бой. Любовта ми към природата не е чак толкова голяма  Laughing Но и количествата хартия у нас са внушителни и не ми се ще да ги хвърлям в контейнера.

# 87
  • Мнения: 11 344
Ти ме хвърли в тъча! Shocked
Как така да нямат - при нас просто задължително всички строителни пазари от този тип имат дори 2 различни размера. Не мога да разбера как ще правят филиали без да поддържат един и същи сортимент.
Нямаш ли телефони да питаш в М. Бриколаж?

# 88
  • Мнения: 6 243
Тук има разлика в асортиментите на един и същи магазин в различните градове. И като говоря за разлики - става дума за цели групи стоки!!! Визирам Метро, например.

Но утре ще ходя и без това по строителни хипермаркети и специално ще проверя за това. (Дано си права - това ще е много по-лесно, отколкото да търся някой цех из индустриалната зона). В СЗ има вече таман няколко големи магазина за строителни материали - освен Практикер, и М. Бриколаж, и Практис, и Баумакс (който аз харесвам най-много). Отделно местните - Боруй и Багира, ама те се водят прости магазини  Grinning

# 89
  • Мнения: 750
Роси добре дошла Hug,как изкарахте морето?
За съжаление не мога да ти помогна  Rolling Eyes, втори4ни суровини мисля,4е няма ве4е в С.З.

Общи условия

Активация на акаунт