Стара Загора 52 - С водка, бира и Юрая ще посрещаме Джулая!

  • 13 250
  • 280
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 750
Херке тая ве4ер ще ходим да доуто4няваме менюто за рождения ден на Габи и няма да мога,утре пък ще 4акаме татито, но от другата седмица съм по свободна  и ще се разберем Peace

# 106
  • Мнения: 280
Асинко,изгуби се душо,домъчня ни за теб.Разбирам те напълно за пътуването.Този проход Шипка е толкова...абе със закон трябва да го забранят.Като си спомня връщането от Конференцията по кърмене в Плевен и пак ми призлява.Много сте хубави на морето!!!

Скоро и ние едва ли ще се появим на Бирхалето,защото Ивката си е вкъщи и по обяд вече е изнемощяла и и се спи.Ама вечер в Хрищени можем да се присъединяваме.Засега и кола имаме Wink Току виж и с Николета се запознаем.

Не знам при вас как е,но аз искам да изляза вече в отпуск.

# 107
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Злати, симпатяго... Hug
При пенсиониране - само тогава ще имаш отпуска... Като ги изпоожениш, па и преди да ти родят внуци... Mr. Green
И айде, тази вечер хрищенско, за преждевременна неколкочасова отпускчица...

Асето говореше не за прохода Шипка, а за пътя от град Шипка до село София...

Роси, за да не ни се сърдиш, че тази вечер отиваме без теб... Утре вечер ще отидем пак... Ще дойдете, нали...?

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 16:37 от Ekcnpec

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936

Експри, да не ми забравиш песничката!

Роси, добре дошла и от мен Grinning

# 109
  • Мнения: 6 243
Ето някои от обещаните "морски" снимки. Правени са преди един дъжд, затова небето е толкова тъмно:









# 110
  • Мнения: 750
Роси страхотни снимки Hug
Jade разбрахме,4е не си Жади smile3534,не се ядосвай толкова Peace

# 111
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Jade разбрахме,4е не си Жади smile3534,не се ядосвай толкова Peace

Да се ядосвам ли? Как ти хрумна това?
Ядосана ме е виждал само мъжа ми и то много рядко, защото в такива моменти предпочита да е извън периметъра ми на досег Mr. Green Laughing

Сигурно трябва да ползвам повече емотикони, щом само от написаното не може да се определи настроението ми. Всъщност последните дни ми е много хубаво и лигаво и отданва се канех да си кажа, че това Жади не ми харесва. Сори, че се случи на теб. Нищо лично  Hug

На мен първата снимка ми докарва най-много емоции, особено зеления цвят на морето.

Последна редакция: чт, 10 юли 2008, 17:58 от Jade

# 112
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 883
Хапке,страОтни снимки.Направо се размечтах..... Crazy
Да ви питам-някой ходил ли е в с.Полковник Серафимово/Родопите/и по точно във вила Кати?Или пък в посока Смолян-интересува ме как са пътищата до там,че ще сме с малки деца...някои от които повръщат по завоите

# 113
  • Мнения: 619
Или пък в посока Смолян-интересува ме как са пътищата до там,че ще сме с малки деца...някои от които повръщат по завоите
Ако изчакаш до 27-ми ще ти кажа за Смолян ...

# 114
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
До Полковник Серафимово има опъната магистрала... Шест платна в едната посока... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Естествено, че те лъжа...

Пътя до Смолян е приличен, със сравнително не много остри завои и малко дупки... Но си е планински път, който следва естествените завои на река Чепеларска...
От Превала през Роженските поляни и до Смолян има доста завои, но най-тесен и завоен е пътя от Смолян до Полковник Серафимово...
Задължително да снабдиш дечинята с торбички и да не им даваш много да ядат преди това... А е най-добре да спят по време на пътуването... Как ще ги накараш - не знам...

Най-скоро по смолянския път минаха Хера и семейството й... Онзи ден в неделя... Тя може и да се включи да каже как точно е бил пътя с прясна информация...

# 115
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 883
Принцесо,устройва ме.Ще чакам отзиви.
Експрес,благодаря за инфото. HugТо моите хлапета не ги бъркат завоите щот са свикнали през Шипка да пътуват,ама другите три хлапета дето ще идват повръщат.

# 116
  • Мнения: 619
Ако всичко е наред тръгваме на 21 и се връщаме на 26-ти.

# 117
  • Мнения: 280
Има едни таблетки против повръщане-Кукулин,хомеопатични.Сладички са и минава номера да кажеш,че са бонбони.Аз давам при такива тежки пътувания по едно три пъти на ден и вечерта преди пътуването също.Могат да се ползват и по време на бременност.

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Това Кукулин ми прозвуча почти като Антипохмелин...
Хи-хи-хи-хи-хи...
smile3532

# 119
  • Мнения: 619
Какво правите в тоз слънчев деееен?

Общи условия

Активация на акаунт