За кафявата линия на корема

  • 12 253
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 518
Е, да се сбогувам с надеждите за скорошното й изчезване! smile3516

# 16
  • Мнения: 2 849
При мне изчезна след 5-6 месеца .

# 17
  • Мнения: 5 393
Вече не си спомням, но доста време я имах. Поне 6 месеца след раждането, а може и повече да е било Thinking

# 18
  • Мнения: X
Първия път 6-7 месеца след раждането, сега още си стои, вече не я понасям.  Close

# 19
  • Мнения: 629
При мен се появи някъде в 5-ти или 6-ти месец от бременността. След раждането честно казано въобще не съм се и сещала за нея. Почти по случайност забелязах, че след 6 месеца все още я имаше, но вече беше силно избледняла. Така и не съм обърнала внимание кога точно е изчезнала напълно.

# 20
  • Мнения: 9 814
При мен не се появи, но по принцип линията изчезва индивидуално.
Но, за съжаление при някой жени остава за постоянно.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 185
При мен вече почти не се забелязва. Grinning

# 22
  • Мнения: 11 004
При мен се появи в последните месеци на бременността, но беше много бледа. Изчезна след около година.

# 23
  • Мнения: 1 512
При мене вече е леко поизбледняла и се надявам скоро да изчезне, но със стриите как ще се оправям newsm78

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз и първият път нямах и сега нямам, поне все още. За сметка на това обаче още първият път, пъпа ми се изду и покафявя и така си остана, стои ми като мръсен, а не е. Sick Сега отново е издут яко и е станал още по- кафяв...предпочитам линията май. Sad

# 25
  • Мнения: 441
При мен се появи в последните месеци на бременността, но беше много бледа. Изчезна след около година.
И при мен така  ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 910
Първият път изчезна след около година, а сега много се надявам да е по- рано.

# 27
  • Мнения: 1 311
А кога се появява, че аз още нямам? Забравила съм от първият път.
Някои жени нямат. Късметлиика! Laughing


Първият път се появи 28-ма седмица и изчезна около 3месеца след раждането. Вторият път се появи в края на 8-ия месец и все още се забелязва, макар и много слабо.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 588
При мен доста време си стоеше - не помня точно колко, но май беше към година. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 23
И аз като гледам май няма да имам ама и моя пъп е доста кафевичък за сметка на това де Blush

Общи условия

Активация на акаунт