Киста на plexus choroideus -ПОМОЩ

  • 5 372
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Благодаря ви момичета- надявам се да сте прави Hug Това ще се разбере единствено след амниото.

Не бързай с амниото! Всичко ще е наред!  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 165
От все сърце ти желая  всичко с твоето бебче да е наред  Praynig Praynig Praynig
Както Дианчето те посъветва, консултирай се с Димитрова  Peace

# 17
  • Мнения: 827
Наистина се поуспокоих , адски много ви благодаря- дано Нана да е права и да е било само още едно премеждие в моя живот (дано всичко завърши добре) Praynig
Много ви благодаря Hug Hug Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Дано всичко с бебчето ти е наред! Praynig Hug

# 19
  • Мнения: 827
Мими аз имах записан час при него за 14 юли, така че според мен ще ме приеме по рано, но не знаех че прави амнио.Задължително ще му звънна утре и ще се консултирам с него.

# 20
  • Мнения: 160
ladybebi , Hug силно те прегръщам и бъди сигурна,че всичко е наред на бебчо.Очакваме добрите новини след прегледа при Марков.

# 21
  • Мнения: 1 938
Стискам палци!
Сигурна съм, че всичко ще бъде наред! Hug

# 22
  • Мнения: 98
Прави, но не на всяка цена-той ще ти каже. На мен много ми помогна издейства да ми го направи 2 дена след прегледа; водех се в болница, а не бях-един лев не ми взе. Но...ако не се налага-няма смисъл от амнио-той ще каже.
Успех-пиши непременно какво е станало! и спокойно Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 418
дано всичко да е наред!аз също мисля,че ако беше сериозно щеше да има и други отклонения. иначе и аз бих те посъветвала да идеш във Фемина. Там апаратът е много добър и всичко се вижда много ясно, а за Марков съм чувала само добри думи. направи си БХС, но с амниото не бързай, защо има риск за бебчо все пак. Питай доктора как да постъпиш.
 Hug

# 24
  • Мнения: 3 416
Миличка,знаеш,че сме с тебе и си чакаме бръмбарчето живо и здраво! Praynig Не се тревожи,мисля,че всичко ще си дойде на мястото! Hug

# 25
  • Мнения: 1 311
Аз и в другата тема ти писах, но и тук ще го напиша:

Лейдибейби, миличка, освен да ти кажа за успокоение, че Станев в 40 седмица ми измери главата на бебето по-малка отколкото в 37-ма


Стискам палци! Всичко ще е наред!

# 26
  • Мнения: 681
Лейдибейби,стискам палци миличка и знам,че всичко ще е наред  Praynig Не се притеснявай,сигурна съм,че след няколко месеца ще гушкаш едно крсиво и здраво бебче и ще си отдъхнеш от всички притеснения  Peace Кураж миличка и не забравяй,че всички Ноемврийки сме с теб  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 804
Лейдибейби, ще се моля за малката топчица  Praynig Вярвам, че всичко ще е наред и с две ръце подкрепям mimi22. Отиди възможно най-скоро при Марков и се примоли да те прегледа. Стискам палци и чакам добрите новини  Hug

# 28
  • Мнения: 766
Лейдибейби и аз да те успокоя - в същите седмици на бременността ми и при мен след ФМ се оказа че дъщеря има  2 кистички, а сега  една малка хуна, която не спира да си тататка и бабатка и да тича и прегръща децата на площадката  Hug
Както са ти казали момичетата - няма нищо не нормално в наличието на тези кисти, просто са по-рядко срещани.
Преди аимоцентезата  задължително си направи  БХС, консултирай се и с друг специалист / но добър, а не псевдо лекар/  Peace
При Ина кистичките изчезнаха към 24-26 седмица  Peace
Сили и успех ти пожелавам  Hug
Всичко ще е наред   bouquet Hug

# 29
  • Мнения: 2 746
Дано всичко да е наред! Ако има време все още направи амниоцентеза. Peace Но първо задължително иди на още една ФМ при някой известен специалист - Мазнейкова, Марков,Димитрова. Hug

Общи условия

Активация на акаунт