Дързост и красота-10 ....или Брукаситини вълнения!

  • 29 235
  • 597
  •   1
Отговори
# 90
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ами забележете,кучето е на 15 години...дали нема нещо общо с възрастта на дъщеря и?Нещо майка и е направила навремето,да знаете!Мръсница!

# 91
  • Мнения: 4 784
Забелязвам някои хора спряха да пишат в темата след като ги резнаха newsm78......Ясвно са си изливали коплексите,а не че са били привърженички на тоз и онзи......
berina, иска ти се, ама нееее  Mr. Green
На релакс съм и влизам от време на време да ви чета и то през телефона, та ми е трудно и да пиша, за радост на повечето от вас. Комплекси нямам за избиване. Казано честно всичко ми е наред  Blush Embarassed Simple Smile
Yanoren   bouquet  bouquet, разчитаме на теб, Джиндж ще липсва за известно време!

Кучето да не би да е било подарък от Рич и за туй сега да й е мъчно на Саманта?

# 92
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Samantha grew up in Los Angeles, and was a friend of the Forresters. She was sent away to New York at seventeen after getting pregnant, and when her baby was born, she was told he died. She tried to write to Hector, the baby's father, at the 'new address' her mother provided her with, only to have her letters returned. She never forgot Hector, but tried to move on with her life. She became a well-known interior designer, and returned to Los Angeles years later with her little dog Pucci. After a short-lived crush on Ridge, the death of Pucci brought out the truth that Samantha had hidden for years about her baby daughter. When she ran into Hector in Los Angeles, it brought back all the memories, and she didn't understand why Hector was so angry with her, until the two finally talked and she realized that her mother had lied about her baby being dead and had given her to Hector, saying that Sam didn't want her. Sam and Hector reunited and got engaged to be married, but then Sam dropped out of sight. Hector later revealed to Taylor and Darla that he and Samantha hadn't worked out because Sam had wanted all the material things in life, and he wasn't able to give them to her. So Samantha left Los Angeles and returned to New York, where Caitlin later joined her.
Който  разбира повече,да преведе.Аз схванах от всичко само,че навремето майката на Саманта я е излъгала,че бебето било умряло и после го дала на Хектор,на него пък казала че Саманта не го иска...??? Май ще излезна права.

# 93
  • София
  • Мнения: 270
А майката на Саманта не е ли пак известна актриса? Забравих й името, ама май и тя играеше в "Далас".
Ако съм видяла добре с едно око, де  Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 4 556
Саманта е отраснала в Лос Анджелис и е приятелка на Форестърови. На 17 е изпратена в Ню Йорк, след като забременява, а след като детето се ражда, й казват, че ТОЙ е починал. Тя се опитва да пише на Хектор, бащата на детето, на "новия адрес", който майка й дава, но писмата се връщат. Тя никога не забравя Хектор, но се опитва да продължи живота си. Става известен интериорен дизайнер и години по-късно се връща в ЛА с кученцето си Пуци. Rolling Eyes След кратка афера с Ридж става ясно, че Саманта Samantha had hidden for years about her baby daughter (това в какъв смисъл? newsm78). Когато тя случайно среща Хектор в ЛА, спомените й се връщат и не разбира защо той й е толкова ядосан, докато двамата най-накрая разговарят и тя осъзнава, че майка й я е лъгала, че детето й е мъртво и че го е дала на Хектор, казвайки му, че Сам не го иска (бебето). Сам и Хектор се събират отново и се сгодяват, когато Сам изчезва. По-късно Хектор разкрива на Тейлър и Дарлита, че нещата между него и Сам не са провървели, защото Сам искала само мат'риални неща от живота, а той не бил в състояние да й ги осигури. Либоф, ръйш ли... Rolling Eyes Така че Сам напуснала отново ЛА и се върнала в НЙ, където дошла и щерката.

# 95
  • Мнения: 4 496
Пропуснах и аз една седмица и ся тъна в недоумение-верно ли Саманта е майката на Кейтлин?!?!?

Аха...и както може да се предположи нейната пък майка е почти копие на Стефани по скрити ходове...само дето Саманта уж влюбена в Ридж цял живот, пък накрая тийн-майка с бебе от друга "голяма" любов Simple Smile Съвсем за балъци ни взимат!

мис арк, добре си се завърнала у дома!

Ланче, нали писа преди време, че ще излезе, че Саманта и Кейтлин са сестри? Поне аз така си спомням.... newsm78
Актрисата, която играе майка на Саманта,  наистина игра в "Далас", беше жена на Джей Ар/онзи мръсник/...
Ах, мразя я тази градска мръсотия...На десетата минута вече съм.... ooooh!

# 96
  • София
  • Мнения: 10 062

Ланче, нали писа преди време, че ще излезе, че Саманта и Кейтлин са сестри? Поне аз така си спомням.... newsm78

Ах, мразя я тази градска мръсотия...На десетата минута вече....

Нееееееееее, майка и дъщеря са, но още не знаят.

А майката на Саманта не е ли пак известна актриса? Забравих й името, ама май и тя играеше в "Далас".
Ако съм видяла добре с едно око, де  Rolling Eyes

Да, Сю Елън Юинг, жената на Джей Ар. Линда Грей се казва.

# 97
  • Мнения: 4 496
Еее, аз едно нещо ще запомня, и то ще се окаже невярно. Виж тук какво си писала: smile3508  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=301593.msg7725666#msg7725666

# 98
  • София
  • Мнения: 10 062
Ами да, дъщеря на Хектор и Саманта съм написала...само многоточието съм изпуснала Simple Smile

# 99
  • Мнения: 4 496
Представих си многоточието и си дойдоха на място нещата! CrazyТака вече може...
Ама тези хора по на колко години раждат първо дете бре?! Саманта изглежда на около 25, а дъщеря ́и е на около 16... ooooh!

# 100
  • Мнения: 317
A пък аз вече съм на работа Sick Crazy
Да се връща Джинджи, че да ми разказва hahaha
Мис Арк, издирвам един клип......ти го беше пуснала линка.......беше от един клип с Тейлър и Рик......помниш ли  newsm78
Много ще се радвам, ако пак ми го пуснеш  Hug

# 101
# 102
# 103
  • Мнения: 1 217
Е те тва изби рибата. #Shocked doh smile3556

# 104
  • Варна
  • Мнения: 482
запис   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт