Отговори
# 30
  • Мнения: 158
Ще се обърна към човек, на който имам доверие и мога да разчитам. С други думи към човек, който ме познава лично - било роднина или приятел. Човек, на който му ПУКА за мен. Слава Богу има такива около мен!  Peace

Психолог може ли трайно да помогне на някога - много се съмнявам newsm78

# 31
  • Мнения: 4 451
Аз гласувах с втора опция. Преживяла съм нещо подобно. Моето ежедневие е тежко, грижа се не само за бебе, но и за дете със заболяване от аутистичния спектър (голямата ми дъщеря). Далече съм от роднини и приятелите от детинство. Та ми се случи в един момент да не издържа психически, сринах се буквално. Не ме е срам да кажа, че се лекувах от паническо разстройство и депресия, че посещавах няколко песеца психолог, който ми помогна не само да се отърва от медикаментите и болестите на душата (така да се каже), но и ми показа неподозирани качества, които никога не съм предполагала, че имам.

# 32
  • Мнения: 4 784
Не, че съм със закостеняло мнение, но в моментите, когато имам нужда от нещо като психолог, чудесно ми се отразява един проникновен разговор със сестра ми или мъжа ми, т.е. с най - добрите ми приятели.

# 33
  • Мнения: 1 121
Аз лично бих отишла на психолог Laughing

Но когато пускаш такава анкета, пропускаш един интересен факт, а именно, че в много случаи нещата опират до вяра и нагласа. Настроенията ни, погледът ни към живота, възприятията ни. И ако вярваш на баячки е достатъчно да отидеш - жената реално може да не направи нищо, но ти ще си толкова убеден, че те е излекувала, че моментално ще се почувстваш по-добре Laughing Вервай ми, за по-малките проблеми това помага много. За по-сериозните не знам, но познавам хора, с депресии, които са се оправили с помощта на баячки, даже промяната е осезаема Wink

# 34
  • Мнения: 4 454
Бях отвратена от грубото ти отношение и крайната липса на такт към една притеснена майка.Възмутена съм и от факта че си позволяваш да даваш оценки и диагнози без да имаш съответната квалификация или опит/което много си личи и в постовете ти/
С това си поведение създаваш впечатление на кофти човек,ако можеш и прецениш че искаш коригирай се!
По темата -първо при лекаря после ще видим.

# 35
  • Мнения: 5 940
Не ме е застигала такава ситуация, че да трябва да избирам. Дано да не се налага. Бих отишла първо на лекар, но човек понякога от безсилие прави неразумни  неща.

# 36
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Не ме е застигала такава ситуация, че да трябва да избирам. Дано да не се налага. Бих отишла първо на лекар, но човек понякога от безсилие прави неразумни  неща.
Наистина не бих искала да попадам в такава ситуация и първо към лекар бих се обърнала.

Общи условия

Активация на акаунт