бебето ми се извива назад!!!!

  • 26 610
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 034
не се задълбочавай над това "какво правят другите бебета", защото твоето не е техен клонинг, то си е индивидуалност. моят син на два месеца се гънеше в невъзможни положения, даже не помня вече в колко посоки - непрекъснато - и ядейки, и спейки, и играейки. тук няма практика да се звъни на когото и да било, да не говорим че на педиатър се ходи само с предварително записан час. така че, прочетох си из разните книжки за бебета, които имам и не видях нищо притеснително. не ми допада това поставяне на сериозни диагнози и плашене, което много лекари практикуват. не знам точно как се гъне твоето бебе, но то личи ако нещо го тормози - ако са колики движенията са резки, почти неуправляеми... ако е спокойно е по-вероятно да си изследва способностите и да усвоява нови неща - все пак бебетата научават за тялото си постепенно, те не знаят какво могат  Peace не казвам да не го следиш за проблеми, нито че хипертонията не съществува, но процентно такива сериозни нарушения на бебешкото здраве не са обичайни и имат не един симптом Stop

# 31
  • Мнения: 3 069
Големия ми син по този начин се протягаше и правеше по-късно опити да се обръща.

# 32
  • Мнения: 455
и при моя син беше така, постепено спря да го прави, нямам идея защо го правят
И двамата ни сина го правехя /малкия все още от време на време го прави/
Мисля, че е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт