Жените и майките им

  • 2 802
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Освен това тя е от типа елегантни жени - токчета, костюмчета, полички, докато в моя гардероб освен кубинки, дънки и разни спортни дрехи, друго няма да намериш  Mr. Green

Ние пък сме обратния вариант, аз съм "коконата", тя- хич Simple Smile А по характер сме направо от различни планети ooooh!
Визуално също не си приличаме изобщо. Структурата на тялото ни е съвсем различна, в лицето също не виждам особена прилика.

# 16
  • Мнения: 780
И да и не.Въпрос на гени.Майка ми, като структура много прилича на баба ми.Като ги погледнех в гръб бяха еднакви.Като характер- коренно различни.Майка ми е "джаста праста", докато баба ми беше "по-спокойна".Не зная дали ще заприличам на майка си.По структура- може би.Като характер- едва ли.Маниерите ни са сходни, но сме много различни.

# 17
  • Мнения: 3 621
При нас, изобщо не е вярно, аз ама никакне проличам на майка ми , нити тя на баба ми.Свекърва ми също не прилича на майка си.

# 18
  • Мнения: 1 699
Цитат
В общи линии е вярно. Същото е при бащите и синовете - ако някоя жена иска да види мъжа си след години да погледне свекър си.
newsm47 По мои наблюдения има доста такива случаи.(е индивидуално е )
А за жените и майките им мисля че също е индивидуално.Например аз в момента намирам много прилики с майка ми в характера и някои реакции в дадени ситуации.И сякаш колкото повече пораствам толкова по-добре я разбирам.
Борис ти да не си се разочаровал от тъщата(нали така се пада) и сега да те е страх жена ти да не заприлича на нея? newsm78 smile3506

# 19
  • София
  • Мнения: 71
Бе не знам за жените, но и бившия ми приятел и сегашния са копия на бащите си, и като външност и като характер.  Joy Абсолютно! Аз лично по нищо не приличам на майка си.

# 20
  • Мнения: 189
За мой ужас, при нас ще излезе вярно. Mr. Green
Визуално приличам на баща ми, но сама се усещам, че колкото повече минават годините, толкова повече заприличвам на нея. Преди време си подстригах дългата коса и като се погледнах в огледалото, все едно нея видях.

По отношение на характера, още сме далече една от друга.
Тя самата, прилича на баща си.

# 21
  • Мнения: 3 453
Ами не!Не мисля така! Naughty

# 22
  • Мнения: 141
Всичко е строго индивидуално Simple Smile Аз например съм взела хубавата част от характера ми от баба( майката на баща ми), а  пък "чепатата"- от баща ми Simple Smile+ част от параноята и мрънкането на майка. Чудя се мързела от кой ли съм го взела  Thinking Ааа... много съм оправна- като тате( туй от хубавите черти Simple Smile)
Визуално( черти на лицето) приличам на баща ми и баба ми. Като структура на тялото- малко от майка, малко и от двете баби. Изобщо съм голяма мешавица Simple Smile
Не мисля, че като остарея ще приличам на майка ми. Не, че не искам на нейните години да изглеждам в такава форма в каквато е тя в момента, но мисля, че ще стана трътлеста лелка. Sad
Освен това често се майтапя, че брат ми, който е по- голям от мен е взел хубавите гени и от двата рода, а пък на мен- каквото останало Simple Smile Ми така де.. то не е честно. Брат ми има много хубави зелени очи, а аз толкова исках да съм със зелени. Моите са обикновено кафяви. Брат ми има много хубава гъста коса, а аз- метличина Simple Smile Изобщо не е справедливо това разпределение Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 39 772
Градска легенда е това според мен Simple Smile

Ние с мама по характер сме на 2та полюса. А и по външност не си приличаме чак толкова много.
Според моя мъж "не много, но приличаш на нея".

# 24
  • Мнения: 4 965
С моята майка имаме различни вкусове и сме различни по характер. Единствено имаме някои общи черти - следствие на възпитанието. Но майка ми е копие на баба ми.
Визуално сме коренно различни (аз приличам на баща ми) - мама е ниска (делят ни почти 15 см.), слаба, чернокоса; аз съм висока, с нормално телосложение (но до мама изглеждам едра), кестеняво-рижава, много бяла. Взела съм единствено нейните очи и стойката. Но имам нещо, по което приличам на мама и то е най-хубавото - остаряваме красиво (майка ми изглежда поне с 10 г. по-млада, а аз също доста младея - поне с 4-5 г. от реалната си възраст). Sunglasses

# 25
  • Мнения: 166
Искаме, не искаме - няма как, ще заприличваме на майките си в една или друга степен. На моята външно приличам в лице и по костите - с грацилни костни системи сме. Иначе структурата ми е по-скоро като на нейната сестра. Както и суетността. В характерите - има прилики. Но живеем по съвсем различен начин живота си, така че точно тези прилики по-скоро с годините ще започват да намаляват. Ще видим, да сме живи и здрави да се сравняваме!  Wink

# 26
  • Мнения: 419
[ Същото е при бащите и синовете - ако някоя жена иска да види мъжа си след години да погледне свекър си.
Пази Боже това да стане  ooooh!.

С майка ми сме от две различни планети - като външност, характер, темперамент, разбирания за живота .. абе за всичко  Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 2 430
на визия да Peaceмного приличам на нея,ех защо не съм и на фигурата й,за 54год. жена е с много стегнато тяло и слаба,а аз на 28год. я "превъзхождам" с 15кг Embarassed

# 28
  • Мнения: 39
Единствената прилика ни е в гласовете newsm78 странна работа.Спомняма си една много конфузна ситуация,когато един "младеж" на нейната възраст я потърси по телефона,но по случайност вдигнах аз и човека като започна да реди едни животинчета,котенце,писенце,мила,аз се опитвам нещо да кажа,той изобщо не чува и все в този стил една захаросана тирада.Аз вече червена зелена,викам МОМЕНТ,не съм човека когото търсите,а съм дъщеря и. JoyГоркия,не можа нищо да каже.
За жалост майка ми не прилича изобщо на майка си.Във абсолютно нищо.Но пък за моя голяма радост и аз не приличам на нея ,освен както споменах в гласовете.

# 29
  • Мнения: 1 674
При мен не важи-абсолютно различни сме двете и по нищо не си приличаме

Общи условия

Активация на акаунт