шкаф- сешоар за чинии

  • 8 203
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 992
аз също имам такъв отцедник и съм страшно доволна, нямам проблем със стичането на вода по ръцете, и е супер прибрано и прилежно, моя става за всичко чинии, тенджери чаши

# 16
  • Мнения: 44
изглежда много добре....В новата ми кухня..която ще бъде хол,всекидневна,кухня..не върви някакси да има чинии..на показ..и разни тан черпаци и тем подобни .
Но цветово  дали има разнообразие за да ми се върже с цвета на кухненските шкафове

# 17
  • Мнения: 3 770
Имам такъв шкаф от 7 години и съм много доволна.Влага не задържа , защото няма дъно а само табличка за водата , направен е над мивката , така че даже и да се стече някаква вода , тя не капе по плота.Имам миялна машина , но понякога се налага да си измие нещо дребно на ръка , така че го използвам редовно.Спасява от натрупан плот със съхнещи чинии , гледка , който за мен не е особено красива , още повече в общи помещения.И в новата кухня ще си направя такъв шкаф.  Peace

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Ами той е за вграждане и няма начин да не ти се върже цветово.Ти само казваш на майстора да предвиди и такъв шкаф,после се слагат механизмите.

# 19
  • Мнения: 44
явно вече е късно за тази придобивка....днес ще ми монтират кухнята

# 20
  • Мнения: 491
И аз имам подобен атрибут, само че е цял, не е разделен на две части. И е на два етажа- долу е за чаши (равно е), а горният рафт е направен за чинии. Понеже ми е точно над мивката, съм махнала табличката, където се събира водата и тя капе директно в мивката ( с две корита е ). Много съм доволна.
Не знам как да намаля снимката, за да я постна. Embarassed

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И аз имам подобен атрибут, само че е цял, не е разделен на две части. И е на два етажа- долу е за чаши (равно е), а горният рафт е направен за чинии. Понеже ми е точно над мивката, съм махнала табличката, където се събира водата и тя капе директно в мивката ( с две корита е ). Много съм доволна.
Не знам как да намаля снимката, за да я постна. Embarassed
  Хайде, моля те покажи! Ползвай това като ориентир!

# 22
  • Мнения: 5 178
Ако имаш миялна и го ползваш само за съхранение на чиниите ДА, но иначе пада вода чак до ръкавите
Но пък от друга страна за съхранение на чиниите в шкафа има и много по-добри решения (примерно http://kentimpex.bg/catalog.php/action.viewmore/catid.18/id.2441 монтирано в чекмедже, така че и детето в първи клас да може да си вземе чиния без да се катери )

# 23
  • Мнения: 491
И аз имам подобен атрибут, само че е цял, не е разделен на две части. И е на два етажа- долу е за чаши (равно е), а горният рафт е направен за чинии. Понеже ми е точно над мивката, съм махнала табличката, където се събира водата и тя капе директно в мивката ( с две корита е ). Много съм доволна.
Не знам как да намаля снимката, за да я постна. Embarassed
  Хайде, моля те покажи! Ползвай това като ориентир!

Така да се каже- първа проба. Embarassed
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=259548

# 24
  • Мнения: 3 770
Първия линк на мен ми отваря заглавната страница , а на втория е много ситна снимката !   newsm78

# 25
  • Мнения: 3 770
Кога успя да го махнеш втория ?   Joy

# 26
  • Мнения: 3 770
Аха ,...като влезнах с акаунта си в снимка - стана !  Peace И моят е подобен на два етажа !  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 491
Кога успя да го махнеш втория ?   Joy

Пробвах и видях, че е много малка и я махнах.  Grinning
Как да направя така, че всички да я виждат?

# 28
  • Мнения: 3 770
Кога успя да го махнеш втория ?   Joy

Пробвах и видях, че е много малка и я махнах.  Grinning
Как да направя така, че всички да я виждат?

 
Готово !  Peace

# 29
  • Мнения: 491
Мерси, мерси!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт