сладоледи делта

  • 13 042
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3
Бих искала да споделя как в Бургас сладоледи делта спряха да продават плодовия вариант моливче. Замениха го със друг :горски плодове и праскова които изобщо нямам никакъв вкус , все едно си си взел ледена близалка.Моите деца са много разочаровани. Знам ,че Нестле са  купили Делта, но това не ги оправдава.Миналата година беше по същия начин , но поне от време на време успявахме да намерим в тър. мрежа.Оставам с впечатлението , че го спират защото е евтин, но аз какво да обесня на моите деца които го обожават.Пишете и при вас ли е така?

# 1
  • Мнения: 809
Вчера за първи път купих на Стефчо такъв тип сладолед (прасковата). Той го опита и ка за, че не иска. Опитах го и аз. Отвратителен. Не знаех, че преди е бил що-годе хубав. Реших, че просто този тип сладоледи са такива.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 867
Никога не съм харесвала замразен плодов сироп. Хубавият сладолед има нужда от много сметана и шоколад. Боички тип "Моливче" могат да се замразят и в домашен фризер.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 937
И моят син харесваше моливчето. Дано не са го спрели.

# 4
  • Мнения: 491
И според мен са ги развалили

# 5
  • Мнения: 4 841
Моят син харесва най-много "Нирвана" - и трите вида.

Аз обикновено го разубеждавам ако случайно поиска от тези уж "плодови", така че и моливче не съм му взимала - изглеждаше ми ужасно  Crazy

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 729
Дано не спрат лимон с ягода - Лолипоп ли беше? - защото ми е любим.  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 39 814
Аз пък не харесвах Моливчето. Дияна обаче му беше фенка. Новите са същите боклуци, но Дияна пък ги хареса. Какво им хареса и аз не знам, това е просто замразен сироп.

# 8
  • Мнения: 4 603
делта отдавна вече не е връх на сладоледа

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
делта вече дори не е и делта, а нестле Tired

http://www.nestle.bg/inner.asp?pID=159

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 461
И аз купих веднъж от тези новите, горски плодове. Децата изобщо не ги харесаха, ние също не успяхме да се справим.

# 11
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Харесваме определени сладоледи на Делта,не съм експериментирала.
 Но сякаш децата повече харесват Дарко? newsm78

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
делта отдавна вече не е връх на сладоледа
PeaceИ аз го установих.

# 13
  • Мнения: 4 784
Моливчетата не съм ги опитвала, не си падам по плодовите сладоледи, а и синът ми е твърде малък за сладоледи, ноооо новият Делта Браунис Бос съм си го обявила за сладолед на лятото и трудно се въздържам за по един на ден.  Embarassed Embarassed
За другите им сладоледи незнам дали е намалено качеството, но този определено е супер  Peace за феновете на шоколада.

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моят син предпочита сладоледите на Дарко.
Защо не пробваш с тях?
На мен Делта много отдавна спряха да ми се нравят, доста преди да ги купят Нестле.

# 15
  • Мнения: 4 371
делта отдавна вече не е връх на сладоледа
Абсолютно! Жалко за което, де...

# 16
  • Мнения: 17 409
Не го знам тва МОливче. За мен Делта си остават най- вкусните сладоледи. Пробвах Джимис- не струват. Дарко- марко и подобни не ги коментирам хич.

# 17
  • Мнения: 4 371
За мен Евга са най-хубави. А във фунийка - Рафи.

# 18
  • Мнения: 17 409
О, Евга- да. Но ги няма тук вече- изключително рядко съм срещала. РАфи не харесвам, предпочитам на Пианеди, но и те изчезнаха...

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И за мен Евга са най-яки, но не се срещат много често. Хубави са и Лангнезе, тях пък съвсем ги няма.

Делтата става, поради липса на друго. На плодовите съм им голям фен.

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
О, Евга- да. Но ги няма тук вече- изключително рядко съм срещала. РАфи не харесвам, предпочитам на Пианеди, но и те изчезнаха...

М дааааа,в Халите май все още ги има.
Обожавам йогурта. Crazy

# 21
  • Мнения: 4 371
Има ги, но на Дренка са й далече Crazy

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Има ги, но на Дренка са й далече Crazy

   Mr. GreenТо и на мен не са ми много близо,ама пуста лакомия.... Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 17 409
 tooth мдааа, има и тук, но само в ПИкадили Парк. КАк пък да не се грабна дотам зарад един сладолед Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 4 371
Чудесно, тамън ще изразходиш калориите Whistling

# 25
  • Мнения: 1 517
Вие какво бе - нещо против Делтите ли имате  Mr. Green

Аз така и не знам моите какъв сладолед ядат. Давам стотинки и ходят до кварталния магазин. Аз сладолед не ям (тази година).

# 26
  • Мнения: 1 896
Никога не съм харесвала замразен плодов сироп. Хубавият сладолед има нужда от много сметана и шоколад. Боички тип "Моливче" могат да се замразят и в домашен фризер.

Хм, сладолед без сметана и мляко се нарича сорбе. Може да се направи и от съвсем обикновени пресни плодове като се пасират и подсладят малко, наистина може да се замрази във фризер и е супер свежо, вкусно и полезно. В някои гурме ресторанти поднасят лимоново сорбе между ястията, за да може да се "рестартират" вкусовите рецептори на клиента. Е, тези купените безмлечни сладоледи не са такова сорбе, но някои биха могли да са близо до него. Примерно вишневото сорбе на Дарко от луксозната им линия е върховно. Та не е нужно да има сметана, за да е добър сладоледът, не че не обичам и сметанов де. А Делта не купувам изобщо.
Да, а има едни сорбета на био сладоледи Деметра, в Пикадили ги продават. От тях има манго, ягода, лимон, може би и други, е те са съвсем истински и може би и на децата ще се харесат. Няма консерванти, никакви Е-та и плодовете не са пръскани дори. В голямата жега много по-освежаващо действа, защото няма мазнина вътре като в сметановия, а само плод.

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 13:13 от basilisk

# 27
  • Мнения: 17 409
МИ според мен ако има повече вода в сладоледа- Дарковците например, ядеш кристали. То мога да си правя сладък лед и аз. Дуци, мързи ме. Иначе всеки ден не пропускам по един Магнум шоко- навсякъде са Grinning

# 28
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Вие какво бе - нещо против Делтите ли имате  Mr. Green

Аз така и не знам моите какъв сладолед ядат. Давам стотинки и ходят до кварталния магазин. Аз сладолед не ям (тази година).

 Ми явно и ти имаш...,защо си промени ника та объркваш хората.  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 1 603
Делтите отдавна не са вкусни. Купувам сладоледи Дарко, винаги имам поне 2 кутии във фризера, ескимото също им е много хубаво, напомня ми на едновремешното. Евгата са чудесни, но рядко ги срещам.

# 30
  • Мнения: 146
Добре, че намирам тук информация какви сладоледи да купувам. Тази сутрин, преди да пречета форума, взех Горски Плодове на дъщеря ми и се наложи сама да си го ям..... не е нищо особено.
Вече ще обръщам по-голямо внимание на това какво купувам.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Делтите отдавна не са вкусни. Купувам сладоледи Дарко, винаги имам поне 2 кутии във фризера, ескимото също им е много хубаво, напомня ми на едновремешното. Евгата са чудесни, но рядко ги срещам.

Отдавна не купувам "Делта". Замених с "Дарко" - много го харесвам, а и "Евга" също, но трудно се намира, наистина.

# 32
  • Мнения: 1 896
МИ според мен ако има повече вода в сладоледа- Дарковците например, ядеш кристали. То мога да си правя сладък лед и аз. Дуци, мързи ме. Иначе всеки ден не пропускам по един Магнум шоко- навсякъде са Grinning

Ами всъщност не е точно така, зависи как се замразява, плюс това в сорбетата обикновено се слага глюкоза, която има стабилизиращо действие и не позволява да стават кристали. Аз съм си правила сорбе вкъщи и това не е сладък лед. Просто хората са го измислили преди векове и сладолед без мляко и мазнина не равен на некачествен сладък лед на кристали. Макар че и такива има. Но те просто са зле направени. Ако сметановият сладолед не се замразява правилно, също става на кристали, а също и ако се стопил и после е замразен отново.

# 33
  • Мнения: 4 371
Прави ми впечатление, че в нашия квартал е плъзнал някакъв Изида, много е гадничък Sick

# 34
  • Мнения: 17 409
Изида, Дени(адашката се излага)- не ме кефят. Изида бях купила на детето- ванилия, не е лош. Но аз съм предубедена.

Общи условия

Активация на акаунт